Sivilceli Ciltler Sivilce iin monodoks kullanan?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
selam kızlar...

bu hapı kullanıp sivilceleri geçen ve başka etkiler gören arkadaşlarımız varsa bunu bizimle paylaşabilirler mi?

bu bi antibiyotik imiş.. ben imex, isotrexin ve doktorun hazırladığı bi solüsyona başlayacağım tekrardan bugün ve birde bu hapı almayı düşünüyorum...

paylaşımlar için şimdiden teşekkürler...

a.s

kimse duymadımı ? kullanmadı mı kimse ya? :KK43:(

:çok üzgünüm:nasıl kurtulcam bunlardan yaa :KK43:

merhaba bende sizin gibi sivilce problemi yasadim ve akne ....

Ben yurtdisinda yasiyorum burda gitmedigim doktor kalmadi cok sabir gerektiren bir konu ve tedaviside uzun vadeli.

Benim kullandigim antibiyotik tamamen akne lerimi gecirdi adi doxy belki arastirirsiniz isinize yarayabilir.

monodoks u kullandım ilk baslarda onu kullandıgmda sivilcelerim gecti ama sonradan hapı kullanmayı bırakmama ragmen yüzümde nodül şeklinde agrılı sivilceler cıktı bende doktoruma yeniden gidip değiştrdim.

monodoks u kullandım ilk baslarda onu kullandıgmda sivilcelerim gecti ama sonradan hapı kullanmayı bırakmama ragmen yüzümde nodül şeklinde agrılı sivilceler cıktı bende doktoruma yeniden gidip değiştrdim.

ilacı değiştirince ne verdı sana doktorun canım ben de teradoks diyye bir antibiyotik duydum iyi diyorlar acaba onu mu verdi sana doktorun.

bende kullandım monodoksu,tetradoksu ve azro yu...bunların hepsi de antibiyotik.3 ay falan kullandım bunları ayrı ayrı.sivilcelerim 3 ay sonunda azaldı hatta geçti.ama aradan yaklaşık 4-5 ay sonra sanki hiç kullanmamışım gibi sivilceler çıkmaya başladı.ben tavsiye etmiyorum bu hapları çünkü geçici çözüm bunlar,antibiyotik kullanmak zaten zararlı bi de faydasını göremeyince boşu boşuna zarar görüyosunuz.ben şimdi roaccutane kullanıyorum evet çok ağır bi ilaç ama en azından kesin çözüma.s

artık antibiyotiği bıraktım,doktorum bana bi antibiyotk verdi içnde 5 tane vardı bunukullan kutu bitince bir daha kullanmıcaksın dedi ve sivex losyonla birlkte,aksik 5 tinted krem var fondotenli sivilce kremi cok iyi geldi bana.malum cilt sivilceye meyilli olunca fondoten kullanamıyorum sadece yagsız nemlendirici üzerine pudra sürüyorum..aksil olunca ondan sadece sivilcelerimin üzerine sürüyorum sönüyo hemen ve iyi geliyo eczanelerden bulabilirsinz pahalı da değil üstelik bana bi tüp 6-7 ay gidiyo tavsiye ederim kızlar

bende monodoks u kullandım arkadaslar isotreksin jel ile birlikte.kullandıgın sürece etkisini gösterıo fakat tedavi bitince sivilceler eski halini alıyo.bırde yan etkılerını yasadım monodoks un ılk kullandıgımda 1 hafta boyunca sürekli midem bulandı.ama aksil adlı kremi bende öneriyorum arkadaşlar.

kimse iyi dememiş bu ilacı bugun doktor banada verdi:S
geçici mi yani hersey.bnde çok fazla sivilce yok tektük çıkıyor ama tam çıkıyor.
kötü oldum şimdi:S

bende 2 aydır kullanıyodum ama 1-2 gündür bıraktım çünkü etkisi nötr oldu bana:umursamaz: ama kişiden kişiye farklılık gösteriyor bu ilaçlar ..

monodoks bana sadece zarar verdi hiç bir faydasını görmedim.2ay zor dayandım sivilceler aynı kaldı benide incecik yaptı saolsun:) bayağ bi kilo vermiştim bulantı yapıyo çünkü.

arkadaslar yenı üye oldm bende tek nedenı silcelerım. bende 1 aydır monodoks ve sıvex losyon kullanıyorum bırz küçülme var ama net bı etkısını göremedım. sabretmeye calışıyorum. benm sormak istediğim bu ilaçla tedavisini tamamlayıp memnun kalan sonuç alan varmı?

merhaba
bende monodoks kullanıyorum, 2. kutuyu bitirdim ama hala etkili bir sonuca ulaşamadım.Umutlarım tükeniyo. hayırlı netice alan cidden yok mu??

ben sanırım 5 aydır kullanıyorum bu ılacı. arada bulantı yapıo yemekten hemen sonra al. ve cok su ıc doktor öle söylemişti. sıvilcelerım gectı sayılır. ama arada cıkıo yenı sıvılcenn gecmesıde rahat 2 haftayı buluyor. ayrıca sivilce izlerimde duruoo:KK43:
ama saydıgın diğer yan etkıler omadı bende

benımde yüzümde tek tük sivilceler var wede sivilce lekeleri.bugün gıttım doktora banada monodoks ve benzamycin krem verdi.daha almadım ilacları ama yapılan yorumlar pek iyi değil napsam acaba karar weremedimmirmirmirmir

bu ilacı kullandım ve hiçbir faydasını görmedim.bulantı ve kusma yaptı bana.ama herkezde aynı sonucu vermiyo.ben roaccutane ye basladım son cağre.haydi hayırlısııı

X