Zor Kadin!!!!

kemancxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
348
0
arkadaşlar!!!sizlere bi sorum olacak..ya ben bu işi beceremiyorum yada karşılaştığım insanlarda sorun var..zor kadın nasıl olunur ne yapılmalı..benim yapım ilgilenirim benimserim ilişkinin bşında bile.ama bi bakıyorum hemen havaya giriyolar.erkek arkadaşım jandarma astsubay..ve beni çok az arıyor..sinir oluyorumm...nasıl kaçmam gerekiyor.taktikleriniz için şimdiden tşklerrrr

canım,bakıyorum yeni sevgili yapmışız:)çok sevindim senin adına..kaçmak için yapacağın şey,sen de ona biraz ilgisiz davran,öyle hemen ilgiye sevgiye boğma..umarım düzelir bu duruma.s.

SAĞOL istavritim ne yapimm yapmak zorundayım artık biliyosunn..unutuyorum onu artık.unutmalıyım biliyorumm..inş düzelir bilmiyorumki bende karşımdakinin niyetini çünkü çok yeni 20 gün falan oldu

iyi yapıosun canım.ömür boyu öbürüne mi üzülecektin..ama daha çok yeniymişsiniz gerçekten..bekle bakalım zamanla oturur heralde..

hakkaten cnm:) istersen msnini yolla bana özelden,konuşuruz birazdan çıkıcam ama yarın falan girerim yani

Pek arama günde 10 kez mi? arıyodun 5'e düşür... Pek aşkımlı cicimli konuşma tatlicadiarzu
Elinden geldiğince o mesaj atmadan sen atma jeyyar ( profesörü olcem yakında tatlicadiarzu) Acı buluşmalarda beklet :Roflol: :Roflol: kötüyüz biz kötüyüz:Roflol:

Açtığın başlıkları okumuştum. Çok zor dönemler geçirmiştin. İnşaallah çok çok çok mutlu ol. a.s.

sağol cnm benim evet hala aklımdsa ama atlatmaya çalışıyorum.az kaldı dicema ama yine dün gece rüyama girdi.herşey kader kısmet malesef.elden bişey gelmedi.inş bu yenisi hayırlı olur dicem ama pek sanmıyorum..dediğinizi yapacam kızlar.en büüyük kk:enbuyukkk::enbuyukkk:

Pek arama günde 10 kez mi? arıyodun 5'e düşür... Pek aşkımlı cicimli konuşma tatlicadiarzu
Elinden geldiğince o mesaj atmadan sen atma jeyyar ( profesörü olcem yakında tatlicadiarzu) Acı buluşmalarda beklet :Roflol: :Roflol: kötüyüz biz kötüyüz:Roflol:

valla bacım haklısın.dediklerini yapacam.taarruza geçtim sayılır..çekilin yoldannnnn:eek:klava::eek:klava:

zo kadın, ilk basta olunur yani onun seni elde etmek istedigi donemlerde
once kolay olduysan biranda zor kadin olamazsin zaten
zor kadin olmak icin, herzaman hazir ve nazir olmamali, hep mesgul olmalisin, arkadaslarinla gorusmekten biturlu ona vakit ayiramiyorsun, sosyal olarak aktifsin, oyle gosterecen, herkes senin pesinde gibi, oyle bir hale getirmelisin ki senden bi msj gelse deli gibi sevinmeli

hohahaha ayy ne kadar kotuyum di mii

Canım üzülmemen için ondan aldığın kadarını ona vermelisin derim... O 5 kez mi arıyor senin aramalarında 5 den fazla olmasın. Rahat olmaya çalış o aramıyor diyede bunalımlara girme en önemlisi ona hissetirmeyerimseniben

Bide sey yap mesela bulusacaginiz bir gunu onun yerine kiz arkadaslarinla gecir. Bak nasil uyuz oluoo

yalnız adam hala ilgisiz..:KK43:(((bunlar hep benimi buluyooo..ama güya çıkıyoz lafta bende anlamadım gitti

bunların yaradılışı böyle güselim üsülme.bi süre sonra takmayıp kendine oyalanmak için bir sürü iş bulacaksın.

vala bende şimdi dayanamdım msj attım seninle yüzyüze önemli konuşacaklarım var bi zaman ayarla bana hbr ver diye...dün gecede msj atmıştım ona bak ben sana kartlarımı açık oynuyorum ama sanırım senin kartlarda sorun var diye..klaisk kız tribide yapmadımı söledim ona kaprislide değilim istediğim sadece açıklık yahuu..ama yorum yaparsan sevinirm yapmassanda canın sağolsun der geçerim deedim ama cvp gelmedi...beyfendi grip olmuş ya tüm kozu o.halbükü yanımdayken ne kadarda ilgiliydi...baklaım şimdiki msjıma cvp gelecekmi

işte böyle şeyler söylemiceksin güzelim, öyle olmuyo o işler.madem zor kadın olmak istiyosun önce işe sürekli meşgul olmakla başla .telefonlarına hemen cevap verme biraz geç aç açtığın zamanda ben seni sonra arim de kapat hep bişeylerle uğraş işte vıdı vıdı etme yok ilgilenmiyosun ben açık oynadım sen kapalı oynadın deme. yemiyo o konuşmaları onlar. he diyip geçiyolar işte.haa benimi soruyosun şöyle anlatim ben kolay kadın olmaktan memnunum ver böyle ölücem sanırım ama emin ol kendini değiştirmek karşındakini değiştirmekten çok daha kolay o yüzden bi an önce başlasan iyi olur.

işte böyle şeyler söylemiceksin güzelim, öyle olmuyo o işler.madem zor kadın olmak istiyosun önce işe sürekli meşgul olmakla başla .telefonlarına hemen cevap verme biraz geç aç açtığın zamanda ben seni sonra arim de kapat hep bişeylerle uğraş işte vıdı vıdı etme yok ilgilenmiyosun ben açık oynadım sen kapalı oynadın deme. yemiyo o konuşmaları onlar. he diyip geçiyolar işte.haa benimi soruyosun şöyle anlatim ben kolay kadın olmaktan memnunum ver böyle ölücem sanırım ama emin ol kendini değiştirmek karşındakini değiştirmekten çok daha kolay o yüzden bi an önce başlasan iyi olur.

doğru söze ne hacet ama bikere söleidm işte ve hala cvp gelmedi.kafayı yiyprum ya tmm şiuan hasta ve mesleği zor jandarma astsubay kendisi.sürekli valakarla uraşıyo ama isteyen insan vakit bulur bee..sanki hiçbişey adamın bi tarafında değil öle rahatki uyus oluyorum ama kıskanıyo beni bunu hissedebiliryoum:))buda bişey dimi...ya bu erkekler ne kadar nankör sadece ona bağlı sadık ve ilgi dolu bi eş varken neden zoru ararlar manyaklarmı neKötü KazenKötü Kazen

slm kemancıı!!!!

bak canm daha 20 gün olmuş ne kartı açmasını bekliyorsun.ilişkiye sen yön verme bırak ona o nasıl davranıyorsa sen biraz daha azını yap mesela sen neden msj atıyosun ki bırak o sana atsın ya sen sadece cevapla .o seni günde 3 keremi arıyor sen 1 kere ara. ama soğuk davranmak demek değil bu tabii ilgini belli et ama sıkma. hem seven hemde çok ta umursamayan biri ol derim bennn....

kolay gelsin canmmmmmm.umarım faydası olur !!!!!!:1hug::1hug:

hayatım ben böyle yazıyorumya bakma sen bende aynı dertten muzdaribim ama alışıyo insan bi süre sonra hiç farketmeyeceksin bile.bak adam benden iki kat aşağıda çalışıyo gene özlüyorum arasın istiyorum aramıyo çok işi oluyo napim zorlayınca dır dır edince hiç olmuyo bende karar verdim nemi yapıyorum.akşam işten gelince kk açılıyo hemen oyun oynanıyo forumlar takip ediliyo sora bi süre ara veriliyo spor yapılıyo bide çok canım cicim deme yani o olsada olur olmasada olur gibi davran ama dengeyi iyi sağla iyice uzaklaştırırsın kendinden.bak biz bu gün sadece bir kere görüştük biliyomusun aynı yerde çalışıyoruz bide düşün.

X