Sivilceli Ciltler Burundaki yağlanma ve gözenekler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
..................................................................................................................

Son düzenleme:
evet aynı sorun bende de var.cildim çok yağlı.bugün sodayla temizlemeye başlıycam sabunladıkça geriliyo.umarım iyi gelir

aynen bneimde burnumda yağlanma var.. dolayısıyla burnunmun üstünde siyah noktalar oluşuyor,sivilceler nadir deolsa sivilce çıkıyo. clean and clear aldım.hiç bir işe yaramadı.cilt doktorum eczaneden doğal bir tonik gibi bişi hazorlattı onukulanıyorum bayada işe yaradı.

kızlar ben en iisini yptım yani cildiye doktoruna gittim we bana jel werdi doğal yollarla uğraşmayınn!!!

ben de dermatoloğa gitmiştim ama hazırlattığı toniği pek beğenmedim.neutrogenanın temizleme jelini ve clean n clearın siyah nokta temizleme toniğini kullanıyorum.
çok çook memnunumm!

ben 1 haftadır gülsuyu ile siliyorum cildimi sabah kalkınca ve akşam yatarken, cildin yağını alıyor ve sıkılaştırıyor gözenekleri..bunu da deneyebilirsin,her ne kadar doğal yollarla uğraşmak istemesen deyerimseniben

ya ben de aynı dertten muzdaribim. burnumun üstü yağlı ve siyah noktalar var. arada bir sivilce de çıkıyo. tabi ben rahat durmayıp sıkıyorum siyah noktaları. yine oluyo yine oluyo .hatta daha kötü. izz kalıyo. ne yapabilirim. yardım lütenn bana daa

burun için yapmadıqım şey kalmamıştır.geçen gün nivea nın siyah nokta temizlyici bandından aldım 3 tane kullandım mükemmel ilk yapışta kökleri dışarı fırlıo sonra buhara tuttum yüzümü iki kere dha yapıştırıp çektim siyah noktalar yalan oldu vallahi

burun için yapmadıqım şey kalmamıştır.geçen gün nivea nın siyah nokta temizlyici bandından aldım 3 tane kullandım mükemmel ilk yapışta kökleri dışarı fırlıo sonra buhara tuttum yüzümü iki kere dha yapıştırıp çektim siyah noktalar yalan oldu vallahi

ben işe yaramaz sanıyodum bende alim bende yapim o zaman :1hug:

kızla ben şöyle bişey uyguluyorum haftada bir kez mısır unuyla yoğurdu karıştırıp yağlı bölgeye sürüyorum 15 20 dakika bekleyip sonra mısır unuyla ovarak pilink yapıyorum gözle görülür bir biçimde azaldı hatta artık yok oldu di
yebilirim tavsiye ederim

aynı sorun bende varya cok kötü duruyo :KK43: bide acık tenli bi insanım hemen siyah noktalar bende burdayım diyor:)

X