Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sivilce için monodoks kullanan?

1. Konu Sahibi : gulçehre #1

Sivilce için monodoks kullanan?

selam kızlar...

bu hapı kullanıp sivilceleri geçen ve başka etkiler gören arkadaşlarımız varsa bunu bizimle paylaşabilirler mi?

bu bi antibiyotik imiş.. ben imex, isotrexin ve doktorun hazırladığı bi solüsyona başlayacağım tekrardan bugün ve birde bu hapı almayı düşünüyorum...

paylaşımlar için şimdiden teşekkürler...

a.s

2. Konu Sahibi : gulçehre #2
    kimse duymadımı ? kullanmadı mı kimse ya? :((

:çok üzgünüm:nasıl kurtulcam bunlardan yaa :(

3. Konu Sahibi : gulçehre #3
    merhaba bende sizin gibi sivilce problemi yasadim ve akne ....

Ben yurtdisinda yasiyorum burda gitmedigim doktor kalmadi cok sabir gerektiren bir konu ve tedaviside uzun vadeli.

Benim kullandigim antibiyotik tamamen akne lerimi gecirdi adi doxy belki arastirirsiniz isinize yarayabilir.

4. Konu Sahibi : gulçehre #4
    monodoks u kullandım ilk baslarda onu kullandıgmda sivilcelerim gecti ama sonradan hapı kullanmayı bırakmama ragmen yüzümde nodül şeklinde agrılı sivilceler cıktı bende doktoruma yeniden gidip değiştrdim.

5. Konu Sahibi : gulçehre #5
    Alıntı ESRANIL kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    monodoks u kullandım ilk baslarda onu kullandıgmda sivilcelerim gecti ama sonradan hapı kullanmayı bırakmama ragmen yüzümde nodül şeklinde agrılı sivilceler cıktı bende doktoruma yeniden gidip değiştrdim.
    ilacı değiştirince ne verdı sana doktorun canım ben de teradoks diyye bir antibiyotik duydum iyi diyorlar acaba onu mu verdi sana doktorun.

6. Konu Sahibi : gulçehre #6
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    bende kullandım monodoksu,tetradoksu ve azro yu...bunların hepsi de antibiyotik.3 ay falan kullandım bunları ayrı ayrı.sivilcelerim 3 ay sonunda azaldı hatta geçti.ama aradan yaklaşık 4-5 ay sonra sanki hiç kullanmamışım gibi sivilceler çıkmaya başladı.ben tavsiye etmiyorum bu hapları çünkü geçici çözüm bunlar,antibiyotik kullanmak zaten zararlı bi de faydasını göremeyince boşu boşuna zarar görüyosunuz.ben şimdi roaccutane kullanıyorum evet çok ağır bi ilaç ama en azından kesin çözüma.s

7. Konu Sahibi : gulçehre #7
    artık antibiyotiği bıraktım,doktorum bana bi antibiyotk verdi içnde 5 tane vardı bunukullan kutu bitince bir daha kullanmıcaksın dedi ve sivex losyonla birlkte,aksik 5 tinted krem var fondotenli sivilce kremi cok iyi geldi bana.malum cilt sivilceye meyilli olunca fondoten kullanamıyorum sadece yagsız nemlendirici üzerine pudra sürüyorum..aksil olunca ondan sadece sivilcelerimin üzerine sürüyorum sönüyo hemen ve iyi geliyo eczanelerden bulabilirsinz pahalı da değil üstelik bana bi tüp 6-7 ay gidiyo tavsiye ederim kızlar

8. Konu Sahibi : gulçehre #8
    bu arada kramin ismini yanlış yazmışım AKSİL olucak

9. Konu Sahibi : gulçehre #9
    bende monodoks u kullandım arkadaslar isotreksin jel ile birlikte.kullandıgın sürece etkisini gösterıo fakat tedavi bitince sivilceler eski halini alıyo.bırde yan etkılerını yasadım monodoks un ılk kullandıgımda 1 hafta boyunca sürekli midem bulandı.ama aksil adlı kremi bende öneriyorum arkadaşlar.

10. Konu Sahibi : gulçehre #10
    kimse iyi dememiş bu ilacı bugun doktor banada verdi:S
    geçici mi yani hersey.bnde çok fazla sivilce yok tektük çıkıyor ama tam çıkıyor.
    kötü oldum şimdi:S

Sayfa: 1/3 123 SonSon