Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

ben ilişkimi içimden geldiğimi yaşamayınca hiçbir tat alamamki..ömür boyunca kaçmak zorundamıyım gamyoncuiremsu
gerçi şimdi de kovalıyorum ama bu yapı meselesi, taktiğe dönüşürse ilşkinin saflığı gider

her kaçan kovalanmıyor :eek:klava:
benimki geçen gün beni kıracak birşey yaptı bende o gün soğuk davrandım o hiç oralı olmadı. ertesi günü yine soğuk davrandım o da bana soğuk davrandı ne özür ne bişey:kızgın: bakalım bugün ne yapacak. benimki o cinslerden değil kızlar
ilişkimiz başlamadan da öyleydi, çok mücedele etmedi, ben açık kapı bırakmasaydım başlayamazdık da:mymeka:

yalniz benim sevgilim iliskimiz baslamadan once kisa ve acik giyinmemi istedini soyledi bende tamam dedi bide facebookumu temizlememi onada evet dedim oda cok kiskanc oldugundan baska biseyde pek istemedi simdi ben herseye evet demismi oluorum kizlar yoksa yapmam gerekeni yapmismi oluorum :KK70:

her kaçan kovalanmıyor :eek:klava:
benimki geçen gün beni kıracak birşey yaptı bende o gün soğuk davrandım o hiç oralı olmadı. ertesi günü yine soğuk davrandım o da bana soğuk davrandı ne özür ne bişey:kızgın: bakalım bugün ne yapacak. benimki o cinslerden değil kızlar
ilişkimiz başlamadan da öyleydi, çok mücedele etmedi, ben açık kapı bırakmasaydım başlayamazdık da:mymeka:

zormuş sizinki de ya:nazar: ben kaçtım kovalandım evlencem yakında hala da kaçarımm uğraşırr-tatlicadiarzu-

arkadaşlar bu bırazda yapı meselesı
bende mesela kovalamaktan hoslanmıorum
aynı sekılde bende kactıgımda da kosmayabılır
eger kacmayı herseye yarım agız herseye naz yapan sekılde algılıyorsak herkes sevgılısının kendısı kadar ısteklı olmasını ıster buda bı yere kadar

ama kacmayı eger her ıstedıgını her an yapmamak seklınde algılıyorsak evet bu dogru, sartları cok cok zorlamamak lazım, her daım fedakar olmak zararlı ılıskıyı tek tarafa bındırır

ben mesela bıseyı nazdan öte analız ederım acele işten hoşlanmıyorum bu yuzden dogru olacak mı zararı olur mu dıye dusunurum

bu tamamen kişilikle alakalı bir şey...ve herkede farklı etki yaratabilir bazı şeyler...
çoğu kişi kaçan kovalanır demiş genel olarak düşünürsek bu herkesde farklı olabilir ...yani bir
erkeği peşimden koşturuyum derken ters tepki yapabilirsiniz...
bence kişiler birbirini tanımaya başlamadan bu tür şeyler yapmasın...
zamana göre yapılcak şeyler tanıdıkça kendini gösteriri zaten...

bu tamamen kişilikle alakalı bir şey...ve herkede farklı etki yaratabilir bazı şeyler...
çoğu kişi kaçan kovalanır demiş genel olarak düşünürsek bu herkesde farklı olabilir ...yani bir
erkeği peşimden koşturuyum derken ters tepki yapabilirsiniz...
bence kişiler birbirini tanımaya başlamadan bu tür şeyler yapmasın...
zamana göre yapılcak şeyler tanıdıkça kendini gösteriri zaten...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
tam demek ıstedıgımı anlatmıssın canım
guzel yorumun
tamamı ıle yapı meselesi bence bu işler

benım aşkım karsılıksız ve benı arkadası gıbı goruyoır ne yapmam lazım onu etkılemem ıcın yardım edın yaa :KK43:((sevgılısınden 3 ay once oldu benımle tanısalıda 3 ay olcak nerdeyse ben kaybetmek ıstemıorum onu kızlar yardım edin ...senağlama

benım aşkım karsılıksız ve benı arkadası gıbı goruyoır ne yapmam lazım onu etkılemem ıcın yardım edın yaa :KK43:((sevgılısınden 3 ay once oldu benımle tanısalıda 3 ay olcak nerdeyse ben kaybetmek ıstemıorum onu kızlar yardım edin ...senağlama
Yaşlarınız kaç canım merak ettim..Ne kadar süre çıkmış o kızla bu da önemli..Ayrıldığı 3 ay olmuşsa muhtemelen o kızı daha unutamamıstır sen ona ilgini sevgini değerini göster onun sevdiği hoşlandığı şekilde davran bi kaç ay geçsin bakalım hala sana karşı birşey hissetmezse yol vericeksin canım devam etmen mantıksız olur üzülürsün..

benım yasım 19 o 24 yasında 1 bucuk senedır cıkmıslar ama erkek ayrılmış kızdan ama hala unutamadı sanırım ne yapcam yaa mafoldumben

benım yasım 19 o 24 yasında 1 bucuk senedır cıkmıslar ama erkek ayrılmış kızdan ama hala unutamadı sanırım ne yapcam yaa mafoldumben

Canım erkek arkadasın neden ayrılmış o kızdan belkı kız ona bı yalnıs yapmıstır o zaman daha kolay unutur..erkek arkadasınla o kızla ılgılı seyler konusuyor mıusunuz senin bu konuda izlenimin onu unutamadı yönünde mi?

erkek arkadasım degıl sadece karsılıksız sevıorum onu kız sanırım ona guvenmıormus son zamanlarda onu baskasına soruyomuş bu gbı sorunlar varmıs sanırım o yuzden ayrılmıslar hala unutamadın dıorum unuttum dıo ama yalan yanı unutamaz cok sahıplenmıs onu evlenme hayalı bıle onlaydı yanı... cok ımkansız sanırım benımkısı :1no2:

erkek arkadasım degıl sadece karsılıksız sevıorum onu kız sanırım ona guvenmıormus son zamanlarda onu baskasına soruyomuş bu gbı sorunlar varmıs sanırım o yuzden ayrılmıslar hala unutamadın dıorum unuttum dıo ama yalan yanı unutamaz cok sahıplenmıs onu evlenme hayalı bıle onlaydı yanı... cok ımkansız sanırım benımkısı :1no2:

Anladım siz henüz arkadaşsınız yani ben çıkıyorsunuz sandım..bence ona biraz süre ver kalbinden aklından o kızı tamamıyle cıkardıgında berbaber olacaksanız olun canım yoksa çok zor.

Kesinlikle kaçan kovalanıyor...Biz kadınlar çok sevince ne yapacağımızı şaşırıyoruz pamuklara sarıp sarmalayasımız geliyor.İster dünya güzeli ol istersen canını verecek kadar çok sev eğer karşındakine kaybetme korkusunu yaşatmazsan,nasılsa seviyo gidemeez diye bakarsa sana olay bitmiş demektir.O yüzden napıyoruz biraz naz biraz kapris...Sevdiğini hissettir ama bensiz yaşayamaz dedirtecek kadar değil................

onu dıkkatını cekebılecegım bır yontem yokmu hergun msnede devamlı gorusuyoruz zaman evet ama gonul dınlemıo farklı bır yondem varmı dıkkatını cekebılecegım .?mafoldumben

onu dıkkatını cekebılecegım bır yontem yokmu hergun msnede devamlı gorusuyoruz zaman evet ama gonul dınlemıo farklı bır yondem varmı dıkkatını cekebılecegım .?mafoldumben

O zaman buluşmalarınızı sıklaştırın hoş giyin süslen püslen devamlı onun gözlerine bakmaya çalış onun ilgi alanlarını öğren hoşlandığı şeyleri yap v.s..canım başıma gelmedi o yüzden bildiğim kadarıyla örnek vermeye çalıştım diğer arkadaşlarında belki fikirleri olur.

X