Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

Amann bekarlığı ayrı dert evliliği ayrı derttttttttttt vay arkadaş yaaaa kıyamıyorum da korkuyorum ben sanki kaçarsam soğur benden diye nebilyim belli mi olur hadi sıkılırsa sürekli kaçmamdan dayanamıyorum yani ben

Ah canım ya, sen aşıksın ama aşk duygusu ne demek bilmiyorsun.. Ona yalnış bir hareketinde senden soğuyacak zannediyorsun. Özgüven olması lazım, özgüvenli ol ve herşeyin üstesinden gel! :)

Sanırım doğru,bazen hayır dedik diye surat assalar da yapmayacaksın istediklerini,hep bir mesafe olacak arada.

Bence soyle yapilmali en basta biraz yuruyeceksin sonra kendini cekeceksin merak edicek :)

Sevdiğinizi 'erkekler' diye genellemeyin bence.Tabiki o bir erkek ama o sizin için herkesten farklı genel nitelikte genelleyip değerlendirilmemeli.Erkekler ne sever nasıl kadınlardan hoşlanır vsvsvs.. Hepsi bir değilki o farklı diye sizin sevgiliniz kocanız vs. oldu,böyle düşünün.Birçok şey okudum bende zamanında ne sever ne yapmalı nedense de hiçbiri sevdiğiceğime uymuyo :p Doğal oluyorum kasmıyorum öyle seviyor.İşte şunu seviyorlarmış falan yazılanlardan ne okuyup denediysem olumlu olmadı yani aşkım niye böyle yaptın niye yapıyorsun doğal halin olsana falan gibi cevaplar aldım :KK70:
O herkes değil sizin sevdiğiniz :KK74:

X