Bölgesel İncelme Parafinli Korse Kullanan Var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Mrh kızlar,

benim arkadaşım ondan kullandı müthiş sonuç aldı.. Doğumdan hemen sonra gün boyu giydi birtek akşamları çıkartıyodu ve malum bebekte olunca bol bol spor yapmış oldu ve yediklerine dikkat etti.. 2- 3 ayda toparladı kendini ya sanki dersiniz o doğum yapmamış ne çatlak ne de selülit kaldı.

İhtiyacı olanlar kullanabilir gerçekten etkili..

cok sicak bunaltiyo beni terleme hissetmedim teri emdiginden herhalde bilemiyorum aynen devam o zaman

slm kizlar ben 1 ay davam ettim 4 kilo verdim etekler belimden düsüyo simdi 65 66 arasi 1 ay daha kullansam 60 olurum ramazan ayi gecsin.bol su icmek gerekiyo ramazan ayinda bu mümkün degil o yüzeden sonra tekrar giyicem ins.

Bende almıştım ama fazla etkisi yok.Bide çok sıkıyor.Para çöpe gidiyor yani:)

bence kilo vermek için değilde incelme ve özellikle karın bölgesinin sıkılaşması için kullanılmalı.'yurtdışında biçok ünlü doğumdan sonra çift korse giymiş' diye okumuştum.

merhaba arkadaşlar yaklaşık 100 kiloya yakındım sonra kendi başıma diyete başladım ekmeği kestim salat ağırlıklı yedim sürekli sebze yemekleri yedim 3 haftada 10 kilo verdim 15-20 dakka bazen yarım saat yürüyüş yaptım suyu vucudum istediği sürece içtim. Salatanın yanında 3-4 çeşit meyve yedim az miktarlarda tatlı isteğimi bastırsın diye ve günde 2 maden suyu içtim. Fazla su içmek iyi değildir.hatta zararlı değişik hastalıklara yol açıyor vucudun ihtiyacı kadar için 10 kilo yu verdikten sonro vucud direnç göstermeye başladı bu bazen 1 hafta bazen 1 ay bazende birkaç gün sürüyor ben o diren safhasında sabredemedim eski alışkanlıklarıma geri döndüm yaklaşık 4 ay boyunca kilomu korudum sonra belki duymuşsunuzdur vucudun şifresi diye bir site var halil kargulu
kendisi deniyimli noter husurun 1 günde 7 kilo 15 günde 10 kilo gibi rekor denemeleri var orya kayıt yaptırdım . 1 haftada 5 kilo verdim yaklaşık 2 haftadır vucudum diren gösteriyor ama bu sefe pes etmiycem amacım 2 ayda 30 kilo vermek

ben hala alamadım parafinli korseyi :KK43:(((((( çünkü nerden alıcağımı bilmiyorum güvenilir bi yer olmalı sahte olur diye korkuyorum

8 9 kilo vermem gerekiyo ve çare olarak parafinli korseyi görüyorum ama umarım işe yarar :'(

zannediyorum internet üzerinden siparişle oluyor,bi yerde 59 ytl,birinde 79ytl yazıyo değiişyor yani.ben de merak ettim nasıl bişey acaba,gerçekten işe yarar bişeyse sıkılaşmak için kullanılabilir.kışın havalar da soğuk zaten sıcacık oluruz ooh:dance:

zannediyorum internet üzerinden siparişle oluyor,bi yerde 59 ytl,birinde 79ytl yazıyo değiişyor yani.ben de merak ettim nasıl bişey acaba,gerçekten işe yarar bişeyse sıkılaşmak için kullanılabilir.kışın havalar da soğuk zaten sıcacık oluruz ooh
canım o sölediğin 2 yeri bende biliyorum ben netten sipariş vermek istemiyorum sakata gelmemek için :) o yüzden elden alabileceğim bi yer arıyorum ama nettekinin gerçek olduğunu bilsem sipariş veririm kararsızım

ya kızlar yokmu aranızda bu parafinli korseyi alan kulanan memnun kalan ve nerden aldığını bize söylicek bi arkadaş :)

Evet ben kullandım, yaklaşık iki yıl önceydi, tam 2 ay devamlı kullandım, yalnızca yatarken çıkartıyorsun onun harici devamlı takmak zorundasın iyi sonuç alabilmek için, ben faydasını gördüm, 44 bedene kadar çıkmıştım şuan 40 beden giyiniyorum, ama yiyeceklerinede dikkat etmen lazım ve ayrıca bol su içmelisin, yürüyüş yapmalısın, günde en az yarın saat yürüyüş iyi geliyor

ciddi faydası varmıı ?? nerden bulabiliriz bende kilomdan sorunum sadece midemm altta bişe yok görenler 55 kilodan fazla değilsin diyo amaa ben 64 kiloyumm hatta 65 oldummm ama midem var işteee .. birde fiyatı nekdardırr

X