Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

palermo ve d&p açık parfümde en iyi iki isim. :) kokuları orjinalleriyle aynı ve kalıcı. uzun süredir kullanıyorum. buarada chanel candy kullanıyorsanız d&p'yi tercih edin derim. palermo son dönemde, kabul etmesede candy'nin kokusunu bozdu.

ben bir arkdaşımın tavsiyesi üzerine ixora adlı açık parfüm aldım çok kalıcı çok memnunum ayrıca 100cc parfüme 25 adet numune ve anahtarlık hediye ettiler tavsiye ederim arkadaşlar

Bence en güzel ve kalıcı açık parfüm athena. orjinalinden bile kalıcı olabiliyor. Orjinal parfümlere bir daha para vermicem. Sanırım bilerek çok sıkılsın die az kalıcı yapıyolar

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem kalıcı değil hem kokusu farklı olabiliyor hem de bazen alerji yapabiliyor ne de olsa içindekiler aynı değiller. Orjinalinden daha ucuza bulabilirsiniz parfümleri bence açık parfüme boşu boşuna dünyanın parasını yatırmayın. Hayır sürekli tazelemek zorundasınız o yüzden şişeler hemen boşalıyor. Daha çok para gidiyor taksit taksit. Bence son derece kalitesiz! Şaşmayın orjinalden! (Hele ki cildinize değen bir şey için... Tehlikeli!!!)

Ben aynı parfümün orjinalini sıkıyordum kimseden yorum gelmiyordu. Sonra açığını aldım. Koridor bile kokuyo diyolar arkadaşlar

Bargello parfüm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaslar DPnin çalışanları o kadar sinirimi bozuyorki Bargellodan almaya karar verdim ama nasıldr kokuları orjinallerine benziyormu acaba? Lolita Lempicka alıcam kararsızım

Bargello parfüm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaslar DPnin çalışanları o kadar sinirimi bozuyorki Bargellodan almaya karar verdim ama nasıldr kokuları orjinallerine benziyormu acaba? Lolita Lempicka alıcam kararsızım

Bargello istanbulda yok malesef bildiğim kadarıyla

damla ben de hep orjinal parfüm kullanırdım ama geçenlerde bi tane ixora iismli açık parfüm aldım çok kalıcı güzel kokuyo ve kampnya varmış ixoranın sitesinden sipariş veriyosun bir gün sonra elinde oluyor 100 cc parfüme 30 cc parfüm ve 25 adet numune gönderdiler tavsiye ederim çiçek olarakda chanel change var güzel

Bargello istanbulda yok malesef bildiğim kadarıyla

bargello nun diğer bi şirketi daniel bessiymiş,yani aynı parfümler farklı isimde üretiliyormuş,ben kızılayda bargellodan alıyordum satıcı adam söyledi...istanbulda var sanırım daniel bessi,ona bakın istersenizyerimseniben

bargello nun diğer bi şirketi daniel bessiymiş,yani aynı parfümler farklı isimde üretiliyormuş,ben kızılayda bargellodan alıyordum satıcı adam söyledi...istanbulda var sanırım daniel bessi,ona bakın istersenizyerimseniben

Bilmiyordum muhakkak bakıcam

bargello artık daniel bessi oldu arkadaşlar karanfilde zafir işhanı içinde alt katta ve gerçekten açık parfümde en iyisi diyebilirim.bugün daha gittim ve bileğime sıktıkları koku hala buram buram kokuyor ve çok ilgililer erkek arkadaşımla beraber parfüm aldık.beğenmezseniz yada koku çıkar kalıcı olmazsa geri alıyorlar bu başka hiçbir firmada yok kendilerine güveniyorlar ve haklılarda.ben çok memnunum daimi müşterileriyim.orjinale cidden çok yakın parfüm yapıyorlar bir kere ilk sıkıştan itibaren ilk notaları duyabilirsunuz kokunun alkol kokusu gelmiyor ve iz yapmıyor.

bu arada erkeklerde en çok beğendiğim koku ultra marine çok hoş ve kalıcı bir koku.kadınlarda tercihim herzaman dior parfümleri oldu nerdeyse hepsini kullandım ve son zamanlarda da jadore kullanıyorum eternity de güzel ve kalıcı bir koku tavsiye ederim.ben çiçek kokuları seviyorum açık tenli olduğum için bu tür kokular daha kalıcı oluyor ve daha çok yakışıyor diye düşünüyorum.

Ben iksir mi ne onu kullandım ve sıktınktan 1-2 saat sonra koku çok kötüleşiyor :S

bir sürü acık parfümüm olacagına 1 tane adam akıllı orjinalim olsun.10fıs açık sıkıcagıma 1 fıs orjinal sıkayım.orjinal 30ml likler çogu zaman 30-35e iniyor...çok para vermemiş olunuyor...herseyin orjinali herzaman iyidir...

X