Toksinlerden arınmak için bağırsak temizliği (hint yağı ile)

serapcım günaydın güzelim,keşke dün okusaydın
ben yarın orucuz diye mideyi iyive küçülteyim dedim

şimdi ballı simonlu suyumu içiyorum,herhangi bir açlık duygusu da yok,demek ender abi haklıymış aç karnına ballı limonlu su iştahı kapatıyorrrrrrrrrr

serapcım günaydın güzelim,keşke dün okusaydın
ben yarın orucuz diye mideyi iyive küçülteyim dedim

evet canım zaten çok kabızım. az önce eczaneye gidip ilaç aldım. bu bağırsakları boşaltmam lazım. yoksa patlayacam...:tomato:

Azericim öncelikle bilgi için teşekkürler a.s.a.s. Bu konunun benim için ne kadar önemli olduğunu bir bilsen :çok üzgünüm::çok üzgünüm: Ama birkaç sorum var

Önemli Soru 1 : Bu hint yağı nedir ne değildir, tadı nasıl bişeydir?

Daha da Önemli Soru 2 : Bu suyu niye ılık içiyoruz? Ben içemem ki ılık su. Zaten su içemiyorum, az biraz zorla içiyorum o da illa ki soğuk olacak. Şimdi ben bunu yapsam ama soğuk su içsem işe yaramaz mı yani? Yada oda sıcaklığında içsem o suyun içine de limon falan sıksam olmaz mı?

Offfffff of, başlığa bakınca çare buldum diye zıpladım ama ben beceremicem galiba bu işi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
oda sıcaklığında da içebilirisn benim ilk içtiğim oda sıcaklığındaydıa.s

evet canım zaten çok kabızım. az önce eczaneye gidip ilaç aldım. bu bağırsakları boşaltmam lazım. yoksa patlayacam...:tomato:
o da olur tabiii,kahvaltı yaptın mı:uhm:öğlen akşam çoeba iç istersen daha iyi olur
ayyyyyy şu lahana çorbasını birisi pişirse de ben yesem,haşlanırkenki kokusuna dayanamam dakafamçokkarıştı

sahurda ne yemeyi düşünüyorsun?ben müsilli aldım deneyeceğim ,bakalım ender abimizin dediği kadar tok tutacak mı?????????

azericim müslimi yicen sahurda bende nesfit almıştım ama içinde şeker olduğu için çok acıktırmıştı beni bende kepek ekmeği ile kahvaltı yapmayı düşünüyorum zaten yarın tutamıcam çünkü regl oldum

azericim müslimi yicen sahurda bende nesfit almıştım ama içinde şeker olduğu için çok acıktırmıştı beni bende kepek ekmeği ile kahvaltı yapmayı düşünüyorum zaten yarın tutamıcam çünkü regl oldum

evet bittercim esmerim benim
hiç denemedim,ayurvada kitabında ender saraç musilli tavsiye ediyor,içine kuru kayısı,kuru imvir ,erik falan doğra ligh sütle ye diyor
ben deneyeyim de size yazarımyerimseniben

bir de yulaf ezmesi aldım ,her ikisinin de içinde şeker yok,etinin aldım ama eğer siz büyük şehirde oturuyorsanız doğa markasının müsillisini aşırı tok tuttuğunu duymuştum
ben tabe her gün aynı kahvaltıyı yapmayacağım,yumurta haşlama da yiyeceğim,saçlarım için,çok dökülüyor da yazdan beri,çinko hapı alıyorum
dün yılan yağı sürüp yattım,:KK43:((öfffffff inşallah bir işe yararşampuanım bilem çinko

bittercim bu arada çok mu minyonsun arkadaşım ya 46 olursan kaybolmaz mısın:1ninca:

bir bardak daha ballı limonlu ılık su yaptım afiyetle içiyorum ve hiç açlık hissetmiyorum,bu harikaaaaaaaaaaa
allahın izniyle yarın da susuz dayanabilirim iftara kadar

serapcım ben takımızın sayfasına bir göz atacağım güzelim,işin biterse gel e mi

bende bugün başlayacağım hint yağı alacağım çıkıp birazdan ballı limonlu sudaki balın miktarı nekadar oluyor yazabilir misin canım

evet azericim minyon gibi bişeyim ama çok sayılmam boy 1,57 kilo 49 buarada koskocaman yaz benimde çok saçım döküldü çok seyreldi saçlarım şimdi otacının bitki özlü şampuanını kulanıyorum baya bi azaldı saç dökülmem ben hiç yumurta sevmem ve yemem ondanmı dökülüo acaba saçlarım evet evet kesin benimde çinko eksikliğinden çünküm kırmızı et falanda hiç yemiyom bundan sonra sahurda yumurta yicem

bende bugün başlayacağım hint yağı alacağım çıkıp birazdan ballı limonlu sudaki balın miktarı nekadar oluyor yazabilir misin canım

benim bardak çok büyük 1 çorba kaşığı koydum,bardağına göre ayarla canım
bak hala acıkmadıma.s

evet azericim minyon gibi bişeyim ama çok sayılmam boy 1,57 kilo 49 buarada koskocaman yaz benimde çok saçım döküldü çok seyreldi saçlarım şimdi otacının bitki özlü şampuanını kulanıyorum baya bi azaldı saç dökülmem ben hiç yumurta sevmem ve yemem ondanmı dökülüo acaba saçlarım evet evet kesin benimde çinko eksikliğinden çünküm kırmızı et falanda hiç yemiyom bundan sonra sahurda yumurta yicem
tabii canım ya,protein almalısın,hele diyette başarılı olmak ve vücuda zarar vermemek için de çinko takviyesi önemli,ben hapını da günde 1 defa
içiyorum
zayıflayım derken güzelliğinden olma arkadaşım
yeşil mercimek tüket,mantar mesela et yiyemiyorsan
semizotu,tere çok faydalı ha mısır haşla haşla ye arkadaşım,kıyamam ben ,çok hassasım hanımların saçları konusunda:çok üzgünüm:

ben çıkıyorum kızlar,gidip maden suyumu içeyim gazı uçmuştur herhalde içine limon bilem attım
hepinize huzur dolu bir gün diliyorum

Bu sayfayı bugün gördüğüme inanamıyorum yarın oruç tutmaya başlıyacağım yapamam ki bir ayda beklemek offf benim sorunun dışarı cıkamamak çok zorlanıyorum. her an her dakika şişim

Bu sayfayı bugün gördüğüme inanamıyorum yarın oruç tutmaya başlıyacağım yapamam ki bir ayda beklemek offf benim sorunun dışarı cıkamamak çok zorlanıyorum. her an her dakika şişim

Ne kadar doğru olur bilmiyorum ama, regli döneminde uygulayabilirsin belki. Nasıl olsa ramazan ayı içerisinde mutlaka regli olacaksın. Ne kadar erken olursa o kadar iyi tabi a.s

Dediğim gibi; bir sakıncası olur mu bilmiyorum ama :sm_confused:

bitter demir i de unutma. benimde saçım çok dökülürdü. hamilelikte kullandığım demir ilaçları saçımın dökülmesini durdurdu. aradan nerdeyse1,5 yıl geçti. halada dökülmüyor. doktora sorduğumda demekki kansızlık vardı sende ondan dökülüyordu dedi.

X