Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

sizi zor bi kadın olarak bilsin zor olan ve zor kazanılan herzaman değerli olur bırakın sizn için çabalasın

valla biz onların nazını her türlü çekiyoruz ama yeri gelince.biz azcık naz yapsak,trip yapsak olay oluyo.bırakın kızlar ya hepsi aynı.yapın nazınızı tribinizi bak nasıl adam oluyo.

valla benim eşim bi acayip ozaman ben bu kaçan kovalanır olayını 3yıl önce yaptım kaçtım ama kovalanmadım ben kaçtıkca adamda benden kaçtı gitti bidaha tövbeler tövbesi:1no2:

valla benim eşim bi acayip ozaman ben bu kaçan kovalanır olayını 3yıl önce yaptım kaçtım ama kovalanmadım ben kaçtıkca adamda benden kaçtı gitti bidaha tövbeler tövbesi:1no2:

şöyle bir söz vardır.bırak gitsin geri dönerse senindir.ama dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştırsenağlama

canıkesinlikle kacan kovalanıyor bende zmanında kactım kovaladı yakalayınca bu sefer o kacamaya başladı ama bir türlü ben onu yakalayamıyorumartık hiç degerim yok sanırım keşke hiç birzaman yakalanmasaydım yada yakalnınca bukadaryüz vermeseydimm cok pişmanım

kesinlikle katılıyorum kaçıcaksınız kızlar!!!
asla evet demiyeceksiniz
eğer evet demeniz gerçekten gerekiyorsa
tatlı sert bir evet deyin
tecrübe konuşuyor :)))))))

herkez ayni fikirde galiba erkeklere ne kadar hayir dersen ne kadar kafalarina edersen o kadar kiymetli oluyosun valla.ne zamanki sut dokmus kedi oluyosun o zaman kicina tekmeyi yiyosun.asla yuz vermeyin erkeklere kopek gibi sevseniz bile:KK43:

evet kızlar bende size katılıyorum ben evliyım ve kocam hep zoru sever yanı kaçan kovalanır

ya bence fazla naz erkeyı sıkar yani herşeye hayır demek olmuyor birazda erkekleri düşünmek lazım

ya ben naz yapınca eşim hiç ilgi göstermiyor bıktım artık bu nazından diyor ben ne yepmalıyım

Benim ilişkim daha garip.Eşim hep onun peşinden koşulsun hep onun nazıyla oynansın hep onun istedikleri olsun ister. Başta bazı şeylerine evet dedim ama hayır dedikçe küsmeye başladı.ama herşeyinede evet diyememki şimdi boşanma aşamasındayız benmi kadınım omu kadın anlayabilmiş değilim.kaprislerinden bıktım artık. bence de hep kaçacaksın birşey evetse evet, hayırsa hayırdır doğru sana göre doğruysa onu yapmak lazım. küsmek yerine neden öyle düşünüldüğünün her iki taraf anlatması lazım. ne yazıkki nedenleri hep ben açıkladım en sonundada sen sürekli haklı çıktığın için ve kendini dört dörtlük zanettiğin için bu aşama geldik dedi .neyse ya aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşan insanlar anlaşırlar biz bu sayede ne aynı dili konuştuk ne aynı duyguyu paylaştık ama evlilik tecrübeside olsa daha dikkatli olucam. zaten çok doluyum ve boşanma biraz sıkıntılı geçiyor en azından sizlerle paylaşmış oldum

perfect girl uzuldum durumuna.ama emin ol en kotusu surekli naz ve trip yapan erkektir.hic takma kafana senin nazini cekemicek kadar pasif bi adamsa hic isin olmasin zaten.seni gercekten hakettigini dusunseydi bole davranmazdi emin ol.

X