Boyumuza göre kaç kilo olmalıyız...

58-72 arasında olmam lazımmış...ben 59 kiloyum ve rejimdeyim inşallah daha da vericem..

ideal kilom 50 ila 62 arasiymis ben 51 kiloyum sanirim idealimi bulmusum ama ben 49 olmak istiyorum o ayri:)

54 67 dedi bence bu dogru deil duba olurum ben 54 kiloda bile şişko olurum

ben de maalesef kı ıkı cocuktan sonra 62 kıloyum bana normal dıyor ama ben nıye oyle hıssetmıyorum

51-64 diyor.. 58 im.. halimden de memnunum... normalde kadın erkek kilosu farklı hesaplanır. bana pek tatminkar gelmedi.. sonuç ne olursa olsun ben halimden memnunum...

kıslar benım baya kılo almam lasım 163 boyum var 47 kıloyum:S 43 ıle 66 olmam lazımmıs:icecream::icecream: ama ben 66 olursam sısko olurum boyum kısa cunku:icecream::icecream:

51 63 diyo ama normalde kiloda yaş faktörüde göze alınır ondan arkadaşlar tatminkar gelmemiştir 20 yaşında 55 kiloya çıkmıştım ve duba gibiydim ama şimdi 59 kiloyum ve duba gibi değilim bu arada genç kızken hep 50 kiloydum hamilelikten sonra kaldı ama duba gibi değilim.

benimde 51,64 arasi dedi bende 67 kiloyum 57 kadar düsmek istiyorum bakalim nasil becereyim 10 kilo var az deyil.önceden 50 kiloydum nisanliklik dönemde bir rahatlama oldu 57 olmustum ardindan arka arkaya dogum derken simdi 67 den düsemiyorum ya ne yapmam lazim fikri olan varmi?

62-77 olmam gerekiyomuş şu anda 56 kiloyum.paylaşımın için teşekkürler.

53 ve 66 kilo arasında olmam lazımmış ben şimdi 59 kilo oldum ama kendimi fazla hissediyorum.herkez yakıştıgını söylüyor bana balıketinin ama ben rahatsızım.

banada pek tatminkar hgelmedi ama alt aralığı doğru sanki...

54 68 diyo 68 olduğumu düşünemiyorum yuhh yani 48 kiloyum ben ama hedefim 50 kilo olmak...

boyum 178 ideal kilom 63 ile 79 arası olmalıymış.neyse şimdiki halime göre yinede çok şişman değilm :))

X