Toksinlerden arınmak için bağırsak temizliği (hint yağı ile)

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
255
2
48
Kızlar yine Ender saraç IN fazla kilolu olanlara yardımcı olacak bir önerisi de bağırsak temizliğidir
bağısak temizliği,bağırsaklarda birikmiş olan toksinleri etkili bir şekildee boşaltılmasıdır

bayanlar ayda 1 defa çalışmadıkları bir günü seçerek
bu uygulamayı yapmaları ardından da sulu diyet yaparak kilo vermeleri mümkündür diyor.yaz ayında yapılması uygundur(nasıl olsa havalar daha sıcak)

önce yaklaşık 3 çorba kaşığı saf hint yağı(aktardan alabilirsiniz)içilir
iyice acıkana kadar uzun bir süre bir şey yenmez,bol bol su içilir
su ılık olmalı,önceden kaynatılmış ılıtılmış,cam şişede olacak
soğuk ve aşırı sıcak içilmeyecek
çoık çok acıkınca ballı limonlu ılık su ve ya sulandırılmış ayran
daha da acıkınca sebze çorbası ve ya komposto,ya da gazı uçmuş maden suyu

a.ssengözlerimebaksanab

kızlar ben şahsen bu uygulamayı her sene birkaç kez uygularım ve kabızlık sorunu olanlara da tavsiye ederim,neden mi çünkü hiç karın ağrısı çekmeden bağırsakların bi güzel boşalıyor akabinde kendini kuş gibi hissediyorsun
bi de piyasadaki formçayları da aynı şeyi yapıyor diyebilirdsiniz ama dikkatinizi çekerim bu hiç rahatsızlık vermiyor 0 karın ağrısı ve şişkinliği kızlar
içiniz rahat bir şekilde deneyebilirsiniz
bağırsakları zaten iyi çalışan biriyseniz dahi bunu ayda bir yapmanızda fayda var,3 kaşık yerine 2 kaşık için ben 2 kaşık içtiydim

hepinize kolay gelsinnnnnnn

ben anlamadm yine yahu salak mıyım nedir yani genel olarak bişey yemek yok di mi

ben anlamadm yine yahu salak mıyım nedir yani genel olarak bişey yemek yok di mi
canımcım,hint yağını içtiğin gün dayanabildiğin kadar dayanıyorsun sadece ılık su içerek,ammmaaaaaa gördün ki dayanmak zorlaşıyor:1shok:miden ,beynin sinyal üzerine sinyal veriyor:sm_cool:çorba,ayran içiyorsun,akabindeki gün de çorba diyeti yapıyorsun ve sonra normal beslenmene devam,ender saraç yazıyor ki kilosu çok olanlar böyle başlayarak ciddi bir şekilde kilo verirlermiş,bi de çorba olarak lahana çorbasını tavsiye ediyor amma ben sevmediğimde sebze çorbası içtiydim,maalesef ertesi gün diyeti bırakmıştım.yarın yapmayı düşünüyorum oruç öncesi vücudumu temizleyeyim diyorum hem midemi biraz daha küçültmüş olurum:teytey:

önce yaklaşık 3 çorba kaşığı saf hint yağı(aktardan alabilirsiniz)içilir
iyice acıkana kadar uzun bir süre bir şey yenmez,bol bol su içilir
su ılık olmalı,önceden kaynatılmış ılıtılmış,cam şişede olacak
soğuk ve aşırı sıcak içilmeyecek

Azericim öncelikle bilgi için teşekkürler a.s.a.s. Bu konunun benim için ne kadar önemli olduğunu bir bilsen :çok üzgünüm::çok üzgünüm: Ama birkaç sorum var

Önemli Soru 1 : Bu hint yağı nedir ne değildir, tadı nasıl bişeydir?

Daha da Önemli Soru 2 : Bu suyu niye ılık içiyoruz? Ben içemem ki ılık su. Zaten su içemiyorum, az biraz zorla içiyorum o da illa ki soğuk olacak. Şimdi ben bunu yapsam ama soğuk su içsem işe yaramaz mı yani? Yada oda sıcaklığında içsem o suyun içine de limon falan sıksam olmaz mı?

Offfffff of, başlığa bakınca çare buldum diye zıpladım ama ben beceremicem galiba bu işi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bu hint yağını nilhancım içiyodu yaww
ama bi şey daha yapıyodu ama hatırlayamadım şimdiCADIARZU
off bu ara uygulasam ii olacak bende bağıraklarım yine iş yavaşlatma eyleminde çünkü:1no2:

azericim bilgilerin için sağol..

geç kaldım okumakta ama. keşke dün okuyabilseydim. sabah bir şey yemeden içerdim hint yağını. akşama kadarda içerdim suyumu. çok kötü kabızım. şişkinlikten patlamaya hazır bir bomba gibiyim. ramazana böyle giremem ki.en iyisi eczaneden bir müshil alıp bağırsakları boşaltmak olacak.

azericim çok güzel bilgiler vermişsin gerçekten bende evde olduğumda bunu yapayım belki gitmeyen kilolarım gider en azından temizlenir baırsaklarım
pazar günü evde olduğumda deneyeceğim daha önce bilsem bu pazar yapardım paso evdeydim çünkü...
hint yağı almıştım ben eczanedende tadı nasıldır bide çorba kaşığı mı tatlı kaşığı mı çay kaşığı mı ?

sonunda fulya ve özgeyi burda yakaladım nerdesinis sis bakalım hesap verin :eek:klava: :eek:klava:
azericim bende pazar günü sahurda denesem olurmu acaba daha önceden kirpiklerime sürmek için almıştım hintyağını kime niyet kime kısmet lülülülülülü lülülülülülü

daha önceden kirpiklerime sürmek için almıştım hintyağını
Hintyağı, kirpik? Ne işe yarıyor bittercim açıklar mısın? Ben badem yağı kirpikleri güçlendiriyor, gürleştiriyor diye duymuştum ama, hint yağını hiç duymadım :uhm:
Almışken bir de kirpiklerimize mi sürsek acıba sırnaşık şey
Azeri sağolsun; dudağa kakao, göbeğe karışım, kabızlığa hint yağı derken yağ kolleksiyonumuzu genişletiyoruz. :Roflol::Roflol:
Bir de benim kendi eklediğim keten tohumu yağım var :Roflol::Roflol:

Gerçi Azeri bana hala cevap vermedi şu ılık su konusunda :çok üzgünüm::çok üzgünüm: O yüzden hintyağını alıp almamakta karasızım şu an

hint yağı aslında saç ve kirpikler için bildiğimiz yağdır ve tadı yoktur yani midenizin bulanma ihtimali yok

ben bugün kalktım saay 8 buçukta hint yağını sıcak suyun içinde biraz beklettim ki hacmi büyüsün

kabızlık problemim olduğundan 2 çorba kaşığı yerine 3 çorba kaşığını hafif ılık suyla yudumladım

sonra kahvaltılık almak için küçük kızımla çarşıya çıktım,ne cesaret,allahım yüzüme güldü de bi kaza olmadan geri döndüm ve kızları besledim
dünden hazırladığım limonku suyu ketlda biraz ılıttıktan sonra 3-4 bardak içtim
amaniiiiiiiiiiiiin 5 dakikdadır tuvaletteyim,neler varmış bağırsaklarımda nelerrrrrrr

çok su kaybettim kızlar,ama müthiş rahatlıyor insan,hemen dedim gidip kızlarla paylaşayım,3 kaşık içmesinler,benim gibi abartmasınlar
bir de ben dün çok acı biber yemiştim anlarsınız artık:)))

Hintyağı, kirpik? Ne işe yarıyor bittercim açıklar mısın? Ben badem yağı kirpikleri güçlendiriyor, gürleştiriyor diye duymuştum ama, hint yağını hiç duymadım :uhm:
Almışken bir de kirpiklerimize mi sürsek acıba sırnaşık şey
Azeri sağolsun; dudağa kakao, göbeğe karışım, kabızlığa hint yağı derken yağ kolleksiyonumuzu genişletiyoruz. :Roflol::Roflol:
Bir de benim kendi eklediğim keten tohumu yağım var :Roflol::Roflol:

Gerçi Azeri bana hala cevap vermedi şu ılık su konusunda :çok üzgünüm::çok üzgünüm: O yüzden hintyağını alıp almamakta karasızım şu an

hemen vereyim kumralcım
ender saraç şöyle açıklıyor su ılık olunca hacmi. büyüyymuş o zaman değeri yükseliyormuş anacığım ve kesinlikle cam bardakta içilecekmiş,her gün taze kaynatılıp soğutulacakmışa.s.

azericim hityağı bademyağından daha etkili kirpik için ama düzünli kullanmak gerekiyo kirpiklerin rengi koyulaşıyo belirginleşiyo 50 ml şişeyi 3,5 ytl ye almıştım aktarla yakında akraba olcam zati naniknanik

marketten kuru kayısı da aldım şekersiz kompostosunu uapacağım
maden suyu da aldım gazını çıkaracağım
bak yoğur almayı unuttum
sebze olarak da domates suyu içmeyi düşünüyorum
sahur için de müsilkli aldım

azericim hityağı bademyağından daha etkili kirpik için ama düzünli kullanmak gerekiyo kirpiklerin rengi koyulaşıyo belirginleşiyo 50 ml şişeyi 3,5 ytl ye almıştım aktarla yakında akraba olcam zati naniknanik
evet ben lisedeyken okula gitmeden önce hep sürerdimtatlicadiarzumaşallah kirpiklerimi herkes beğenir rimel bilem kullanmam:dilcikar:

X