Doğumdan önceki son kontrolüme gidiyorum bugün.

bende çoookk duygulandım yaaaww acaba hamilemiyim ağlayacam şimdi ...inşallah canım bişi olmaz hep birlikde evinizde mutlu olursunuz...

birde sevdiğin erkekden çocuk demişsin yaa o kelimelerinde beni burda mahvetti ...harikasınn...allah herkeze bebek nasip etsin....

sağlık ve mutlulukla canım..

bende çoookk duygulandım yaaaww acaba hamilemiyim ağlayacam şimdi ...inşallah canım bişi olmaz hep birlikde evinizde mutlu olursunuz...

birde sevdiğin erkekden çocuk demişsin yaa o kelimelerinde beni burda mahvetti ...harikasınn...allah herkeze bebek nasip etsin....

sağlık ve mutlulukla canım..

İyi dileklerin için çok sağol canım benim. İnşallah hamiş olduğun haberini en yakın zamanda paylaşırsın bizimle.

Sağol birtanem Serapcım. Serap teyzesi gibi terazi olamayacak ama inşallah senin gibi güzel olur canımbenim.

ah zehracım bırakmadın kı yavru kuş terazı olsaydı. ama olsun! o yıne de terazi sayılır. netıcede kendıısnı zorla cıkartıyosunuz orjınal olarak bır terazi o ! inşallah talihi de huyu da yüzü de güzel olur. iyi ki doğurmuşum seni dersin yıllar sonra bile.
son yazdıkların beni çok duygulandırdı. hiç korkma Allah ın izniyle sağsalim çıkar doğumdan oğluna kocana kavuşursun tekrar. bu arad sevdiğim erkekten çocuk yapıyoru olduğumun farkında değildim. sayende hatırladım! bana çok iyi geldi bu!
allah yardımcın olsun. biz habersiz bırakma. kızın bizi çok korkuttu çok merakta bıraktı ama sonunda geliyor çok şükür. yerime öp benim küçük fahri terazimi

Kızlar zaman geçmek bilmiyor, eve falan sığamıyorum, birazdan oğlumu ana sınıfından alıcam, çıkıp birkaç arkadaşımı ziyaret edicem son kez.

Bide fön çektireyim diyorum doğumdan sonrada kocam beni güzel bulsun, hem belki biraz moral olur.

Kızlar zaman geçmek bilmiyor, eve falan sığamıyorum, birazdan oğlumu ana sınıfından alıcam, çıkıp birkaç arkadaşımı ziyaret edicem son kez.

Bide fön çektireyim diyorum doğumdan sonrada kocam beni güzel bulsun, hem belki biraz moral olur.

canım allah bir avazda kurtarır inşallah. bebeişini kucağına almana çok az kaldı.:dance:

çıkgez. fön de çektir. kaş bıyık hepsini yaptır. yanına da doğuma makyaj malzemesi götürmeyi unutma. hastanelerde kuaför var onu da ayarlayabilrsin orda ! lohusalıkta güzel görünmek lazım gelen gidene. özellikle de kocalaraa! stres yapm ayarın bebiş memene yapışmış olacakkkkkkkkkkkkk. keyfini çıkar son hamilelik gününün sıkıntı yapma kendine!

Allah yardimcin olsun. Insallah kolay gecer. Bebisine kavusmana az kaldi ne güzel :emir_bebek:
Bende bir kutu daha atlamisim heycan yapti bana bu .
Rabbim tüm hamisleri saglikla bebeklerine kavustursun insallah.......

allah yardımcın olsun...sağlıcakla ve kolaylıkla bebeğini kucağına almanı dilerim..

ne kadar heyecanlısındır..rabbim isteyen herekse annneliği yaşatsın..gerçektende tarif edilmez bir duygu..hamileliğimi en güzel şekilde,en yoğun duyguları yaşadığım en güzel zamanlar olarak hatırlayacağım..(hiç bitmek bilmeyen mide ağrılarıma rağmen)...düşündükçe bile insan bir tuhaf oluyor yaaa...şimdi sen yarın bebeğini kucağına alacaksın..hep o anı düşün..

cnm benim yarın bebeişin kollarındaaaaa.erkeğin üstüne bi kız bambaşka bi duygu olsa gerek 2. kez anne olmak.daha tecrübeli daha başka bişeydir umarım.inssan 2. de derslerine çalışmış oluyo.1. de illaki bi acemilik oluyoooo...hayırlı doğumlar olsun.korkmak yok.güçlü ol,güçlü kal cnmmm

cnm benim yarın bebeişin kollarındaaaaa.erkeğin üstüne bi kız bambaşka bi duygu olsa gerek 2. kez anne olmak.daha tecrübeli daha başka bişeydir umarım.inssan 2. de derslerine çalışmış oluyo.1. de illaki bi acemilik oluyoooo...hayırlı doğumlar olsun.korkmak yok.güçlü ol,güçlü kal cnmmm

Doğru söylüyosun güldencim şimdi herşeyin daha bi farkındayım, 2.de insan gerçekten daha tecrübeli oluyor. Yarın sabah ameliyathaneye girerken senin sözlerini aklıma getirip güçlü olmaya çalışacağım.

hastanededir zehra :)ayy bebeğine kavuşacak...kesin ağlamıştır oğlunu ana okuluna bırakırken:)

canım yaa annelik böyle bişi sanırım....anne değilim ama genede annelik duygusu hafifden var sanırım...bu anne olmayan bütün bayanlarda vardır sanırım:)

Zehracim Işallah Hayirlisiyla Almişsindir Bebişini Kucaina Aayyy Bitti Inanamiorum Sira Bize Gelio Sanki kafamçokkarıştı ayy umarım canım sağlıkla almışsındır bebişini kucakına yerimseniben

X