Gebeliğe Hazırlık aranıza yeni katıldım arkadaşlar çok acil yardımıznıza ihtiyacim var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yeliz_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
14
0
Nişanlımla prezervatifle korunarak ilişkiye girdik ama hamile olduğumdan şüpheleniyorum... son adet tarihimden 2 gün önce kanamam başladı 2 gün sonra kesildi acaba hamile olabilirmiyim... en kesin sonuç kan testiylemi alınır? sizce kan testi yaptırmalımıyım? lütfen çok acil cevap bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

korunduysan hamile kalma olasılığın çok düşük.kan testiyle %100 kesin sonuç alırsın.

korunduk ama korunmadığımız an da oldu ve bu zevk suyunda sperm olma ihtimali varmış. kanamam hiç bu kadar kısa olmazdı başaka hiç bir belirti yok ama nişanlımda uanda askerde olduğu için çok yanlız hissediyorum ve danışabileceğim hiç kimse yok:KK43:

zaten adet döngüsü 28 gündür ortalama her bayanda ve her ay 1 yada 2 gün öne kayar.ve bazı aylar az kanama olurken onu takip eden ay daha fazla nüksedebilir.bence değilsindir prezarvatifte delik olsa farkederdiniz yoksa kalman imkansız zaten ama yine de şüpheliysen beta hcg testi yaklaşık 10gün sonra kesin sonuç verir,hastanede ve bazı sağlık ocaklarında kan verrerek yaptırabilirsin.eczanelerdeki testlerin kesin sonuç için biraz daha uzun zamana ihtiyacı var 15-20gün gibi(ilişkiden sonra).

yani böyle bir durum olabileceğini söylüyorsunuz ufff :KK43: pazartesi yaptırıyım ozaman... teşekkürler ilginiz için

iki gün ama miktarı neydi miktar azsa üstüne görmüş olabilirsin üstüne görmek demek kısacası hamile olabilirsin ama normal adetti ve 2 gün sürdüyse ozaman bilmiyorum ama sen herşeye rağmen kan testi yaptır

canim bendede bazi zamanlar kisa surdugu olur herhangi bir ilac falan ictinmi yakin zamanlarda

adet kanamamla birlikte sanırım bi besin zehirlenmesi yaşadım ve aynı zamanda ishal başlamıştı vücudum çok ağrıdığı için majezik içtim 3 tane... kanamam da lekelenme tarzı bi kanama değildi... 3 tane falan ped değiştirdim ama normalde olan kanamalarımdan azdı...

yani anlamadığım evlenmeden nasıl ilişkiye cesaret ediyorsun bide burdan soru soruyorsun lütfen ya biraz siteye saygı duyalım

medine kimseyi yargılama hakkına sahip değiliz bizler canım arkadaş zor durumda bence yargılamak yıkmak yerine biraz yapıcı olmalıyız burada kimse ahlak zabitliğine soyunmasın pls..

evet ilaçları bu ay içtim ama normaldede içtiğim ilaçtı.... zaten ben yanlız olmasam danışacak biri olsa yanımda buraya yansıtmam bunu... bende bebek çok isterim ama şuan değil... evlenmeme çok az bi süre kaldı ama bunu şuan kaldıramam...

cnm bir kac gun beklemeni tavsiye ederim ama yinede cok endiselerin varsa bi kan tahlili yaptirabilirsin

yeliz cnm istedigin zaman bizler burdayiz istedigin kadar soru sorabilirsin elimden geldigince sana yardimci olmak isterim rahat ol cnm

Canım ilaçlarında etkisi olabilir tabii. İstersen eczanelerde gebelik testlerinden alabilirsin.Yeni bir test çıkmış adet dönemin 2 gün geçse bile sana gebe olup olmadığını söylüyormuş. İsmini bilmiyorum canım..

yani anlamadığım evlenmeden nasıl ilişkiye cesaret ediyorsun bide burdan soru soruyorsun lütfen ya biraz siteye saygı duyalım

Medine canim!kimsenin saygisizlik ettigi falan yok canim;arkadsin problemi olmus sormus ne var bunda?evlenmeden iliskiye girmek arkadsin kendi tercihidir ve bunu yargilamaya kimsenin hakki yoktur,burasi bir paylasim alaniysa herkes istediginide paylasabilir,lutfen bu tur cikislar yapmayalim,cunki asil saygisizlik bu oluyor,insanlarin kisilik haklarina saygi diye birsey var ve bunu ihlal etmeyelim lutfen!

X