Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
1291hipandbuttenhancerbce3.jpg

1541beforepaddedpantiestl2.jpg

1551afterpaddedpanties1il4.jpg

16611before1fb8.jpg

16711after1ax1.jpg

70102t1lf7.jpg

canım nekadr çok resim bulmuışsun..çok merak ediyordum gerçekten ve bukadar doğal olacakalrınıda tahmin etmemiştim..umarım benim alacağım da böyle doğal duruyordur..

olur olur ben bır senedır kullanıyorum valla cok ıı hıssedıyorum kendımı kalkık popo ben zayıf bı fızıge sahıbım ama yanı popo yok deıl sade koylatdan flan bosduruyor onu dolduruyor ve guzel oluyo yanı benımkı yenı ıncınıun urunu kılotlu sılıkonlu sutyenler gıbı sungerlı olanlardan gıbı ama rahaytta yanı
:KK70:
bazen yolda yururken bırı gelıcek arkamda el atcak dıye korkuyorum tacızcıler olur ya yolda yuruken anıden el ataRLAR duymussunuzdur bana ole bısı yapan olsa anlıcaklar dıye dusunurdum ama sımdı amannnnnn salla gıtsın :KK70: arkadaslarımdan saklıyodum kızzz kılo almısssın nolmuss dıyolardı sımdı bıle gorusmedıgım kırk ıylda bır gorduklerım bu tepkıyı verıyo kılo almıssın kız popo cok guzelllll olmus yakısmıs kılo :KK70::KK70:

ayy süper yA demekki gerçekten okadar doğal duruyor..yeniinci firmasıyla tekrar görüştüm..yakında yollucaklar ..Sbedeni bana uygun görmüşler..yanlız kızlar benim korkum komik ama mesela sert oturduğumuz zaman patlar bunlar :) ay düşünsenize bicafede filansınız ve patlayıvermiş birden..sönüvermiş poponuz..birde dışardan dokunulduğunda anlaşılıyormu mesela arkadaşınız dokundu olur ya kızlar arasında şaka kıvamında ay anlaşışırsa rezil olurum..çünkü ben kimseye söylemicem..bilsinler istemiyorum ya..

ayy süper yA demekki gerçekten okadar doğal duruyor..yeniinci firmasıyla tekrar görüştüm..yakında yollucaklar ..Sbedeni bana uygun görmüşler..yanlız kızlar benim korkum komik ama mesela sert oturduğumuz zaman patlar bunlar :) ay düşünsenize bicafede filansınız ve patlayıvermiş birden..sönüvermiş poponuz..birde dışardan dokunulduğunda anlaşılıyormu mesela arkadaşınız dokundu olur ya kızlar arasında şaka kıvamında ay anlaşışırsa rezil olurum..çünkü ben kimseye söylemicem..bilsinler istemiyorum ya..

kıvılcım arkadaşım.merhaba.öncelikle siteye silikon resimleri koyan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.açıkçası ben bulamamıştım.nette sadece pentininkini görmüştüm.benim şuanda kullandığım arkadaşın yüklediği resimlerle benzeşiyor.kıvılcım senin alacağın yeni inci olan süngerli yani silikonlu değil.ama bir arkadaş ondan kullanmış ve memnun olduğunu yazmış.ben en kısa zamanda ondan da edineceğim.benim kullandığım her yerde bulunmuyor.ben istanbulda nişantaşından aldım.ve oradan başka yerde de görmedim.yani izmitte bulman tahminimce zor.internette de görmedim.eğer istanbula gelirsen nişantaşına uğra.bir arkadaş pentinin silikonununda güzel olduğunu söyledi.ama ben pek güvenemedim.sanki belli bir zaman sonra yapışkanlığı ortadan kalkar gibi geliyor bana.çünkü silikon sütyenler çıktığındada herkes rağbet etti ama sonuç fos çıktı.iki takmada bir de vücudun terleyince hemen çıkıyor.kullanışsız yani.yeni inci güzele benziyor.hem fiyatıda uygun.ben de en kısa zamanda alıcam

bende merak ettim kııı alıp kullanmam lazım zaten popom küçücük :çok üzgünüm:

teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

hepimizde aynı dert var arkadaşım.ne yazıkki popomuz küçük.kullanırsan memnun kalacağını garanti ederim.ben kullanıyorum ve çok da memnunum.sayfaların tamamını okursan farklı çeşitlerininde olduğunu göreceksin

hayal kırıklığına uğramazsın arkadaşım.için rahat etsin.kullanır kullanmaz mesaj yaz buraya olurmu.yorumlarını bekliyoruzzzzzzz.....
ay inşallah ya inşallah çok memnun kalırım..vallahi kendimi okadar adapte ettim ki bu ürünü eğer memnun kalamzsam yıkılırım resmen..acaba silikon mu olması daha iyi süngermi..sünger daha iyi gibime geliyor ama ya incelirse zamanla..birde ben S beden sipariş verdim umarım yeterli büyüklüğü sağlar..yarını iple çekiyorum ama ben almak için gitmeye utanıyorum :KK43: inşallah hep bayan çalışıyordur :KK43: alıp atrkama bakmadan bile kaçarım artık birdaha da uğramam oraya :roflol: eve gelir gelmez denicem kızlar dener denemezde burdayım merak etmeyin..

kızlar türkiyede satılan bir ürün var markası Laura Baresse.googla'da aratın çıkıyor,müşteri hizmetlerini arar nereden temin edebileceğinizi sorarsınız.fiyatı 70 ytl

yuv1nq7.jpg

611363siliconebuttocks1zx9.jpg

SILICONE BUTTOCKS
ÜRÜN FİYATI 70.00 YTL

İçerisinde kendinden cebi olan korsajlı külodu ve 2 adet silikon pedleri sayesinde hem doğal hem de daha dolgun kalçalara sahip olabilirsiniz.
Pedler en kaliteli silikon maddesinden yapılmıştır,
düz kalçaların daha yuvarlak ve seksi görünmesini sağlar,
silikon pedlerin dokusu bir deri kadar yumuşak ve pürüzsüzdür. Elde yıkanabilir.

canım süpersin ya..evet ürünü sitesinde gördüm..gerçekten çok doğal...bunuda almak istiyorum..ama bugün yeniinciden gidip ürünümü bi alayım ona göre diğer markalarada açılıcam :) bunun doğallığı gerçekten bi harika..kredi kartına taksitli satışları varsa almayı düşünüyorum...

arkadaşlar benimkisi tam olarak dedokido arkadaşın yüklediğinden.laura baresso.markası yabancı olduğu çin aklımda tutamamıştım.valla süpersin dedokido.nerden buldun bu kadar silikon kalçayı birarada.:):)banada 70 ytl dedi.ben indirdim indirdim en son 55 ytl ye aldım.pazarlık yapın mutlaka:)bu arada kıvılcım demişsin ki silikonlumu daha iyi süngerlimi demişsin ya ona da cevabım silikonlu olacak.çünkü ben dha önce süngerli kullanmıştım ama süngri yeni incinin ki gibi kabarık değildi.biraz daha dandikti o.ve sünger bir müddet sonra içe çöktü yani kabarıklığı kalmadı fazla.sen önce yeni inciyi kullan sonra silikon da alırsın arkadaşım

bende düşünmüştüm süngerin inceleceğini ama umarım hemen incelmez..ya bu arada bu sabah buradaki satış mağazasını aradım..öyle bir ürün geleceğindne haberleri yok.yeniinci firmasıda bugün kapalı olduğundan ulaşamadılar oradaki yetkililere..oysa kadın mailinde perşembe günü kargoya verdiğini söylemişti..şimdiye kadar çoktan ellerinde olması gerekirdi..artık pazartesi gününe kaldı kızlar ya ürünüm gelmemiş..sanırım kargoda bi sorun çıktı..tekrar mail attım firamaya izmitteki satış noktasını arayıp bilgilendirmeleri için..ya umarım pazartesi elimde olur ..niye böyle oldu anlamadım..çok canım sıkıldı :KK43: bugün gidip alıcaktım çok da merak ediyordum..2 gün daha nasıl bekşicem bilmiyorum..bu arada ben dedokidonun yeni koyduğu ürünüde almayı düşünüyorum..önce yeniinciyi deneyim onu da alıcam muhakkak..sanırım sitesinden sipariş veriliyor..

senin adına üzüldüm canım.acaba başka bir mağazayamı yolladılar.bayiliğin gittiğin yer olduğundan ya da firmanın o mağazaya göndereceğinden eminmisin?başka yere yollamış olmasınlar sakın

yok canım zaten göndrecekleri yer izmitte yeniinci firmasının bayisi ve başka o adda bir yerde yok..tekrar mail attım firmaya ama cevap gelmedi.cumartesi günleri kapalı oluyormuş..pazartesi tekrar mail atıcam hem belkide pazartesi günü ellerine ulaşmış olur...kargoda bir aksilik çıkmıştır belki..napalım beklicez artık 2 gün daha :KK43:

kıvılcım arkadaşım ben yukarda yazdıklarını iyice okuyunca kargoya cuma günü verdiklerini yazmışsın.hemen bir günde gelmez kargo.pazartesi garanti elinde olur merak etme.3 gün sürüyor gelmesi.ben öğrenciyken annem kargoyla bişiyler gönderiyordu ve 3 günde geliyordu

canım aslında cuma mı vermiş perşembemi bende tam olarak bilemiyorum..cuma günü gelen mailde dün ürününüzü kargoya verdim büyük ihtimalle bugün ellerinde olur yazıyordu..ama dediğin gibide olur tabi canım..büyük ihtimalle kargo bayanın hesapladığı zamanda ulaşmadı..kargo gecikti..ben pazartesi ürünün elimde olacağına eminim..pazartesi yorumlarımı yazıcam kızlar inşallah :)

kıvılcım bence bu ürünlerin hepsini birden alma.yeni inci gelsin dene kullan biraz.20 ytl ile 70 ytl arasında çok fark var.belki seninki de kullanışlı olur.

kıvılcım bence bu ürünlerin hepsini birden alma.yeni inci gelsin dene kullan biraz.20 ytl ile 70 ytl arasında çok fark var.belki seninki de kullanışlı olur.
yok canım bunu hemen almıcam..dediğin gibi önce yeniincininkini görmem lazım..ama daha sonra memnun kalsamda bunu da denemk istiyorum..çünkğ sanki en güzeli bu 70 ytl olamış gibime geliyor..ya buarada inşallah yarın gelir ürünüm..

yok canım bunu hemen almıcam..dediğin gibi önce yeniincininkini görmem lazım..ama daha sonra memnun kalsamda bunu da denemk istiyorum..çünkğ sanki en güzeli bu 70 ytl olamış gibime geliyor..ya buarada inşallah yarın gelir ürünüm..

yeni incininkide güzel canım.ben yarın bir tanede yeni inciden alıcam

ben buldum bahsettiğiniz külottan internette var. bir tane 9,90 ytl var birde 70,00 ytl var. birinde sünger var birinde silikon

X