bayanlar bebişlerinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
:emir_bebek:kızlar bebişlerinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz ben 12+3 günlüğüm bugün kontrolüm vardı malesef cinsiyet gözükmedi cuma günü ikili test ense kalınlığı ölçülecek büyük ultrasona girilecek o zaman gözükürmü acaba kız erkek farketmez rabbim hakkımızda en hayırlısı neyse onu versin ama ben yinede çok merak ediyorum bide büyük ultrason dedikleri nasıl yani 2 3 4 boyutlu ultrasonlardan değişikmi bu aylarda büyük ultrasona giren varmıydı muayene karndanmı oluyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slm cnm bende 18 haftalık hamileyim bebişimin cinsiyetini 14. haftada öğrendim birde erkek olduğu için hemen anladı doktorum.büyük ultrasonda karından bakılıyor orda herşey daha ayrıntılı gözüküyor ben sorunlu bir hamilelik yaşadığım için çoğunlukla büyük ultrasonla bakılıyor

erkekleri 12. haftada bile söylüyolar ben 18. haftada öğrendim 20 de kesinleşmiştiiiiiii ve kızım olduuuuu

12. haftda dr. erkek demişti ben 23. haftada oğlumun pipisini görünce emin oldummm

bende 14. haftada kontrole gittiğimde öğrendim babası dr dan önce gördü kızımızı zaten ve kız olacak demi dedi dr a :) o da onayladı....hayorlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin Allahım hepimize...

bende 16.haftada öğrendim.içime doğan çıktı.anneler genelde hissediyor.

ben doktor söylemeden her kontrolde kız değilse 3.cins tir buı diyordum
17+6 da doktorumuz kız dedi.
eşimle heyecanımız ve mutluluğumuz tarif edilmezdi

merhaba bende 16.haftada öğrendim. 14.haftada aslında söyledi ama tam emin olamadı. Ama 16.haftada kesinleşti. Bazende bebek kendini göstermiyo yani dahada geç öğrenebiliyosun.

bende 16+4 günlüğüm.biz 15haftanın sonunda öğrendik.benim bebişlerimin ikiside erkek.karnım biraz aç olduğu için çok hareket etmediler.doktor birini zor gördü valla.ay onların ay ay büyüdüklerini görünce bir sonraki doktor kontrolümü iple çekiyorum.

Mrb arkadaşlar 14+6 günlük hamileyim devlet hastanelerinde cinsiyet söyleniyormu ? Bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniZ .

X