Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
E

EbRuM_DeRyAM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EbRuM_DeRyAM
mrb kızlar sıvılce ıcın bı krem duydum..Benzamycin aranızda kulllanan veya kullanmıs olan varsa bana bılgı verırmısınız sımdıden tşkler:eek:

cnm ben kullandım ve ara ara hala kullanıyorum bana çok ii gelio çok fazla sivilce proplemim yok arada sırada çıkınca sürüyorum sabah kalktığımda çoğunlukla kurumuş oluyo ben 4-5 yıldır sadece sivilce ilacı olarak onu kullanıyorum çok etkili bie ilaç değil ama işe de yarıyor yanii

19 yaşında iken kullanmıştım.çene bölgemde aniden başlayan sivilcelrimde kullanmıştım 1 ay gibi kısa zamanda etkili olmuştu.gece benzamicyn sabah da differin jel vermişti doktor cildimi bayağı bir kurutmuştu bu ikisi .kullanacaksan sabah mutlaka cilt tipine uygun nemlendirci kullanmanı tavsiye edrim.

mrb kızlar sıvılce ıcın bı krem duydum..Benzamycin aranızda kulllanan veya kullanmıs olan varsa bana bılgı verırmısınız sımdıden tşkler:eek:

benzamycin KİŞİDEN KİŞİYE FARKLI ETKİLER GÖSTERİR BEN KENDİMDE KULLANDIM MÜŞTERİLERİMEDE ÖNERİYORUM EĞER HORMONEL BİR BOZUKLUK YOKSA ERGENLİK SİVİLCELERİ VEYA ARADA BİR ÇIKAN SİVİLCELER İÇİN İŞE YARAYACAKTIR SİVİLCELER FARKLI FARRKLIDIR İLAÇLARDA FARKLI ETKİLEŞİMLER GÖSTERİR SİVİLCELERİNİ BİR UZMANA VEYA DERMOTOLOĞA GÖSTERİP ONDAN SONRA KULLAN DERİM AMA YİNEDE KORKULACAK BİR İLAÇ DEĞİL ZARARSIZ

YALNIZ SADECE SİVİLCELERİN ÜZERİNE TEMİZ CİLDE UYGULANMALI GÖZLERE YAKIN VE HASSAS YERLERE SÜRMEYİNİZ

canım ben kullandım lisedeyken öss streslerinden çıkan sivilcelerim için dr.um yazmıştı..çok büyük faydasını gördüm cildim karmadır...

bi dostuma da aldık onun cildi benimki gibi yaglı değil o da fayda gördü..

sorun olursa yardımcı olurum :KK66:

geçmiş olsun...

Canım ben de kullandım geçen sene benzamycin.Çok iyi geldi.İlk başta arttırmıştı sivilceleri.Sanırım onlar da cilt altında olanlardı.Sonra geçti zamanla.Ama cildi çok kurutuyo.Doktoruna danışırsan sana uygun bi nemlendirici önerecektir.

ben çok seneler önce kullandım eğer formülünde bi gelişme yoksa bi .....a yaramadı deyim yerindeyse,sadece yüzümü acaip kuruttu o da cabası

yaklaşık 2 - 3 yıl önce doktor tavsiyesi ile aldım. ilk başlarda yüzüm silvilce doldu sorduğumda normal olduğu deri altındakilerin çıktığını söylenmişti. belli bi zaman sonra sivilceler azaldı bende bıraktım daha sonra tekrardan sivilce çıktı ve ben sivilce olan yerlere sürüp yattım gece sabah kalkışımı hatırlamak bile istemiyorum sürdüğüm yerler kıpkırmızı benek olmuştu :eek:klava:

bu ilacı birinden duyduysan kullanma doktor verdiyse dene şansını

şunuda eklim 2004-2006 yıllarında sivilcelerle savaştım denemediğim yöntem kalmadı bi ara bimex kullanmıştım o iyi gelmişti ama belli bi zaman sonra cildim ona alıştı sivilcelerin umrunda bile olmadı kremi sürmem
ağustostan beri "moos yosun iyotlu sabun" kullanıyorum ve cildim güzel özel dönemde ve stres yaptığımda çıkıyor sivilcecikler Kötü Kazen

bende kullandım dr tavsiyesiyle eskisi kadar çıkmıo tek tük çıkıo zaten onların üzerlerine sürüyorum.daha etkili bişey isterseniz isotrexin die bi jel var kızlar onuda doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz etkili bi krem çünkü.roucctan ı bilirsiniz hepiniz,işte bu hapın içeriginde olan maddeler var bu kremde o yüzden dikkatli kullanılması gerekio.

canım bende kullandım kullanalı yaklaşık 3 ay oldu. oldukça etkili bence. bana doktoeum vermişti. başta sivilceleri çıkarttı deri altında kalanlarıda daha sonrada kuruttu. etkisini görmek istiyorsan mutlaka sabırla kullanmalısın ama doktor tavsiyesi olmadan kullanma derim :)

arkadaşlar bu ilacı akşam sivilcelerin üzerine sürüp sabaha kadar yıkamıyormuyuz? yoksa sivilcenin üzerine sürüp biraz bekletip yıkıyormuyuz?? bana doktor birşey söylemedi :KK43: kullanan arkdşlar yardımcı olurmusunuz lüftenn :KK43:

arkadaşlar bu ilacı akşam sivilcelerin üzerine sürüp sabaha kadar yıkamıyormuyuz? yoksa sivilcenin üzerine sürüp biraz bekletip yıkıyormuyuz?? bana doktor birşey söylemedi :KK43: kullanan arkdşlar yardımcı olurmusunuz lüftenn :KK43:

bende bu ilacı yüzümün heryerine sürüyordum sivilce olmayan yerlerede sabaha kadar duruyordu sabah kalkınca yıkıyordum gayet etkili bir ilaç ama ben 1 ay kadar kullandım ve düzenli kullanamadım kullandığım sürede etkisini görmüştüm bu sivilce tedavisinde bayag sabırlı olmak gerekiyor kolay gelsin sana inşallah şifa bulursun

ben akşam kullandım ama yarım saat yüzümde tutup yıkadım.. sabaha kadar tutmaya cesaret edemedim... birde bir yerde 20-30 dk tutun yıkayın diye okumuştum ona dayanarak böyle birşey yaptım....

bende benzamycın ılk defa bu gece kullandım ılac yuzumde kurudu kaldı gerıldı yuuzm acaba normal mı dır bıde sabah aksam sur dedı doktor yanındada jel verdı cleocin-t adında onuda sabah aksam sur dedı ama bu benzamycın kalıp gıbı kaldı yuzumde nasıl ustune jelı surebılırım kı bır fıkrı olan varmı

ben de lisedeyken kullanmıştım bunu ergenlik sivilceleri içün. çok etkili bir ilaç. spatulası falan vardı galiba :)))

cildi çok kuruttuğu doğru ve mutlaka doktor tavsiyesiyle kullanılmalı bence. sanki bir ara, satışı durdurulmuş diye hatırlıyorum bir yan etkisi yüzünden ama şimdi gene varsa bilemicem.

kıslar bu ılacı yuzde ne kadar tutacam hem sabah suruyorum hem gece yatarken yanı butun gunum yuzum kalıp seklınde gecırıyorum bu yuzden cok rahatsız edıyor 3 4 saatt tutsam yeterlı olurmu

:1no2:arkadaşım ben sana bu kremi hemen sürme derim herkese iyi gelen bu krem bana acyip derecede alerji yaptı kaşıntıdan hastanelik oldum şimdi ise amann amannn diyorum oki benim cildim hassas bile değil düşün artık..... bilemiyorum görümcem akşamdan sabaha kadar kremi yüzünde tutuyor ona bişey olmuyor oda onun cildi çok hassas ben mahfoldum nasıl anlarsın alerjin olup olmadığını onuda bilemiyorum artık canımcım.......

kızlar bu krem şu an suratımda daha önce dr vermişti sonra bıraktım şimdi cildimi toparlamam lazım inşallah faydasını görürüm herkes bi işe yaramıyo diyo ama bakalım ben daha öncede kullanmıştım iyi gelmişti

kızlar merhaba, bende iki gündür kullanmaya başladım benzamycin'i. doktor bana aslında her akşam sürsen iyi olur ama ağır bi ilaçtır, o yüzden iki günde bi sür dedi. ilk gece sürdüğümde yakma olmadı ama epey bi kaşıntı yaptı ilk dakikalarda ama kurumaya başlayınca geçti. sabaha kadar tuttum yüzümde. herhangi bi alerji, kızarıklık meydana gelmeyince ikinci gece de sürdüm, yine aynı şekilde biraz kaşıntı oldu onun haricinde bişey yok. doktor benzamycin'in yanında monodoks diye bi antibiyotik verdi, ikisini birlikte kullanıyorum. cilt derimin biraz inceldiğini ve renginin açıldığını farkettim. bendeki sivilceler yanaklarımın belli noktalarında kocaman ve kırmızı izler şeklinde,ayrıca burnumun ve yanaklarımın üzeri siyah noktalarla ve gözeneklerle doluydu. bu sabah farkettim, çok az da olsa siyah noktalarda kaybolma var ve o sivilce izlerinin üstü kabuk gibi soyulmakta. daha ikinci günümdeyim bakalım, biraz sabırla umarım iyi sonuçlar alabilirim. gelişmeleri yazacağım. kendinize iyi bakın, hepinize acil şifalar.

X