Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya kızlar bu ürün iyi güzel de birisi popoma vurcak diye ödüm patlıyo..hani arkadaş ortamında olur ya öyle şakalaşmalar..geçenlerde erkek arkadaşım vurmuştu şakacıktan öyle garip bi ses çıktı ki anlatamam..şaşırdı resmen..aşkım bebek bezimi bağladın ya o ne öle filan deyip durdu 2 saat..bide ben hissettmedim bile vurduğunda ama çok acıdı numarası yaptım..geçenlerde karedeşimin de ilgisini çekti..aaa nekadar sert öyle diyo..sizden başka kimse bilmiyo kullandığımı ve bilmelerinide istemiyorum..ama keşke yumuşaklığı ve sesi bakımından da rahat edebilsek..

:roflol: aynı şey benim de başıma geldi. sevgilim her zaman vurur zaten popoma, gerçekten de çok komik bi ses çıkıyo ve ben ona söylemek zorunda kaldım . şimdi benimle dalga geçip duruyo ya çok sinirrrkötükedihüso ama ne demişler gülü seven dikenine katlanır. o ne derse desin ben çok memnunum. öyle alıştım ki ona varlığını bile unutuyorum çoğu zaman.

aynen canım bende artık onsuz yapamıyorum..isterse anlasın napayım..ben çok direndim ve söylemedim..çorap var altımda dedim..tutturmuş bebek bezi mi var diyo :))..ay bu şimdi her gidişimde vurursa napıcam bilmiyorum :)) en iyisi söylemek mi ne :))

aynen canım bende artık onsuz yapamıyorum..isterse anlasın napayım..ben çok direndim ve söylemedim..çorap var altımda dedim..tutturmuş bebek bezi mi var diyo :))..ay bu şimdi her gidişimde vurursa napıcam bilmiyorum :)) en iyisi söylemek mi ne :))

SOLE CNM SOLE RAHTLA YA VALLA BEN SEVGULUMUN YANINDA ALDIM O YUZDEN RAHATIM
COK BEYENDIGIM BI PANTOLON VARDI SEVGULUMLE GEZERKEN GIYINDIM DEDIM NASIL OLDUMU SENCE DEDIM FIKRINI SORDUM GUZEL OLMADIYSA ALMICAM DEIDM
BANA DEDIKI :KK43: POPO KISMI ERKEK GIBI DURDU ASKIM ALMA ISTERSEN DEDI :KK43:((

BENDE ICERLENDIM NEDEN BEYENDIGIM SEYLERI ALAMIYORUM DIYE BU SILIKONLU KILOT YAZISINI BEN TAKSIM ISTIKLALDE BI AKSESUARCIDA CAMEKANDA OKUMUSTUM AMA ERKEKLER VARDIYE NE FIYAT SORDUM NEDE NASIL BISI DIYE BAKABILMISTIM AMA SEVDIGIM PANTOLONU ALAMAYINCA KOTU OLDUM ALMALIYDIM O PANTOLONU SEVGILIMLE YURUYORUZ DEDIM KI DUR DEDIM GLEIYORUM BEN GITTIM ALDIM SILIKONUMU OSNRA GITTIK O PANTOLONU TEKRAR DENEMEYE DENEDIM DEDIKI SEVGULUMMMM WOUWWWWWW ONE BEEE DEDIIII PANTOLON COK DAR OLDU BI BEDEN BUYUK AL DEDI :KK70: SILIKONLU KILOTU ILK DEFA ONUN YANINDA DENEDIM COK UTANMUISTUM BUUYK POPOLU OLMAKDAN AMA ARTIK COK ALISTIM COK SEVIYORUM SEVGILIMDE ALISTI VALLA ASKIM HERYERIN TAKMA YA DIYOO :KK70: OLSUN DIYORUM BENDE OTOBUSDE ORDA BURDA TACIZE UGRADIGIMDA EN AZINDA GOZUN ARKDA KALMAZ SAPIK ELLERSE BENIMDEIL NEDE OLSA DIYORUM :KK70::KK70::enbuyukkk::lepi:

Kizlar resimlerimizi cekip yollayalimmi nasil duruyo popolarimiz pantolondan etekden kiminki daha orjinal duruyo gorelim

Hehehe ben 1 senedir kullaniyorum bunu ve artik milleti popo suna bakiyorum acaba budami silikon diye ama aanliyorum cogunuda :d

SOLE CNM SOLE RAHTLA YA VALLA BEN SEVGULUMUN YANINDA ALDIM O YUZDEN RAHATIM
COK BEYENDIGIM BI PANTOLON VARDI SEVGULUMLE GEZERKEN GIYINDIM DEDIM NASIL OLDUMU SENCE DEDIM FIKRINI SORDUM GUZEL OLMADIYSA ALMICAM DEIDM
BANA DEDIKI :KK43: POPO KISMI ERKEK GIBI DURDU ASKIM ALMA ISTERSEN DEDI :KK43:((

BENDE ICERLENDIM NEDEN BEYENDIGIM SEYLERI ALAMIYORUM DIYE BU SILIKONLU KILOT YAZISINI BEN TAKSIM ISTIKLALDE BI AKSESUARCIDA CAMEKANDA OKUMUSTUM AMA ERKEKLER VARDIYE NE FIYAT SORDUM NEDE NASIL BISI DIYE BAKABILMISTIM AMA SEVDIGIM PANTOLONU ALAMAYINCA KOTU OLDUM ALMALIYDIM O PANTOLONU SEVGILIMLE YURUYORUZ DEDIM KI DUR DEDIM GLEIYORUM BEN GITTIM ALDIM SILIKONUMU OSNRA GITTIK O PANTOLONU TEKRAR DENEMEYE DENEDIM DEDIKI SEVGULUMMMM WOUWWWWWW ONE BEEE DEDIIII PANTOLON COK DAR OLDU BI BEDEN BUYUK AL DEDI :KK70: SILIKONLU KILOTU ILK DEFA ONUN YANINDA DENEDIM COK UTANMUISTUM BUUYK POPOLU OLMAKDAN AMA ARTIK COK ALISTIM COK SEVIYORUM SEVGILIMDE ALISTI VALLA ASKIM HERYERIN TAKMA YA DIYOO :KK70: OLSUN DIYORUM BENDE OTOBUSDE ORDA BURDA TACIZE UGRADIGIMDA EN AZINDA GOZUN ARKDA KALMAZ SAPIK ELLERSE BENIMDEIL NEDE OLSA DIYORUM :KK70::KK70::enbuyukkk::lepi:
canım çok komiksin ya çok tatlı bi ilişkiniz var ama çok hoşuma gitti maşallah:nazar::nazar: gaza geldim bend esöylicem..zaten anlamıtır birden bire popmun büyümesinden..o hep bana küçük popolu aşkım benim derdi e zaten yazın filan sah,le gittiğimizde sonuçta anlamıştır ppomun küçküğünü:roflol: bence anlıyo bşyler taktığımı ama çaktırmıyo itiraf etmemi belkiyo sırnaşık şey ben foto koycam kızlar en yakın zamanda sadece popo kısmını nasıl durduğunu görün diye..sizlerden de bekliyrum..

valla kıvılcım ben senin dediğin gibi bir olayla karşılaşmadım.ne kadar sert diyene de taş gibi kalçam var dersin :) ben çok memnunum.mutlu mesut yaşıyoruz anlayacağın

Bende 'yeni inci' aldım ve iki gündür kullanıyorum ama bana biraz fazla büyük görünüyomuş gibi geliyo:KK43: Kıvrımlı bir vücuda sahip olmak niye bu kadar zor:KK43: Bide arkadaşım bel için bir korse arıyorum incecik bir bel ve dolgun bir kalça için:) bi tavsiyen varmı? ben çok aradım ama ithal markalarda small getirmiyor.

Bende 'yeni inci' aldım ve iki gündür kullanıyorum ama bana biraz fazla büyük görünüyomuş gibi geliyo:KK43: Kıvrımlı bir vücuda sahip olmak niye bu kadar zor:KK43: Bide arkadaşım bel için bir korse arıyorum incecik bir bel ve dolgun bir kalça için:) bi tavsiyen varmı? ben çok aradım ama ithal markalarda small getirmiyor.

merhaba arkadaşım.ne yazıkki korseler hakkında bir bilgim yok.yeni incinin ürünü çok küçük kalçalı olanlar için ideal.normalde kalçanız belirgin ise o zaman sırıtabiliyor.sizin için laura baresse nin silikon kalçası daha uygun olur

:sm_cool:kızlar bu kalçaya o kadar alıştım ki bana şu anda küçücük geliyo keşke biraz daha büyük gösterseydi:KK43: yeni kullanıcılar için söylüyorum ilk başta büyük gibi de gelse sonra sizin bi parçanız oluyo ve çok uzun ömürlü...

:sm_cool:kızlar bu kalçaya o kadar alıştım ki bana şu anda küçücük geliyo keşke biraz daha büyük gösterseydi:KK43: yeni kullanıcılar için söylüyorum ilk başta büyük gibi de gelse sonra sizin bi parçanız oluyo ve çok uzun ömürlü...

eet kızlarr harıka yaaa ben cok sevcıyorum kalcalarımı :KK70:

arkadaslar duyun sesimi ya ben malatyada yasıyom bu silikon kalçaya acilen ihtiyacım var biri bana yardımcı olsun.nasıl alcam napıcam bu konuda bilgisi olan özelime msj yazsın lütfennn bekliyorum

kızlar mrb, bende az once bahsettiginiz yeni incinin silikon kalcasını aldım yalnız bana bu camasırın ıcınde sılıkon degılde sunger varmıs gıbı geldı :S bide arkadaslar ben cok zayıf degilim, boyum 1.68 53kg. civarındayım popomda hıc yok degıl, normalde camasırlarda Medium giyerım ama cok buyuk olur korkusuyla bunu Small beden aldım iyikide oyle yapmısım tam oldu Medium cok abartılı olurdu sanırım.almak ısteyen arkadaslardan olculeri benımkıne yakın olanlara tavsıyem sızde Small beden alın yoksa komik durabilir bu bile bana fazla buyukmus gibi geldi:)

merich arkadaşım.senin biraz kalçan varmış.bu yeni incinin ürünü senin kalçanı daha da büyük gösterir.ben sana daha önceki sayfaları incelersen,korsenin içine giren silikonlu bir ürün var.onu öneririm.o kalçanda hafif bir dolgunluk yaratır ve senin için tahminimce daha ideal olur.yeni incininki süngerli olduğundan daha yüksek atıyor

evet cnm haklısın o bahsettigin urunden alsaymısım keske, benım ıcın daha ıdeal olurdu.acaba bunu biraz kullansam uzerıne falan otursam :) kuculurmu dersin.

anam dışardan ne kadar güzel dursada sonuçta takma kalça. doğal yollardan şişirmenin yokmu yolları. kaydirigubbakcemile2

ya arkadaşlarrrr bende istiyorumm :))) benimde vücudum göğüslerim gayet normal ama bacakalrım ince olduğu için kalçam hiç yokmuş gibi duruyoooo nerden bulabilirm hem nasıl sölicezz böle bişeyii adamaaaa gülerler yaaaaa :KK70:hihoyyyt

ya arkadaşlarrrr bende istiyorumm :))) benimde vücudum göğüslerim gayet normal ama bacakalrım ince olduğu için kalçam hiç yokmuş gibi duruyoooo nerden bulabilirm hem nasıl sölicezz böle bişeyii adamaaaa gülerler yaaaaa :KK70:hihoyyyt

valla cıcısım meraklanma utanılcak bısey yok bunda adamlar satmak ıcın almıslar bızlerde alcısıyız meraklanma sorun olmuyo okadar rahatlarkı kac beden olsun ne renk olsun cok guzxelde ılgılenıyorlar yanı :KK70:D

ıstanbulun neresındesın sole hemn yer solıyım sana

merhabalar arkadaşım.istanbulda yaşıyorsan bakırköyde var mesela.büyük iç çamaşırı mağazalarından sorabilirsin.markası yeni inci

X