Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

bir erkeği etkilemek için özel bişey yapmana gerek yok canım adamlar bisikletten ,damacanadan bile etkilenip tecavüz edebiliyorlar:bbo: araba kullanırken gördükleri sadece kafa onda bile kendilerini göstermek için yapmadıkları kalmıyor ya dişlerim yoksa ya iğrençsem umurlarında değilki ıykkkkkkkkk sinir -tatlicadiarzu-

ben öyle kaçan kovalanir,hayır de bayılır,naz yap ayilr vs bilmem pek..oyun sevmem,sevdiğim insana karsı numara yapamam,oyun oynayamam..içimden nasıl geliyorsa öyle davranırım..o yüzden benim için erkeği etkilemenin en etkili yolu; doğal olmaktır..

ben öyle kaçan kovalanir,hayır de bayılır,naz yap ayilr vs bilmem pek..oyun sevmem,sevdiğim insana karsı numara yapamam,oyun oynayamam..içimden nasıl geliyorsa öyle davranırım..o yüzden benim için erkeği etkilemenin en etkili yolu; doğal olmaktır..

ben doğal olunca bi yerden sonra aptala bağlıyorum, sende de olmuyo mu? CADIARZU delikafadulden

ben doğal olunca bi yerden sonra aptala bağlıyorum, sende de olmuyo mu? CADIARZU delikafadulden

oluyo canım olmaz mı :)))
bazen keske bende oyun oynayabilsem diyorum..suan mesela!!ama yapamıyorum :KK43:
yaa çok kizginim suaaaaaaan onaaaaa!!
bir kasık su verin oracikta bogucam!!!!!!!

oluyo canım olmaz mı :)))
bazen keske bende oyun oynayabilsem diyorum..suan mesela!!ama yapamıyorum :KK43:
yaa çok kizginim suaaaaaaan onaaaaa!!
bir kasık su verin oracikta bogucam!!!!!!!

bi kaşık su da bana verin, ya da bi kepçe olsun boğulması kesinleşsin. :))

kurs almış mübarekler. :enbuyukkk:

kaçmadım da kovalanmadım da
ama mutluyum, seviliyorum da nolacak şimdi :emir_bebek:
beni mi kadırıyor yani sengözlerimebaksanab

Ay hislerime tercüman olmuşsun,,ben de çok kızgınım ben de bir kaşık suyla boğabilirim..
Oyunsuz,yalansız sevdik te n'oldu..karşında anlayan adam olmayınca boşşş:gitme:
Bak sarissacığıma o da bizim gibi yapmış ama karşılığını almışş...
Bu kadar aptal,saf olmak istemiyorum bennn..yok mu bunun çözümü kızlar..:eek:klava:

çöüzümü yok bence
kesinlikle yapıyla alakalı ,
öyle sallamaz bi tavır alacaksın , onlar yokmuş gibi davranacaksın.. ama bunuda herinsan beceremez bende yapamıyorum zaten :umursamaz:
o yüzden boşverin doğal içinizden geldiğiniz gibi olun.. değerimizi bilirlerse ne ala bilmezlerse o zaman bırakın gitsinler odunlarrr :mymeka:

bence de en güzeli doğal olmak. bilen bilir bilmeyen zaten olmasın. :kızgın:
insan bir yerde kaçmaktan da sıkılır yani. naniknanik

ya insan hic elde ettigi birseyi istermi.....mesela cok istediginiz bi parfüm war....ama coook nadir bulunur ve pahali....sonra aylardir arastirip duruyorsunuz para biriktiriyorsunuz...ve tam umudunuzu kaybetmisken onu en sonunda alyiorsunuz....kiymetli kiymetli kullanirsiniz öle hemen bocalamassiniz üzerinize....iyi bi kösede saklarsiniz....ama ucuz bi parfümse heryerde bulunan..pek yukarda anlattigim gibi kullanmazsiniz....
yada sari sac neden bu kadar seviliyor..cünki dünyada sadece insanlarin 2% si gercekten bu sac rengine sahib...veya altin neden kiymetli bu kadar....cünki az rastlanir

iste erkeklerde bizim hakkimizda böyle düsünüyor....ne kadar zor ise ulasilmasi, o kadar degerlisiniz.....

ya insan hic elde ettigi birseyi istermi.....mesela cok istediginiz bi parfüm war....ama coook nadir bulunur ve pahali....sonra aylardir arastirip duruyorsunuz para biriktiriyorsunuz...ve tam umudunuzu kaybetmisken onu en sonunda alyiorsunuz....kiymetli kiymetli kullanirsiniz öle hemen bocalamassiniz üzerinize....iyi bi kösede saklarsiniz....ama ucuz bi parfümse heryerde bulunan..pek yukarda anlattigim gibi kullanmazsiniz....
yada sari sac neden bu kadar seviliyor..cünki dünyada sadece insanlarin 2% si gercekten bu sac rengine sahib...veya altin neden kiymetli bu kadar....cünki az rastlanir

iste erkeklerde bizim hakkimizda böyle düsünüyor....ne kadar zor ise ulasilmasi, o kadar degerlisiniz.....

canim okadar guzel aciklamissinki okadar guzel tarif etmissinki soylediklerinin hepsi cok dogru ve buna cok sahit oldugum olaylar var ve nekadar zor ise ulasilmasi okadar degerlisiniz yerimseniben

tatlım sana katılıyorum ama ulaşılması zor hale kendimi bir türlü getiremiyorum hep geri adım atıyorum dur bakalım bir hafta oldu hoşçakal diye mesaj attım ve sonrasında aramadım aramalarını da cevaplamadım görüyorum ama ilgisiz kalmaya çalışıyorum ve bu ona tuhaf geliyor farkındayım istediğimi elde ederim inşallah kendime sabır diliyorum ama çok acı çekiyorum 27 sinde aşık olmak böyle birşeymiş hemde değmeyen bir adama ve şunun farkına vardım SONSUZA KADAR DEĞıL BEN ıZıN VERDıKÇE KALBıMDE YAŞAYABıLıR......lütfen şans dileyin...

canım haklısınız ama malesef zaman aşımına uğradınızda yanı bır 10 yıllık evlı olunca asla aynı olmuor benden tvsıyee :=)))))))))))))))))))))))))değerınız aynı kalabılır fakat işi ilişki olunca erkekelr değişkendır bunu bılınn..

ya karşıdakini çözmek zor oluyor bilmiyorumkismileama sanırım genelde aynı mantık yatıyor hepsinin aklında.. iki gün durgun durup yaptıklarına cırlamayınca hemen sorgulamaya aramaya başlıyoreyvahedigeldismile

X