Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Boğa Uyumu ?

olmazmı ben bir yengecim hemde alasından eşimde boga; ayet güzel anlaşıyoruz . tabi arada sürtüşmelerimiz olmuyor değil,yalnız boğaya anlatmak istediğini net bir şekilde dolandırmadan anlatman lazımve her şeyin başı dürüstlük.

bende yengeçim eşim boğa çok iyi anlaşıyoruz ama boğanın inadını kimse çekemez:))

ben boğayım yükselenim yengeç hehe
,eşimde akrep ama iyi anlaşıyoruz

bende yengeç burcuyum çok severim boğa erkeklerini..
ideal eş olabilecek tipler araştırdığım kadarıyla.. onlarda yemek yemeyi, yemek yapmayı severler.. aynı yengeçler gibi.. onlar için de güven esastır.. bi de parayla aşırı haşır neşir olmasalar.. :-) o kadar kusur kadı kızında da olar.. benim de yükselenim boğa ayrıca.. :-)

sürekli karşıma boğa çıkıyor bense kaçıyorum onlardaki inadı ve sürekli yeme isteğini kim çeker ki oburlar işte hıh :KK70:

kızlar bu iki burcun uyumuyla ilgili topic yok demiştim.
bende yengeçim eşimde boğa inanılmaz uyumlu bu iki burç.biz yengeçlerin sabrı sayesinde son derece uyumlu bir beraberlik oluyor.atrıca heriki burcunda aile ve yuva düşkünlüğü tutumluluğu su götürmez.ayrıca yengeçin sevdiğine olan bağlılığı ve sadakati boğa burcu erkeğinin de aşık olduğundaki sadakatiyle biraraya geldimi işte sarsılmaz bir evlili.
nazar değmesiiin:nazar:

aşağıdaki metini ekşi sözlükten kopyaladım.hoşgörünüze sunulur

tahminimce yengeç kadınlarıyla çok iyi anlaşırlar.iki taraf da evde oturmayı, seksi, yemek yapmayı ve yemeyi çok sever...e daha ne isterler işte sevişip sevişip yemek yesinler evlerinde...

boğa erkeğinin ideal kadını olarak yengeç burcu olayı da sadece yengeç in daha sabırlı olmasına dayanan bir varsayımdır *

ben yengeç burcuyum.Nişanlımda boğa.Çok büyük bir uyum sergilediğimizi söyleyemem.Ama hersye rağmen boğa erkeklerini her zaman tercih ederim.Sadakat timsali burç.İnata gelince bende altta kalmam hani :)

selam kızlar ben tipik bir yengeç burcuyum canım kocişkoşum da boğa, Allah a çok şükürler olsun çok iiyi anlaşıyoruz, birbirimizi çooook seviyoruz, eh ufak tefek takışmalarımız olmuyo değil ama o kadar da olur, Allah herkese sevdiğiyle birlikte huzurlu ve sağlıklı bi hayat sürmeyi kısmet etsin,

ben yengeç eşim boğa ve biz gayet güzel anlaşıyoruz yengeç kadını da boğa erkeğide evine bağlı sadık burçlardandır. Yalnız boğa burcu biraz dağınık ve aklına estiğini yapan bir burç yani benim eşim öyledir. birde çocukmuş gibi hep ilgilenicek ve hizmet ediceksin.

Ben yengecim yükselenimde yengeç hihoyyyt sevgilimm boğa yengeç boğa uyumuna bayılıyorum ahhh birde inat damarını bulup bi çıkarıversem tam olacak ama sırnaşık şey

benim burcum boga sevgilimin yengec

cok cok iyi anlasiyoruz her konuda ayni fikirdeyiz neredeyse :asigim:

sevgilimde cokkkk sabirli anlayisli biri sükür yoksa benim nazimi inadimi cekemezdi :eek:

e malum bogalar inatlariyla meshurdur kaydirigubbakcemile3

İşte size yengeç ile boğa uyumu

Boga dengeli, maddi açidan güvenli, erotik ve sadiktir. Bunlar sizin bir sevgilide aradiginiz özelliklerdir. Ev hayatina olan düskünlügünüzü paylasir ve sizin huzursuz duygusal dünyaniza saglam bir zemin olusturur. Siz duygusal olarak inis çikislarla dolusunuz ve Boga’nin sakin ve saglam yapisi sizi çok rahatlatir.

Ikinizde para konusunda akilli davranirsiniz. Boga yatirimcidir, Yengeç ise oldukça hesaplidir.
Yatakta ise Boga ihtirasli, duyarli ve özenlidir. Koku, görme, tat, dokunma, isitme gibi bütün duyulara hitap eder. Belki de en heyecan verici yönü oksama ve dokunuslaridir. Ayni zamanda sesi çok güzeldir. Boga, sizin ona olan bagliliginizdan çok memnun olacaktir. Ikinizde kiskanç ve sadiksinizdir.

Boga sevgilinizi birakmayin. Duygusal olarak sizi tatmin ederken maddi açidan da güvenilirdir. Bu iliski çok uzun vadeli olabilir.

sürekli karşıma boğa çıkıyor bense kaçıyorum onlardaki inadı ve sürekli yeme isteğini kim çeker ki oburlar işte hıh :KK70:

bende yengecm we sevgilim boga ama benmkisi yemek yemeyen cinsten :-) hatta vejeyeryan !! bense bayılırm ete :S bu konuda cok çakısıorz bide aşşıırı kıskanc kendileri :-) genelde cok kavga etmeyizz ama edincede cıkarır hırsını dediğim dediktir ! sen susmadan o susmaz:bbo: ama şuda wardırki boğa erkeği taaamm evlenilecek erkektiralkisalkisalkis evine ve eşine cok sağdıktırlarbuyrunnnnnnnnn

sevgilim boğa ben yengeççç süper ikili opuyorumnanaktan ben bütün boğalara yengeç bütün yengeçlere de kesinlikle boğa tavsiye ediyorum olumunekankayizsmile

Bende yengecim sevgilim boğa.. kavgamız gürültümüz eksik olmuyor alsanaalsanasmile evet inatçı ama bazen kendini bırakıyor benim dediğime istediğime önep verip inattan vazgeçiyor.. ayrıca fazlasıyla kıskanç.. bende fazla duygusalım sulu gözlü senağlama en büyük tartışmamızda bile karşısında ağlasam dayanamaz hemen sarıp sarmalar :asigim:
sorunlar yaşamadığımız dönemlerde ideal bir çift oluveririz kumrularr gibi :kedi: gerçi normalde de hep yanyana el ele göz gözeyizdir onun sayesinde :asigim: aramızda mesafe olmasından nefret eder ama bi tek ailesinin yanında 20cm civarında uzagımda oturduguna şahit oldum :KK1:

Ben yengecim, esim boga.... Bence yengec bayanina es olarak boga erkeginden daha ideal baska burc yokk....:21::21::21::21:

X