Bölgesel İncelme Parafinli Korse Kullanan Var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ciddi faydası varmıı ?? nerden bulabiliriz bende kilomdan sorunum sadece midemm altta bişe yok görenler 55 kilodan fazla değilsin diyo amaa ben 64 kiloyumm hatta 65 oldummm ama midem var işteee .. birde fiyatı nekdardırr
edda1985 bende alıcam faydası oluryormuş ama işte netten sipariş vermek istemiyorum çünkü sahtesi olmasından korkuyorum ama elden alacağım bi yer bulamadım netten almayı düşündüğüm ama kararsız kaldığım 2 yer var
birinde 59 lira + 9 lira kargo = 68 lira
birindede 79 lira + 8 lira kargo = 87 lira ikisinden birinden sipariş vericem mecburen ama acaba hangisinin gerçekten faydası olucak ne dersin sipariş verelimmi?

87 olan gazetelerde çıkmış bi kadının olduğu yer o getirtmiş buraya o yüzden acaba ondanmı alsam diyorum ama oda diğerine göre pahalı 20 lira fark var

kızlar yaa korktuğum başıma geldi az önce nette iyice araştırıyodum bu iki yerin emin değilim ama birbiriyle ilgisi var galiba ve ayrıca inanılmaz şikayet var anladığım kadarıyla burdan üstelik ürünleri bi işede yaramıyomuş :KK43:((((

aman arkadaşlar sakın o lida denilen intihar hapını kullanmayın!zaten piyasadan tarım bakanlığı toplattı o hapı.zayıflıcam derken sağlığımızdan olmayalım.ben hodia gordoiyi kullandım kilo verceğim yerine daha cok iştahımı arttıdı.burdan kilo vermek değil almak isteyenlere bunu tavsiye edebilrim ancak şaka bi tarafa o ilacı kullanmaya basladım ertesi gün müthiş böbrek ağrılarıya uyandım ve kestim zate.şimdi parafinli korse dedikoduları var kullanıp da tavsiye edecek birilerini bekliyorum.gaza gelip alıcam o zaman belki.

ayyy bilmiyorum ya .ama kafamı kurcalayan birinde 59 birinde 79 ytl.acaba hangisi gercek parafinli?acaba 59 ytl lik olan mı sahte?ama ikisi de aynı parafinli korse gibi duruyo.bi fark yok ama hangi site güvenilir bilmiyorum .

valla gülden ben de bilmiyorum.ama şu an kullandığım bi ürün var.dez diye bi toz.bu gün 4.cü günüm.15 gün sonra bakıcam dietten sonra hemen alıcam bu parafinli korseyi.valla sıcacık tutar dediğin gibi sıkı sıkı.ama hakikaten çok sıkıymış bu korse bir o kadar da kalınmış.rahat ederiz inşallah içinde.

ayy gülden kim dedi sana şikayetçiyiz diye?ayy çıldırcam .nasıl vercez bu kiloları yaaa?

ayy gülden kim dedi sana şikayetçiyiz diye?ayy çıldırcam .nasıl vercez bu kiloları yaaa?
seçil ben netten baktım o 79 luk olan bakanlıklardanmı ne cezalar bile almış o yüzden güvenmiyorum ya etrafımda bi kullanan olsa nerden aldıysa ordan alıcm ama yokki :KK43: ya bazı medikaller ve eczanelerde satılıyomuş bi bulabilsek öle biyer alırız

ay gülden valla 185 değil 200 bile olsa kilo vermek için bu paraya değer ama gercekten parafinli korse ise yoksa sahteyse işte o zaman paramız boşuna gider.nerde o 185 ytl lik olan korse?ben bi inceleyeyim.CADIARZU

seçil ben netten baktım o 79 luk olan bakanlıklardanmı ne cezalar bile almış o yüzden güvenmiyorum ya etrafımda bi kullanan olsa nerden aldıysa ordan alıcm ama yokki :KK43: ya bazı medikaller ve eczanelerde satılıyomuş bi bulabilsek öle biyer alırız
iyi oldu canım beni bu konuda bilgilendirdiğin.sipariş verecektim ama iyiki senin cevabını beklemişim.teşekkür ederim.:1rolleyes:

Evet ben kullandım, yaklaşık iki yıl önceydi, tam 2 ay devamlı kullandım, yalnızca yatarken çıkartıyorsun onun harici devamlı takmak zorundasın iyi sonuç alabilmek için, ben faydasını gördüm, 44 bedene kadar çıkmıştım şuan 40 beden giyiniyorum, ama yiyeceklerinede dikkat etmen lazım ve ayrıca bol su içmelisin, yürüyüş yapmalısın, günde en az yarın saat yürüyüş iyi geliyor
nazenin sen nerden almıştın o parafinli korseyi?çünkü piyasada çok sahte parafinli korse var.ben karar veremedim o yüzden sana sorayım dedim.sen netten mi aldın yoksa eczane yada medikallerden mi?bana aldığın yeri söylersen çok sevinirim.

ben kullandım parafinli korse çokta faydasını gördüm.ama son zamanlarda yine förtledi göbeciğim tekrar kullanmam gerekiyor.

ben kullandım parafinli korse çokta faydasını gördüm.ama son zamanlarda yine förtledi göbeciğim tekrar kullanmam gerekiyor.
nila zahmet olmazsa söyleyebilir misin nereden aldığını?çünkü piyasada çok sahtesi var.hımm bir de ne kadar zamanda kaç beden inceldin?yazarsan sevinirim.:uhm:

nila zahmet olmazsa söyleyebilir misin nereden aldığını?çünkü piyasada çok sahtesi var.hımm bir de ne kadar zamanda kaç beden inceldin?yazarsan sevinirim.:uhm:

canım ben bursa dan aldımıştım. istanbul korse idi sanırım markası.canım ben 40 gibiydim 36 ya düştüm o zaman. kilom bölgesel kalçam yok göbek var bende doğumdan kalma.ama onu kullanınca dümdüz olmuştum.6 ay o şekilde kaldım ama dikkat etmeyince yine aldım.

arkadaşlar zayıfla kürü buldum yarın hemen başlayacağım bakalım neler olacak sizede yazıyorum.
4-5 adet beyaz lahana yaprağı parcalanmadan kaynamakta olan 750 ml suyun içine atınız ve hafif ateşte ağzı kapalı yedi dakika haşlayın .
ilk beş gün her gün sabah ve akşam bir su bardağı
2 hafta her gün 1 su bardağı
3 hafta 2 günde bir bir su bardağı
4 hafta 3 günde 1 su bardağı
5 hafta 7 günde 1 su bardağı
6 hafta içilmeyecek
7 hafta bir su bardağı
zayıflamak için yaptığımız bu kür aynı zamanda toksin atıcı, arındırıcı ve kansere karşıda koruyucudur. Yemeklerden bir saat önce veya 2 saat sonra içilmelidir.

arkadaşlar zayıfla kürü buldum yarın hemen başlayacağım bakalım neler olacak sizede yazıyorum.
4-5 adet beyaz lahana yaprağı parcalanmadan kaynamakta olan 750 ml suyun içine atınız ve hafif ateşte ağzı kapalı yedi dakika haşlayın .
ilk beş gün her gün sabah ve akşam bir su bardağı
2 hafta her gün 1 su bardağı
3 hafta 2 günde bir bir su bardağı
4 hafta 3 günde 1 su bardağı
5 hafta 7 günde 1 su bardağı
6 hafta içilmeyecek
7 hafta bir su bardağı
zayıflamak için yaptığımız bu kür aynı zamanda toksin atıcı, arındırıcı ve kansere karşıda koruyucudur. Yemeklerden bir saat önce veya 2 saat sonra içilmelidir.
canım bu yazdığın kür ne kadar zamanda kac kilo verdiriyo?yani yapmaya değecekse çekeriz napalım ama değmezse de boşu boşuna da zaman kaybetmeyelim dimi ya?lahananın tadına nasıl alışıcam bilmiyorum çünkü bi ara lahana çorbası diyeti yapmıştım o yüzden lahananın tadından ve kokusundan soğumuştum.ama hakikaten toksinlerden arındırıcıysa ki öyle yazılıyor hep lahana hakkında.n' yapalım burnumuzu sıkar içeriz artık::içelim:

canım bu yazdığın kür ne kadar zamanda kac kilo verdiriyo?yani yapmaya değecekse çekeriz napalım ama değmezse de boşu boşuna da zaman kaybetmeyelim dimi ya?lahananın tadına nasıl alışıcam bilmiyorum çünkü bi ara lahana çorbası diyeti yapmıştım o yüzden lahananın tadından ve kokusundan soğumuştum.ama hakikaten toksinlerden arındırıcıysa ki öyle yazılıyor hep lahana hakkında.n' yapalım burnumuzu sıkar içeriz artık::içelim:
ha canım bir de ben bunu anlayamadım.1.ci hafta 2.ci hafta diye mi geciyo yazdıkların?bir de 2.ci hafta 2 su bardağına mı çıkarıyoruz limiti?çok soru sordum ve affet tam anlamıyla öğrenmek istediim için :a015:

kızlar ben denedim bunu :bbo: 5. günün sonunda müthiş karın ağrıları başladı.. gaz sancısıymış :sm_confused: devam edemedim :a015:
iyi oldu canım söylediğin.evet ya niye düşünemedim ki? ben de başlayacaktım ama vazgectim.zaten lahana gaz yapan bi sebze.başka sağlıklı bi şekilde kilo verdiren bir diyet listesi falan bulursan haberim olsun.olur mu?

X