psikolojim bozuk

birdee diyorlar yaa maddi diye hayırrrr herkez kısmetiyle doğarr ben öyle diyorum....ne fakir insanlar varr 3-4 çocuğu olan bakamıyolarmı hayır öyle veya böyle büyüyorlar........

bende bi hasta olabilsem offff offf :))))

yazın hamileilik zormu yaaa... hesaplıyorumda hamile kalırsam yaza geliyorr off offf .....ben sıcakları sevmem zatenn ...

neyse yaa allahım kolaylık verir :)

bak hala yazıyolar herkes senin gibi ince ya da zeki ya da dikkatli deil neyse neyse neyse istemeyince olmuyor işte gönülden istemeyince Allah ta vermiyor hakikaten gönüldn istememiştim ama farkında olmadan nasılda kabullenmişim nasılda istemişim.gözyaşım hiç kurumadı çok çok üzüldüm buraya giremem dedim dayanamam dedim ama elim gidiyor işte.umarım kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz başıma gelmeyen kalmadı kızım 4 yaşında 10 yıllık evliyim o doğana kadar baya çekmiştim bununda bu kadar kolay olduğuna nasıl uğraşmadan birden aldırsammı doğursammı derken 11 haftalık olduğuna inanamadım meğer 8 haftalıkken ölmüş karnımda neden niye araştıralım dedi doktor. gerek yok şimdi dedim bende. vücudumda araştırılmamış bir bu kalmıştı sadece. boş gebelik erken düşük erken doğum kanamalar ilaçlar ilaçlar işte istemediğim kadar varmış yeni bi araştırma konusu trombosit mi ne yok artık dayanamıycam . teşekkürler canım benim bu yollarda hiç oyalanmadan bebeğine kavuşursun inşallah

yelizcim allah yardımcın olsun canım.inşallah kısa sürede toparlanırsın ve eski hayatına geri dönersin.rabbim hakkında herşeyin hayırlısını versin...kızına eşine ve sana uzun ömürler versin...

X