Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Tam olarak orijinalleriyle aynı kokuda olmuyorlar fakat orijinal parfümlerden daha kalıcı oldukları kesin :KK66:

bende açık parfüm kullanıyorum orjinali de var ama açık parfümlerden lacoste, orjinallerden kenzo ve heart var bende. günlük hayatta hep lacosteyi kullanıyom nasıl olsa doldurma ve ucuz diye:) hemde çok güzel. diğer orjinal parfümlerim öyle duruyo. kalıcı olunca ağır geliyo bana bi sıkınca 2-3 gün kurtulamıyosun. yani çok kalıcı olması benim için avantaj değil

ben gecen yıl acık parfüm üreten bir fabrikada insan kaynaklarında calıstım.ve parfümün üretim asamalarını gördüm.%10u esans ise %90ı alkol oluo ve tabiki alkol oranı fazla oldugu tene göre degisio kokusu.bazı parfümler cok benzemekle birlikte bazılarının kokuları farklı olabilio.
cok fazla marka var tabi acık parfüm üreten en iyisi sansiro.

ben de yaklaşık 2 yıldır d&p açık parfüm kullanıyorum ve çok memnunum. Bence parfüm kullanımının önemli noktalarından biri de süreklilik. Aynı kokuyu kullandığınız taktirde bir süre sonra zaten kıyafetlerinize bile siniyor. Şu anda ben de kendi kokumu almıyorum uçuyor gibi geliyor ama arkadaşlarım hep farkediyor çoğu zaman soruyorlar ne kullandığımı. D&P tavsiye ediyorum bir sorun la karşılaşmadımşutarafagitti

arkadaşlar bnm duyduğuma göre kanserojen madde içeriomuş açık parfümler geçen gün arkadaşım bahsediodu

bende dün bargello diye bir firmanın parfümünü aldım.ralph loren ralphın taklidi ama gerçekten benziyo kokular biraz önce orjinalini denedim.hemde kalıcı en az 5 saat gidiyo bi sıkınca e 10 YTL ye aldığın bişeyden daha fazlasını bekleyemezsin.bu kokuyu sevdim.
galiba candy diye bi markada vardı.en çok hangisini tavsiye edersiniz açık parfümde, vay be taklit bile marka olmuş:)))))

arkadaslar ben de acık parfüm alıyorum kaliteli olanları da var yalnız ben asla tenime sıkmam giysime sıkarım en kaliteli parfüm dahi tene zarar verir bence giysiniz yeterli ve saclarınız ...

gerçek koku gibi kesınlıkle olmuyor ve içinde kullanılan alkol cılde zarar verebılen nıtelıkte..heleki bu işi tıtızlıkle yapmayanlar için yanmıssınız demektır

suareden aldığım bütün parfümlerin hemen hemen hepsi kalıcı tavsiye ederim.

iyi marka olan ve güzel kokan parfümler ne yazıkki fiyat olarak oldukça tuzlular..

bazı insanlar açık parfümün orijinal kokulardan hiçbir farkı olmadığını ve fiyatının ucuz olması dolayısıyla oldukça ekonomik olduğunu söylerken

bazıları ise açık parfümdeki kokunun orijinal kokuyla alakası olmadığını veya adi koktuğunu söylüyorlar...

sizin açık parfümlerle ilgili görüşleriniz neler ?

Bazı insanların açık parfümü beğenip de bazılarının beğenmemesinin sebebi açık parfüm satan şirketlerin farklılığı.... Bazıları karışıma fazla alkol koyup az esans koyarken bazıları az alkol fazla esans koyuyor..yani sebepp bu.Örneğin İzmir'de Aşk İksiri diye açık parfüm satan bir yer var;orginallerini kullanmadığımdan orjinalleriyle aralarındaki farkı bilemiycem ama kokular oldukça kalıcıyerimseniben

aık parfümler bencedeorjinalleri gibi kokmuyor. ama aldığnız orjinal parfümü özel günlerde açık olan parfümüde günlük kulandığınız zamn pek farketmiyor

ben hem orjinal hemde açık parfüm kullanıyorumm açık parfümde ise dadya yı öneririm diğerlerine göre daha kalıcılar

bence bunlara para wermek cok gereksiz
deodarant kullan daha iyi
ya da kıy paraya orjinal al we uzun sure kullan

bence iyi markalı parfümlerin taklidi olmuyor.açık parfümlerde kalıcı olmuyor zaten

bende açık parfüm kullandım ve çok hoşuma gidiyor kokularıda kalıcılıklarıda örneğin rash2 ve monalisa çok hoşuma gidenler arasında tavsiye ederim özellikle rash2 ilk tercihimdir

bence iyi markalı parfümlerin taklidi olmuyor.açık parfümlerde kalıcı olmuyor zaten

kesinlikle arkadaşıma katılıyorum ne idüğü belirsiz yerlerde alkol düzeyleri bile ayarlanmadan satılıyor varsa paran orjinal al yoksa da deodoran kullanmak en güzeli

Ben hiç kullanmadım açık parfüm çokda sağlıklı olduğunu sanmıyorum arkadaslar.Uygun fiyatada kaliteli parfümler bulmak mümkün avonun parfümleri hem çok kaliteli hemde uygun fiyata...

avonun parfumlerı gercekten uygun ozellıkle yarı yarıya düştüklerinde...
ama bence parfum ddgn en az 4-5 saat uzerınde kalmalı avonun parfumlerı yarım saat zor kalıyor avon temsılcısıyım ben hemen hemen tum parfumlerını kullandım ıkı parfum kalıcı FAR AWAY ve RARE GOLD bunları tavsıye edebılırım...

X