En Pahalı On Parfüm

C

celibon

Ziyaretçi
"En pahalı 10 parfüm"

Her sektörde olduğu gibi parfüm dünyasında da en özel ürünler, oldukça yüksek fiyata satışa sunuluyor. İşte dünyanın en pahalı 10 parfümü...

Parfüm insan yaşamında önemli bir yere sahip... Geliştirilen mükemmel parfüm kokuları insanların davranışlarına yön veriyor ve duygulara tesir ediyor. Kişisel özelliklere hitap eden bir çok farklı koku, özenle formülize ediliyor. Parfüm dünyasında da en özel ürünler diğerleri gibi oldukça yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. İşte dünyanın en pahalı 10 parfümü...

perf%20Imperial%20Majesty.jpg

1. Clive Christian imzalı Imperial Majesty (İmparator Görkemi) $215,000 yani 316.000 YTL. Sadece 10 koleksiyoncu için 10 adet üretilen parfüm kadar şişesi de çarpıcı. Baccarat kristalinden imal edilen şişesinin boynunda, 5 karatlık elmasla süslenen 18 ayar altın halka bulunuyor. Şişe 51 gr Clive Christian No. 1 kokusu ile dünyanın en pahalı parfümü olarak tanıtıldı.

perf%20Clive%20Christian%20%231.jpg

2. Clive Christian'ın No.1 parfümü $2,350 yani yaklaşık 3.500 YTL. Şişesi İmperial Majesty'nin ki kadar görülmeye değer olmasa da şişenin boynunda el yapımı 33 karatlık bir elmas bulunuyor. No: 1 Madagaskar'da vanilya, doğal çam sakızı, bergamut ve sandal ağacından elde edilen elde edilen bileşimden imal edildi.

3_.jpg

3. Caron imzalı Poivre parfümü $2,000 yani 3.000 YTL. Parfümün esansı Paris'te hazırlandı. Kırmızı ve siyah biber, karanfil ve diğer bazı baharatların karışımından geliştirilen koku oldukça seksi. Limitli sayıda Baccarat kristalinden imal edildi.

chanel-no-5-parfum.jpg

4. Chanel imzalı Chanel No. 5, $1,850 yani 2750 YTL.

perf%20Baccarat%27s%20Les%20Larmes%20Sacr%C3%A9es%20de%20Thebes.jpg

5. Baccarat'ın Les Larmes Sacrées de Thebes, $1,700 yani 2500 YTL.

perf%20Annick%20Goutal%27s%20Eau%20d%27Hadrien.jpg

6. Annick Goutal'ın Eau d'Hadrien, $1,500 yani 2250 YTL.

hermes24f1.jpg

7. Hermès'in 24 Faubourg, $1,500 yani 2250 YTL.

f8.jpg

8. Shalini Parfums'in Shalini, $900 yani 1350 YTL.

parfum.jpg

9. Jean Patou'in Joy, $800 yani 1200 YTL.

f10.jpg

10. JAR Parfums'in Bolt of Lightning, $765 yani 1125 YTL.

ben o kadar çok para vermem parfüme ya..baksanıza milyarlardan bahsediliyo burda..en fazla 50-60 milyon veririm ama en fazla o da..

Parfüm çok seviyorum,parfüm çok seviyorum,parfüm çok seviyorum...:sm_cool::sm_cool:

hehe parfüme o kadar para verilirmi be insan sonra sıkmaya kıyamaz en azından ben kıyamam yani ama gercektende parfumler bayanların olmazsa olmazları arasında

zaten bu parfümlari bu kadar pahalı yapan şişeleri ama nasıl kokuyorlar insan merak ediyor. bu arada acaba bunların testerları var mıdır :)

valla 60 bilemedin 80 £ dan fazla vermem..Gercek parfumlerde deger bu fiyat cunki yillarca kullaniliyorbir iki damlasi bile kiyafetten haftalarca cikmiyor...

Ama su No-5 i alabilmeyi isterdim....sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

valla ben de o kadar para veremem parfüme..o paralarla ne ihtiyaçlar karşılanır ya..

chanel no 5 iğrenç kokuyo arkadaşlar hiç merak etmeyn onun yerine gidin hacıyağı sürün hiç farkı yok kokusun:1no2:un.kafamçokkarıştı ben şahsen hiç beğenmiyorum no 5 i ama diğerlerini bilmem.

Chanel No. 5 ben 170 küsüre falan alıyordum yanlış hatırlamyorsamkafamçokkarıştı
eee ben sahte mi kullanıyordumsenağlama

chanel 5 igrenc kokuyor ama ben chanel adim duz olanini harika kokusu var ama anneme verdim hediye olarak ama otekilerden varmi bilmiyorum parfum magazasinda hic gormedim acaba nasil kokuyor merakta ediyorum dogrusu paylasim icin sagolll

Maksimum 170 Ytl Veririm Oda Chanel Chance:)başkada Para Vermem

parfümü çok severim ama bu kadar parayı kesinlikle vermem tabiki:) bunlara bu kadar para verenleri de tebrik ediyorum:)

Valla konu parfüm olunca verilir, ucuz kokmak çok kötü, insanın kimliğini ve karizmasını etkiliyor. Kadınlar kendilerini ifade eden bir kokuya para vermeye kıymalı bence. Güzel bir kıyafet ve saç ucuz bir parfümle nasıl mahvedilir
gördüm ben..

vall hayatta vermem ne gereği var canım güzel ve 1 2 gün kalıcılık özelliği olsun yeter kim bilcek onca para verip o parfümü aldığını millet aaaa negüzel kokuyo deyip kapatcak konuyu sen onca parayı verdiğinle kalcan

bend cok severim parfumleri ucuzndan birkac parfumum olucagina bir tane olsun iyisi olsun zaten ucuz parfum kokusundan belli oluyo

neye bunlar bu kadar pahalı
yoksa hiç bitmiyolarmıkafamçokkarıştı

parpume bayılırım ama çok pahalı olmayacak bu bir servet en pahalı tresor lancom kulanıyorum daha fazla veremem doğrusu .

bende gucci rush kullanıyorum harika bir koku şeker kokularını sevenlere tavsiye ederim üstelik çok kalıcı..gerçeği 159ytl ama doldurtabiliyorsunuz açık parfüm satan yerlerden 20 ytl civarı..tekrar söylüyorum şiddetle tavsiye ederim...

vallaha o parfümleri almak için en az 3 ay çalışmam lazım oda yemeden içmeden

X