Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ebişim sen yeni inci markalı olanı mı kullanıyorsun ? seninki hangi marka ... bu arada bu süper birşeymiş :)

en güzeli yeni inci üstekki fotoğraftakini kullanıyorum ben kotla güzel duruyoda diğer ince bişeylerle olmuyo belli oluyo

ben sipariş ettim intten bakalım inş memnun kalırım.çünkü ne giysem yakışmıyor snir oLuyorum : ))

bende netten almıştım epey oldu çok kullanmadım ama dediğim gibi herşeyle giyilmiyo ama kotla süper duruyo etek le de olur ama kışlık kalın eteklerle ince kumaş pantolonla güzel omuyo güle güle kullan canım

ebişim sen yeni inci markalı olanı mı kullanıyorsun ? seninki hangi marka ... bu arada bu süper birşeymiş :)

kızlar bundan aldım ben kullanamadım
hiç poposu olmayanlar için ideal olabilir
birde bütün olduğu için kotlarım zor oluyordu
ben penti nin silikon şeklinde olanından aldım
iki parça şeklinde popona yapıştırıyosun çok çok çok güzel :)
yalnız ben bi güzel yıkadım yapışkan özelliği biraz gitti gibi o yüzden tekrar alıcam yaza doğru ama şimdilik bununla idare edebiliyorum

kızlar bundan aldım ben kullanamadım
hiç poposu olmayanlar için ideal olabilir
birde bütün olduğu için kotlarım zor oluyordu
ben penti nin silikon şeklinde olanından aldım
iki parça şeklinde popona yapıştırıyosun çok çok çok güzel :)
yalnız ben bi güzel yıkadım yapışkan özelliği biraz gitti gibi o yüzden tekrar alıcam yaza doğru ama şimdilik bununla idare edebiliyorum

canım o pentının yapıskanlı olanından bende kullandm ama pek beyednıgımı solyemem efosmnalarla flan kullndıgında sankı bollasmıs bı derı kabaca folloboş olmus popolar gıbı duruyoo sarkık sallanıyo yuruyunce yanı hıc hos deıl ben kullandgımda ıcıme hıc sınmıyodu salllanıyo popo yook kucucuk ama ellenmıs sarkmıs popo gıbı

bende netten almıştım epey oldu çok kullanmadım ama dediğim gibi herşeyle giyilmiyo ama kotla süper duruyo etek le de olur ama kışlık kalın eteklerle ince kumaş pantolonla güzel omuyo güle güle kullan canım

teşkler.inş memnun kalırım haberi veririm size daha gelmedi ama çok merak ediyorummm

arkadaşlar yeni incinin sitesinde sadece maximum karta satış var her yeri aradım taradım yok diorlar hatta bilmiyorlar mağazada bön bön bakıyorlar başka alternatifim yok mu ? tüm kartlarım var maxımum dışın da... :KK43:

özlem 1987 gelince yaz canım mutlaka haberleri birde ben anlamadım kargo yu biz mi ödücez... başka kart nie olmuyor ya:KK43: ben bulamıyorum burada

arkadaşlar yeni incinin sitesinde sadece maximum karta satış var her yeri aradım taradım yok diorlar hatta bilmiyorlar mağazada bön bön bakıyorlar başka alternatifim yok mu ? tüm kartlarım var maxımum dışın da... :KK43:

özlem 1987 gelince yaz canım mutlaka haberleri birde ben anlamadım kargo yu biz mi ödücez... başka kart nie olmuyor ya:KK43: ben bulamıyorum burada

ben aldığım sitenin adını özelden yazarım sana canım şimdi aklımda değil ama dur araştırıcam ben bonusla aldım kargo dahil 17 küsür vermiştim galibaCADIARZU

canım gitti gidiyor da var yeni inci silikon külot yazıOsun kargoyuda bana ödettiler : )) 5 Lira fazla ßişiy değiL ürün güzel beğendim ama sanqi biraz büyük Oldu gibi Yaaa gözlerim alışamadı daha : )))kaydirigubbakcemile3

canım o pentının yapıskanlı olanından bende kullandm ama pek beyednıgımı solyemem efosmnalarla flan kullndıgında sankı bollasmıs bı derı kabaca folloboş olmus popolar gıbı duruyoo sarkık sallanıyo yuruyunce yanı hıc hos deıl ben kullandgımda ıcıme hıc sınmıyodu salllanıyo popo yook kucucuk ama ellenmıs sarkmıs popo gıbı

ben çok memnunum canım belki tam yerine yapıştırmamışsındır kaydirigubbakcemile3 eşofmanlada , kotlada çok şık duruyor diğeri bende büyük durdu

kızlar işler dolayısıyla biraz geç oldu.ürün geldi gayet memnun kaldım.ama diğer arkadasında dediği gibi eşofmanlarla olmuyor pant.kumaş pant güzel oluyor yani gayet güsel : ))

canım baştan sona kadar okudum bu konuyu ve halen de takip ediyorum ama ben bir türlü bulamadım bu üründen ..ve aramadığım yer kalamdı..izmitte ümidimi kesytim ..netten arıyorum ama bi,rtek pentinin kini bulabildim..fakat ben kilot şeklinde olanından istiyorum..istanbula bu aralar gitmem söz konusu değil..ya netten bulan varsa bana söyleyebilirmi..sipariş vermekten başka çarem yok sanırım..

Merhaba , hala bulamadıysan gittigidiyordan alabilirsin bir kaç markanın var yeni inci ve penti olsa gerek , popup olarak geçiyor ismi

Kızlar penti mağazalarında kilot şeklinde olanı var dün aldım bugün ilk kez kullandım biraz büyük gibi geldi gözüm alışamadı henüz ama çok rahat ve çok estetik duruyo, tavsiye ederim bide indirimde şu anda 18 TL küsürdü.

ya kızlar bu ürün iyi güzel de birisi popoma vurcak diye ödüm patlıyo..hani arkadaş ortamında olur ya öyle şakalaşmalar..geçenlerde erkek arkadaşım vurmuştu şakacıktan öyle garip bi ses çıktı ki anlatamam..şaşırdı resmen..aşkım bebek bezimi bağladın ya o ne öle filan deyip durdu 2 saat..bide ben hissettmedim bile vurduğunda ama çok acıdı numarası yaptım..geçenlerde karedeşimin de ilgisini çekti..aaa nekadar sert öyle diyo..sizden başka kimse bilmiyo kullandığımı ve bilmelerinide istemiyorum..ama keşke yumuşaklığı ve sesi bakımından da rahat edebilsek..

koptum gülmekten.ay cnm ya inşallah çakmamıştır.ya okadarmı ses gelio iki süngerden.ilginçmiş ya.üzüldüm

X