Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Far awayi 3 senedir kullanıyorum. Hiçbişey beğenemedim dün bende kötü kokuyo galiba dedim artık

bugn bende lifeın açık parfümlerini gördüm cazip geldi açıkçası ben öyle ağır şekerli kokulardan hoşlanmıorum bana önerebileceğiniz hafif ferah kokular varmı ? avon pur blanca tarzında ne bliim ona yakın ağır olmayan kokular

Sende benim gibisin amor amor banada çok şekerli geliyor hatta migrenimi tavan yaptırıyor.

ben bilmiyodum böle açık parfüm olayını yeni gördüm acaba avonun eternal magic varmıdır bayıldım ama pahalı o kdr para veremem açıkçası

ben de açık parfüm kullanıyorum,kalıcılığından da kokusundan da memnunum ancak orjinallerine göre kokuları daha keskik bunu da es geçmemek lazım sanırım:KK43:

Bargello Very irresistible şiddetle tavsiye ediyorum yanından geçtiğim herkes kokumu soruyo :KK12:

Üst notalar: yıldız anason, mine yaprağı.
Orta notalar: yüz yapraklı gül, şakayık gülü.
Alt notalar: tutku gülü, fantezi gülü.

Gül yoğunluklu ama güle benzetemiyorum ben hiç.

Üst notalar: yıldız anason, mine yaprağı.
Orta notalar: yüz yapraklı gül, şakayık gülü.
Alt notalar: tutku gülü, fantezi gülü.

Gül yoğunluklu ama güle benzetemiyorum ben hiç.

mine çiçeği varsa alınablir :KK70: avondaki hangi parfüme benziyo mesela

Athena'dan aldığım açık parfümler müthiişşşş.. çok çok çok memnunum.. ve de çok kalıcı fakat diğer açık parfümlere göre azcık daha fazla diye sanırım çok tercih edilmiyor. ama ben gerçekten çok menunum bi kez deneyin hak vereceksiniz :KK16:

orjinal parfüm satıcısı olarak, çok çok uyguna verdiğim için tabikide orjinal kullanın açık parfüm kullanmayın derim...
ama itiraf etmeliyim bu işe başlamadan önce bende yıllar öncesinde kullanmıştım açık parfüm...
ama 30 ml--50ml fiyatları neredeyse doldurma fiyatında o yüzden kesinlikle orjinal parfüm diyorum...

çok saol cnm amor amor bile bana şekerli geldi düşün yani :S başka fikrinz varsa bekliorum

amor amor banada çok şekerli gelir hafif bir koku arıyorsan jill sander pure tavsiye edebilirim. çok hafif bir kokusu vardır. clinique happy var oda hafif tatlı portakalımsı bir kokusu var. insanı baymayan hoş bir tatlı kokusu vardır. istersen dene.. :KK61:

açık parfümleri kullanmayın derim ben. herkeste hemen allerji yapmayabilir ama bi müddet sonra reaksyon gösteriyor vücutlarımız. içinde hangi maddelerin olduğunu bilmediğimiz bu özel dolumlar ucuz olabilir ama bi tane alın sağlığınıza sahip çıkın derim ben...:KK20:

escada sexy graffiti cok hos bir koku ayrica artik satilmamakta ama pien parfumde (acik prfüm) bulunuyor cok hos bir koku
bide burberry weekend acik parfüm olarak almistim cok begendigim icin orjinalinide aldim ve bence pienden aldigim orjinalinden cok daha hos kokuyor :KK61:

X