Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
39
merhaba arkadaşlar.zayıf olduğu için istediği gibi kalçalara sahip olamayan arkadşlara sesleniyorum.silikon kalça diye bişi çıkmış.aslında bir külot bu korse gibi.arka tarafında içinde 2 tane cebi var.ceplerin ağzı açık.2 tanede kalça şeklinde silikon yapmışlar.hani sütyen olarak kullanılar yapışan gögüsler varya aynı onlara benziyor.et gibi bişi.o silikonları ceplere yerleştiriyoruz ve istediğimiz gibi kalçalara sahip oluyoruz.ben aldım ve çok güzel.ister gece kıyafetleriyle ister günlük kıyafetlerimizle rahatça kullanabileceğimiz bir ürün.tavsiye ederim.

ay nerden aldı canım ya çok merak ettim denicem bende....nerden bulabilirim..benimde kalçalarım küçük de :KK43:

boncuk tam olarak nasıl bşy yumuşak mı sert mi çok merak ettim ya pantolonla belli olmaz mı yada ya düşerse birde fiyatı nekadar acaba izmitte varmıdır..ya çok merak ettim..

bana da garip geldi ama merak ettim ama günlük hayatta kullanılacağını sanmıyorum belki özel birgünde elbiseyi güzel taşımak için kullanılabilir..biz zayıfların kalçaları biraz küçük olduğundan elbise hoş durmuyor.ama günlük hayatta evet biraz zor..ama ben böle bşy hiç duymadım ya..

bana da garip geldi ama merak ettim ama günlük hayatta kullanılacağını sanmıyorum belki özel birgünde elbiseyi güzel taşımak için kullanılabilir..biz zayıfların kalçaları biraz küçük olduğundan elbise hoş durmuyor.ama günlük hayatta evet biraz zor..ama ben böle bşy hiç duymadım ya..

selam canım.öncelikle günlük hayatta da kullanılıyo.bak şimdi normal iç çamaşırını giyin.bunu da üzerine giyin.bu zaten külot gibi.ama külodun üzerine giyeceksin.silikonlar yumuşak.hani göğüs şeklinde sütyenler varya onlardan.ben istanbul nişantaşından aldım.büyük iç çamaşır mağazalarına sorabilirsin.oralarda bulunur.ismi silikon kalça.fiyatı 60 ytl.ben 50 ye aldım.daha ucuzu varmı bilmiyorum.ben günlük hayatta da kullanıyorum.çok güzel.

selam canım.öncelikle günlük hayatta da kullanılıyo.bak şimdi normal iç çamaşırını giyin.bunu da üzerine giyin.bu zaten külot gibi.ama külodun üzerine giyeceksin.silikonlar yumuşak.hani göğüs şeklinde sütyenler varya onlardan.ben istanbul nişantaşından aldım.büyük iç çamaşır mağazalarına sorabilirsin.oralarda bulunur.ismi silikon kalça.fiyatı 60 ytl.ben 50 ye aldım.daha ucuzu varmı bilmiyorum.ben günlük hayatta da kullanıyorum.çok güzel.

canım ya belli olmuyor mu peki dışardan bakıldığında yada oturduğında filan nasıl oluyor? yumuşak sonuçta yani ne bilim bi garip olur ya..

canım o dediğinde hemen olmuyorki..birde istediğin gibide olmuyor..mesela ben dar kalçalıyım..fakat geniş olmasını isterdim..kilo alsamda kalçalarım dar olduğundan arkaya doğru büyüyor..zayıf olduğum içinde kalçam küçük görünüyor..hayatımda basen selülit nedir bilmem..ama inanırmısın keşke kalçam geniş olsa da basenim olsa diyorum..ama göğüs desen tam tersi işte..oda vücüdüma göre millet diyorki atık maşallah zayıfsın ama bu göğüsler neredn çıkyor...işte ben de bu yüzden kalçalara özeniyorum..millet silikon göğüs takıyo bende silikon kalça takim işte nolcak canımm :)

paylaşımın için çok teşekkür ederim benimde ihtiyacım var böyle bişeye yanlız bunun markası falan yok mu yani silikon kalça desek biraz komik olmaz mı??

ya evet bende o yüzden bir türlü soramadım hiç biryere..utandım sormaya açıkcası..gerçekten markası filan yok mu acaba ?

paylaşımın için çok teşekkür ederim benimde ihtiyacım var böyle bişeye yanlız bunun markası falan yok mu yani silikon kalça desek biraz komik olmaz mı??

selam kızlar.markası vardı fakat ismini unuttum yaaa.camekanda yazıyordu silikon kalça diye.büyük iç çamaşırı mağazalarında bulabilirsiniz.silikon kalça diye satılıyor.bunu deseniz yeterli.fiyatı 60 ytl.fakat daha ucuzu varmı bilemiyorum.ben istanbul nişantaşından aldım.daha ucuza bulursanız veya alırsanız benimle paylaşın olurmu kızlar

ya canım çok soru sordum amam çok ilgimi çekti..peki çok bariz bir şekilde mietki yapıyor kalçana.yani çıkardığın zaman kalçaya baka nasıl da küçülmüş denilebilcek kadar mı?ya da kullandığın zaman birden bire çok farkedilir şekilde mi büyütüyor?

ya canım çok soru sordum amam çok ilgimi çekti..peki çok bariz bir şekilde mietki yapıyor kalçana.yani çıkardığın zaman kalçaya baka nasıl da küçülmüş denilebilcek kadar mı?ya da kullandığın zaman birden bire çok farkedilir şekilde mi büyütüyor?

selam canım.aşırı derecede büyüklük değil.çok doğal duruyor.bir et parçası gibi.zaten senin teninle direk temas etmiyor.külotu giyiniyorsun ve o külotun içerisindeki ceplere yerleştiriyorsun silikonu.

kızlar kesin emin değilim fakat bakırköyde de olabilir silikon kalça.çünkü 3 sene önce bakırköyden buna benzer bişi almıştım.fakat o süngerdi.yani külodun içine sünger yerleştiriyordun.fakat bu daha iyi.belki oradada vardır diye düşünüyorum.yolu bakırköye düşen olursa sorsun.caruselin karşısındaki sokakta bir iç çamaşırı mağazasından almıştım.orasıda küçük bir mağaza.

senağlama
merhaba arkadaşlar.zayıf olduğu için istediği gibi kalçalara sahip olamayan arkadşlara sesleniyorum.silikon kalça diye bişi çıkmış.aslında bir külot bu korse gibi.arka tarafında içinde 2 tane cebi var.ceplerin ağzı açık.2 tanede kalça şeklinde silikon yapmışlar.hani sütyen olarak kullanılar yapışan gögüsler varya aynı onlara benziyor.et gibi bişi.o silikonları ceplere yerleştiriyoruz ve istediğimiz gibi kalçalara sahip oluyoruz.ben aldım ve çok güzel.ister gece kıyafetleriyle ister günlük kıyafetlerimizle rahatça kullanabileceğimiz bir ürün.tavsiye ederim.

merhaba boncuk. ben buraya yeni üye oldum. internetten silikon kalça ararken tesadüfen azışmalarınızı okudum. benimde aynı problemim var :KK43:
fakat yeni inci ve pentide böyle birşey var . yeni incideki silikon kilot , kilot gibi giyiniliyor ama yazın pek kullanışlı değil çünkü sütyen gibi.. pentideki ise yapışma popoya yapıştırıyorsun, bunuda 8 saatten fazla kullanamıyorsun. ben senin aldığını merak ettim. hatta buraya üye lmadan önce nişantaşına gidip baktım ama pazar günü olduğundan açık değildi açık olan yerlerdede yoktu. mağazanın ismini hatırlarmısın lütfeennnn.. rumeli caddesinin neresinde yanında hangi mağazalar var? ben oraları hiç bilmem..

evet guzel bise de ,,bazi yasli yasli kadinlarda takiyo burda fark ediliyo hemen surat olmus harita gogusler dizlerde bel kambur ama popo massallah beyonce halt etmis yanisırnaşık şeyiste o zaman komik oluyo...yakisiyosa ne mutlu ama ,,,ha hic poposu olmayana oneririmde,,biraz varsa kendiniz olun bence....

selam arkadaşlar.bazı arkadaşlar tezgahtarların bön bön bakmasından şikayet etmişler.haklısınız kızlar.bazı mağazalardaki tezgahtarlar bilmedikleri için öyle oluyor.öncelikle tarif edeyim.yanlış hatırlamıyorsam DERİMOD var rumeli caddesinde.o caddenin karşısındaki dükkanlardan birinden aldım.böyle çorap sütyen falan ne ararsan vardı.küçük bir dükkan ama ismini gerçekten hatırlamıyorum.o tarafa yolum pek düşmüyor.düşerse adını öğrenip yazarım.taksim de de olabilir.istasyon caddesinde iç çamaşırı mağazaları var hani kombinazon falan satılıyor oralarda olabilir.canım benimkisi külot fakat içinde 2 tane cep var.kalçalarıda silikon sütyenler varya onun gibi kalça şeklinde yapmışlar.o ceplerin içinde duruyor silikon kalça yani kalçana yapıştırmıyorsun.birde süngerli olanları var ama onlar da güzel değil.ben ondan kullanmıştım fakat sünger zamanla basıklaşıyor kabarıklığı kayboluyor.bu kullandığımdan çok memnunum.şimdi hava sıcak olduğu için biraz terleme yapıyor ama o kadar olacak.inşallah bulursunuz.

ya benim aklıma takıldı bişey bunu takınca doğal olarak hissedilmez kalçanızda bi el gezerse, allah korusun yolda biri el atarsa falan nolucak peki?

silikonlu sutyen takında bişiye değince hissedilio bunda da hissedilir heralde:KK70:

hani bi çorap markası var ya, reklamında nil karaibrahimgil oynuo, işte o markanın 34 ytl ye varmış:) arama motorunda aratınca çıkıo

X