Saç Rengi ve Saç Boyama Röfle Seti Alıp Evde Kullanan Var Mı ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Evde röfle seti kullanıp röfle yapan var mı ?

Son düzenleme:
silviacığım ben kullandım canım saçımdada boya vardı yanlız çok dikkatli olmalısın yani röfle yapacağın tutamları alman saçını çok eşit şeklide kullanabilmen lazım birde son olarak tanınmış bir markanın röfle setini almanı öneririm çünkü çıkacak sonuç çok önemli yani röflenin rengi bazı boya markalarında çok sarı olabiliyor bunun için gerekli araştırmayı iyi yapman gerekir canım örneğin ben yaptım renk biraz koyu geldi tabii bu kişiden kişiye göre değişir bende üzerine küllü açık renk bir boya uyguladım tam istediğim renge böylece ulaşmış oldum hadi canım kolay gelsin sana:1yes2:

önerilerin için teşekkür ederim nancyciğim :):1yes2:
peki sen röfle yapmadan önce saçının boyalı olduğunu söylemişsin..röfleden önce saçındaki boyanın tonu tam olarak ne renkti ?

benim dipten 6 cm kadar olan kısmı küllü tonda ( 5.1) daha aşağı kısımlardada 4 ay boyunca tazelenmemiş ve kızılın üstüne 5.0 açık kestaneyle boyanmış
ama kızıllları tam manasıyla kapanmamış saçlarım var...açılırsa korktuğum turunculuk başıma gelmez umarım :)

canım bende palettenin röfle setini kullandım gayet güzel oluyor, yalnız tek başına yapamazsın bir arkadaşın yardımıyla yap, birde nancy' nin dediği gibi tutamlarını boneden eşit çekilmesi lazım kolay gelsin

sevgili silvia benim boyamadan önceki hali koyu kumraldı ve saçımı yeni boyamıştım tam bir bütünlük olsun diye senin dediğine göre diplerin çıkmış ayrıca diğer taraflarda da kızıllar var eğer güzel bir sonuç almak istiyorsan öncelikle saçını tek bir renge boyamalısın canım yoksa röfleyi yaptığında dipler ayrı uçlara doğru ayrı renkler çıkar dediğim gibi önce bir saçına uygun bir renge bir boya ardından 10 -15 günsonra röfleyi atarsın canım kolay gelsin inş sonuç dilediğin gibi olur:))

Silvia boneyi başına çok düzgün ve sıkı şekilde takman lazım. Yoksa dipler boyanmıyor ve sanki dip boyan gelmiş gibi duruyor. Bu yüzden leydi500 ün dediği gibi bir arkadaşınla birlikte yap ve bonedeki her delikten saç çıkarma. Yani iki üç sıra atlayarak çıkar. Eğer her delikten saç tutamı çıkarırsan röfle gibi değilde normal boya gibi oluyor. :)

Gül35
www.saglikguzellikrehberi.com

Arkadaşların bilgilerine ek olarak röfle boyasını saçında 1.30 dk filan beklet, rengi en son (zor) açılan kısımdan kontrol et veya ettir, istediğin kadar açılmışsa ondan sonra yıkarsın. Erken yıkarsan istediğin gibi olmaz.

bnce düz boy avde yaparım ama röflemi asla röfleyi bile herkese yaptırmam kendi yapcaksanda alt kısmını takrenge güzelce boya çikolata kahvesi röflenn altına muhteşem duruyo

ya güsel ama cok marifet gerektirio..ben kullandım hatta elm yatkn oldğndan yaptım etrfmdakilere de ..süreyi ii ayarlamak da marifet..

sevgili silvia 3 gün önce kolestonun röfle setini aldım ve uyguladım vede sonuçtan çok memnun kaldım tavsiye ederim ama muhakkak yardım için birisi lazım yanında olması gerek ama onun öncesimde saçımı açık kahverengi bir tona boyamıştım yani röfleden 10 gün kadar önce bilgi vermek istedim canım sevgiler

ben bunun aynısından aldım çok güzel oldu gerçi yapmadan önce tereddüt ettim yaşım biraz küçük olduğu için garip kaçar diye ama çok güzel oldu

Son düzenleme:
yorumlarınız için sağolun arkadaşlar..bugün kullandım röfle setini..
sonuç olarak çok muazzam bişey çıkmadı ama çok da kötü olmadı..
çizgileri düzgün ayarlamak gerçekten zor

saçlarımı hazır bu kadar yıpratmışken daha güzel sonuç almak için bu işi kuaföre bırakmanın daha doğru olduğuna karar verdim

ben de bu seti kullandım ama basarısız oldu kızlar hıc onermem ayrıca saclarımın turuncu oldugunu da belırtmeden gecemeıcem:KK43:(( bıde serıt serıt boyanmanmadı her yer esıt sekılde turuncu oldu :KK43:((

bende kolestonun röfle setini denemiştim denediğimde ise saçımın dopğal rengiydi daha önce hiç boyanmamıştı kestane tonuydu. fakat röflenin ilk boyandığı andan sonraki görünümüne aldanıp sanıerm20 dk sonra falan yıkadık..malesef sonuç hüsran.. size önerim eğer saç renginiz çok koyu değilse kestane hatta açık kestane tonlarıysa bone yardımıyla saçları tel tel alıp boyayın tabi bu işlemi tek başınıza yapmanız imkansız boyadan sonra en az 1.5 saat bekletin kontrol ederek açın zaten ilk boyama ise saç kolay kloy yıpranmaz süreyi uzatabilşrisniz.kendimden sonra 2 kişiye daha denedim ve sonuç mükemmel oldu tavsiye ederim ama anlattığım hususlara dikkat etmeniz koşuluyla ,,,,
bakımlı kadın herzaman güzeldir....

saçında boya varsa sakın kullanma hele kızıl varsa aralarda sakınnnn kuaförü bile ii seç adam gibi kuaföre gitmezsen mahfederler saçını doğal saça çok ii sonuçlar variyor ama sen çorba etmişsin saçını bitanecik :KK43:

wella koleston magma serisini kullan hem evde kullanılıyor hemde kuaförlerde devar sor özelliği entegre renk açma önceden sarınlaştırma işlemi olmadan siyah saçlılarda bile doğal renk kuaförünüze danışın

evde yapılmak için satılan rofle ssetleri var bunlar hakkında bılgısı olan varmı????

X