Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sığır iliği ile Saç Çıkartan Formül

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar bu formülün tam olarak işe yarayabilmesi için 2 aylık kür olarak uygulamak gerekiyormuş haftada 1 kez olmak üzere suna dumankayanın kitabında görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam ama kullananlar acayip memnun inşallah ben de başlıycam

denemeyi düsünüyorum bende..gercekten yeni saclar cikartiyormus hatta sac renginden daha acik cikiyomus yeni saclar sonra koyulasiyormus..bu forumda okumustum

kızlar deneyen var mı ve de kasaba 300 gr sığır iliği deyince adam şaşırmıyo mu:Roflol:
bi de benim babamın kafası yıllardır kel bu formülü uygulasa saç çıkartır mı acaba???

Ya bu formülü bende gördüm ve nette baya araştırdım çok sayıda insan kulanmış ve çok memnun kalmışlar.bende denemek istiyorum ama açıkcası bu "sığır iliği" olayı midemin kalkmasına yol açıyokafamçokkarıştı eğer uygulayan biri varsa bizi bilgilendirir mi acaba????? merak içindeyim şahsen....

Ya bu formülü bende gördüm ve nette baya araştırdım çok sayıda insan kulanmış ve çok memnun kalmışlar.bende denemek istiyorum ama açıkcası bu "sığır iliği" olayı midemin kalkmasına yol açıyokafamçokkarıştı eğer uygulayan biri varsa bizi bilgilendirir mi acaba????? merak içindeyim şahsen....

ben babama soledim sığır iliği getirir misin diye kasaptan almış hiç kokusu yok ben daha bir kez uyguladım saçıma şuan için bişi demem mumkun değil ama tek bildiğim şey kokmuyo

arkadaşlar, istanbul'da nereden elde ediyorsunuz sığır iliğini?
bizim kasaba sordum, bana "mümkün değil bulamazsın, mezbağaya gitmelisin," dedi... :uhm:

Sığır iliği gerçekten işe yarıyor yeni saç çıkartıyor arkdaşlar, ama kötü bir yanı var saçtan temizlemek çok zor oluyor. Ben bunun için bir formül düşündüm ama cesaret ister, saçımı kazıtsam diyorum kolayca temizlenir o zaman

canım dakkası kalmadı aklımda, birebir tarifinden oku iyisi mi,..ben de denemiştim 6 hafta diyodu tarifte ve hindistan cevizi yağı ile sığır iliği vardı, seneden seneye tarif değişiyo mu nedir akannehir iliği bildiğimiz büyük marketlerdeki kasaptan aldım, ama hiç faydasını göremedim ben:KK43: pko sebebiyle dökülme yaşadığım için olabilir belki de

geçen hata perşembe günü hülyadaydı ders boştu hemen eve koştum sırf bu tarifi alabilmek için =) suna dumankaya evde hazırlayıp getirmişti hülyaya hiç kokusu yokmuş arkadaşlar hatta hülya eline sürdü boya kıvamında oluyo iyice blendrdan çekmek lazımmış bide arkadaş eklemeyi unutmus boya gibi diplere sürdükten sonra streç filmle sarıp sıcak havlı tutmamız gerekiyo bu arada ben aldırdım babama sığır iliği yarın yapıcam inş faydası olur

merhaba;
ben bu siteyi daha yeni fark ettim. oğlum yüzünden bütün dünyayla ilişkim kesilmişti. şimdi bulduğuma da çok sevindim. şimdi sizden ricam arkadaşlar bu sığır iliğini kullanıpta gerçekten faydasını gören varmı? birde tarihlere baktım 1-2 sene öncesinin. bu formül eğer saç çıkartıyorsa sonradan dökülüyormu? öyle şeyler duymuştum çünkü 1-2 ay çıkartıp sonra daha çok döküyor diye. çok teşekkürler......

arkadaşlar ben bu sığır iliği tarifini denedim ve çok memnn kaldım gerçekten hani erkeklerde saç dökülmesi önden başlar yaa önce kenarlardan açılır benim de küçüklükten beri oralarımda saç yok o yüzden sürekli kahküllü gezerdim çünkü erkek gibi yan taraflar açık kalırdı insanlar aaa erkek gibi saçı yok derdi ve saçlarım çok cansız ve geç uzardı 2 aydır bu tarifi yapıyorum ve birde bitkisel bi şampuan aldım inanmazsınız belki ama gerçekten orda saçlarım çıktı öyle güzel ki hemde çabucak da uzadılar boşluklar azaldı çok mutluyum artık kahkülsüz gezebilirm gerçekten herkese tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar bende bu sığır iliği tarifini deneyenlerdenim.malum saçlarım ince telli olduğu için aşırı yıpranıyor ve üzerinede stres düzensiz beslenme gibi faktörlerde eklenince aşırı dökülme sorunu yaşadım e bayanlar içinde saç olmazsa olmazlardandır insanın psikolojisi kalmıyor :KK25:
üstelik bu tarifi ben bir kullanımda etkisini gördüm inanın saç fışkırdı resmen çevremdende bu tepkilere rastladım olumlu yorumlar aldım farkedilir bir sonuçtu ve herkesede şimdi tarifini öneriyorum denemekten bişey kaybetmezsiniz hatta kazanacaksınız...
yani allah hiçbir varlığı boşuna yaratmamıştır bi faydası mutlaka vardır.bu iliklerde zaten kasaplarda çöpe atılıyor gidip rica edin ayırırmısınız diye ücretsiz verirler...

merhaba arkadaşlar bende bu sığır iliği tarifini deneyenlerdenim.malum saçlarım ince telli olduğu için aşırı yıpranıyor ve üzerinede stres düzensiz beslenme gibi faktörlerde eklenince aşırı dökülme sorunu yaşadım e bayanlar içinde saç olmazsa olmazlardandır insanın psikolojisi kalmıyor :KK25:
üstelik bu tarifi ben bir kullanımda etkisini gördüm inanın saç fışkırdı resmen çevremdende bu tepkilere rastladım olumlu yorumlar aldım farkedilir bir sonuçtu ve herkesede şimdi tarifini öneriyorum denemekten bişey kaybetmezsiniz hatta kazanacaksınız...
yani allah hiçbir varlığı boşuna yaratmamıştır bi faydası mutlaka vardır.bu iliklerde zaten kasaplarda çöpe atılıyor gidip rica edin ayırırmısınız diye ücretsiz verirler...

sığır iliği tarifini açıklar mısın kaynattın mı erittin mi

sığır iliği tarifini açıklar mısın kaynattın mı erittin mi

250 gr sığır iliğini makarna gibi haşlıyosun süzüp blendırdan geçiriyosun 100 gr hındıstan cevizi yağı, 1 çorba kaşığı defne tohum yağı, 1 tatlı kaşığı ısırgan tohum yağı, 1 tatlı kaşığı çörek otu yağınıda ekleyip karıştırıyorsun hepsini. saç diplerine sürüyosun bu karışımı ve streç filmle kapatarak üzerine havlu sarıyorsun 2 saat bekletip sonra yıkıyorsun..
canm benim uyguladığım tarif bunun birebir aynısı işte dediğim gibi bende artık çok çaresiz kalmıştım denemekten zarar gelmeyeceğini düşünerek uyguladım :81:
2 haftada bir yapsan yeter ben bir kere uygulamama olumlu sonuç aldım dökülen yerlerden fışkırdı saçlar diyebilirim :87:

250 gr sığır iliğini makarna gibi haşlıyosun süzüp blendırdan geçiriyosun 100 gr hındıstan cevizi yağı, 1 çorba kaşığı defne tohum yağı, 1 tatlı kaşığı ısırgan tohum yağı, 1 tatlı kaşığı çörek otu yağınıda ekleyip karıştırıyorsun hepsini. saç diplerine sürüyosun bu karışımı ve streç filmle kapatarak üzerine havlu sarıyorsun 2 saat bekletip sonra yıkıyorsun..
canm benim uyguladığım tarif bunun birebir aynısı işte dediğim gibi bende artık çok çaresiz kalmıştım denemekten zarar gelmeyeceğini düşünerek uyguladım :81:
2 haftada bir yapsan yeter ben bir kere uygulamama olumlu sonuç aldım dökülen yerlerden fışkırdı saçlar diyebilirim :87:

mesajını okuyunca tekrar umutlandım.21 yaşındayım ve saçımın tepe bölgesi acıldı saç yok denecek kadar az artık psikljim bozuldu,ikidebirde ağlıorum kel kaldım diye,gitmediğim bi endokrin bölümü kalmıştı yarın onada gidicem hormonlarıma baktırmak için.nekadar sürede saç çıkardı lütfen söyleyebilirmisin,yardıma ihtiyacım var çok:KK43:

mesajını okuyunca tekrar umutlandım.21 yaşındayım ve saçımın tepe bölgesi acıldı saç yok denecek kadar az artık psikljim bozuldu,ikidebirde ağlıorum kel kaldım diye,gitmediğim bi endokrin bölümü kalmıştı yarın onada gidicem hormonlarıma baktırmak için.nekadar sürede saç çıkardı lütfen söyleyebilirmisin,yardıma ihtiyacım var çok:KK43:

canm yani sanırım 2 3 haftaya sonuç almıştım küçük teller gelmeye başlamıştı, yediklerinede çok bağlı özellikle cips gibi yağlı yada kola gibi asitli içecekler içiyorsanız bu vücuttaki tüm dengeleri bozuyor gerçekten en küçük bir faydası bulunmamakta. bu formülle birlikte bunlarada dikkat ettim. saçlarımı boyatmadım mesela uzun süre, yıpratıcı işlemleri çok sık uygulamadım kendi haline bıraktım bu şekilde saçlarım doğal haline kavuştu diyebilirim. uzun bi süredir uygulayamadım tekrar uygulamayı düşünüyorum..
bu arada bu sığır iliği tarifi birebir Suna Dumankaya 'nın vermiş olduğu tariftir.alanında isim yapmış birisi sonuçta :KK34:

X