Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

yol üstü satıcılarndan yada adı duyulmamış satıcılardan almamamız gerekir.bazen değişiklik olsun diye bende alıyorum ankarada kavaklı parfümeriden alıyorum.bir sürü şubesi var kullanan arkadaşlarımda çok memnun

hiç kullanmadım,sakıncaları yokmu ? sağlıksız koşullarada üretilmiş olma riski yokmu kızlar nede olsa kimyevi madde.

ben de D&P nin parfümlerini kullanıyorum kokuları hoş ve kalıcı olduğunu söyleyebilirim. Orjinal Parfümler oldukça pahalı olduğu için doğal olarak bende açık parfüme yönleniyorum. Narin Bayan'ın dediği gibi avonun parfümleri de çok güzel benim için özellikler pur blanka ve pur blanca vücut kremi de var ikisini bir kullanıyorum bende günde bir kere kullanman yeterli oluyor.... İndirimleri olunca ilk onu alıyorum

ben açık parfüm de kullanıyorum normalini de...
açıktaki tercihim obsession müthiş bi koku...ben çok beğeniyorum güzel tepkiler de almıştım çevremden..

aynı markanın açık olanını kol altına orjinalini de kulak arkasına kullanıyorum.çok bereketli oluyor.

ben tavsiye etmiyorum ne olursa olsun kapalı parfüm kullanmayı tercih ediyorum

Bende bi kaç aya kadar doldurma parfüm kullanıyorum.Ama artık bu parfümleri sıktığımda genzime gidiyo ve arka arkaya hapşırıyorum.2 şişe var ve bekliyo :KK43: Avonun Celebresini aldım oda kalıcı değil.Açıkçası çok parada vermek istemiyorum.Bana ii bi doldurma parfüm markası söleyin tecrübelerinize güveniyorum...Birde çiçek kokusu seviyorum bu konudada yardımcı olursanız sevinirim! :) :bbo:

Bende bi kaç aya kadar doldurma parfüm kullanıyorum.Ama artık bu parfümleri sıktığımda genzime gidiyo ve arka arkaya hapşırıyorum.2 şişe var ve bekliyo :KK43: Avonun Celebresini aldım oda kalıcı değil.Açıkçası çok parada vermek istemiyorum.Bana ii bi doldurma parfüm markası söleyin tecrübelerinize güveniyorum...Birde çiçek kokusu seviyorum bu konudada yardımcı olursanız sevinirim! :) :bbo:

merhaba ben BARGELLO perfume den kullanıyorum açık parfümü firma gercektende orjinalinden daha kaliteli ürün satıyo ....çiçek kokusunda çok hafif ama kalıcı bir koku isterseniz lacoste 2003 derim bu firmada 154 kod numarası...
biraz yogun derseniz gucci rushII (I deil II)
:))bu kadar kaliteli parfüm üreten açık parfümcüler warken orjinal parfüme para dökenlere acıyorum yazııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııkkkkkkklaelaelaelaelae

açık parfümün de markası var. hep aynı yerden alıyorum. başka yerden aldıklarım inanılmaz kötüydü. "PALERMO" marka.ankara' da bir çok şubesi var.
gama iş merkezinin dost kitabevine bakan kapısından girdiğinde 1. katta . ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
lancome "miracle" ve tommy "t girl" ün kokuları güzel ve kalıcı ,bunlara bakabilirsin?

Bende Açik Parfüm Kullaniyorum Ve De çok Memnunum Herkese Tavsiye Edebilirim Kalicida...

mrblar bende uzun zamandır d&p den kullanıorum hep aynı yerden alıorum çunki her dukkanda kokular değişio bir yerden aldığım diğerini tutmuyor sabah sıktığım akşama kadar dayanıyor akşam bile soruolar ne kullanıosun die ordan biliorum dayandığını birde sakın buzdolabında saklanayın parfumleri

bu kıs esım iki tane orj parfüm hedıye ettı bana guccı rush ve calvın kleın
sonra ikisininde acıgını aldık günlük kullanayım diye.hayatımda bukadar kalıcı bı acık parfum duymamıstım sımdı süreklı ordan alısverıs yapıyoruz orjınallerı sıkmayı bıle unutuyorum bazen.dükkanın adınıda söylıyım:ATHENA birebir gercek koku yapıyorlar.

hanımlar parfüm bir kadının imzası gibidir geçtiğin yerde bıraktığın izdir
kıyafet alırken nasıl kıyıyorsak paraya bence 2 giysiyi eksik alın ama kaliteli parfüm kullanın ben yıllardır christian dior'un diorıssimma parfümünü alırım kredi kartına artık taksit yapıyorlar bu sene lancome "miracle'' parfümünü de aldım onudsa beğendim ama yinede eskiden beri kullandığım parfümü tek geçerim :) kanserojen maddelerim bunca çoğaldığı zamanda üstelikde cildinize süreceğiniz parfümde bence kaliteye özen gösterina.s.

bence her firma her kokuyu tam çıkaramıyo bazılarında çok başarılı ama alakasız kokularıda çok.mesela bargello da amor amor inanılmaz güzel tutmuş ama onun yanında attractionu hiç beğenmemmiştim birde zaten açık parfümü tene sıkmıcaksınız yoksa gerçekten hassas ciltlerde alerji yapıyo.ben açıkcası kalite olarak bi fark göremiyorum biz kokuya değil sadece isme markaya para veriyoruz yoksa açık parfümdede aynı kokuyu çıkarabildiklerine göre maliyeti çok ucuz demektir.ama bencede bi kaç tane orjinal parfüm almaktada sakınca yokjeyyar

aslinda bu konuda bir anket yapmak lazim kizlar acik parfumden memnunmusunuz diye herkezin gorusu farkli kafam karisti valla...
alsammi almasammi????

ben de kullanıyorum en son orijinal diye idda ettikleri 100 ml lik emporio armani almıştım 13 ytl ye ve gerçekten de orijinali gibiydi ben ayırt edemedim ve artık hep öyle almaya karar verdim kokusu da uzun zaman gidiyo üstelik tavsiye edebilirim ben

X