Doğumdan önceki son kontrolüme gidiyorum bugün.

DreamLover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
4.482
105
Kızlar biliyorsunuz 20 eylülde sezaryen olucam ama sancılarım çok sıklaştı, karnımda koskocaman bişey oldu. Bugün son kontrolüm var NST ye giricem gene, ama çok korkuyorum çünkü ya sancı ya da bebeğin kalp atımında bir sorun çıkarda hemen alırlarsa ameliyata diye. Bir yandan da kendimi belki hemen olur diye hazırlamaya çalışıyorum. Benim için dua edin olur mu kızlar. Hepinizi çok seviyorum.

cnm korkma sakın allah yardımcın olsun ne guzel bebeğine kavusmana onu koklamana az kalmıs ınsallah saglıkla ve sıhatle gelsın guzel bebeğin sana bol bol dua edıcem cnm kendını sıkma ve kafanı yormaa

Ne Güzel Zehracim Umarim Herşey Yolunda Gider Canim.hayirlisi Neyse öyle Olsun Hakkinda.kizini Koklamana Az Kaldi Sağlikla Alirsin Kucağina Inşallah.siz Doğurunki Sira Bize Gelsin Dimi:))))

ayy ne güzel biraz daha sık dişini canım Allah yardımcın olsun bu mübarek günde (cümlemizin) hayırlısıyla laırsın inşallah kucağına bebeğini...

canım benim hadi bakalım hayırlısı bu son günlerinde evhamlar yapıp stres yapma kendineve bebişine sağlıklı bir şekilde kucağına alıp mis kokusunu içine çekeceğini düşün dualarımız seninle

Ne Güzel Zehracim Umarim Herşey Yolunda Gider Canim.hayirlisi Neyse öyle Olsun Hakkinda.kizini Koklamana Az Kaldi Sağlikla Alirsin Kucağina Inşallah.siz Doğurunki Sira Bize Gelsin Dimi:))))

Semacım haklısın valla ben doğurayım ki sıra size gelsin. Allah hepimizin bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah canım.

Kızlar bu arada dün gece rüyamda bebeğimi doğmuş kucağımda hastaneden çıkarken görüyorum fakat bebek çok tatlı esmer bir oğlan bide kustuğunu görüyorum acaba ne anlama geliyor bilen varsa yazar acaba?

Bende biraz önce dr dan geldim kızımın kilosu 2,280 gr boyu 47 cm olmuş bende 5 kilo almışım ama :KK43: haftaya cuma nst ye giricem kalp atışlarını dinlemek için alttan mı muayene ediyorlar kalp atışları için ?

hyir canim gobekten dinleniyo :) ben de yarin dogum yapacam insallah sancim halla yok 10 gun gectigi icin artik suni sanci verecekeler herhalde.

Teskler canım aydınlattıgın için alttan muayeneden nefret ediyorum da :) Allah yardımcın olsun kolay dogum olur inşallah a.s.

Bu arada takvimin yok bebişin cinsiyeti Kız mı Erkek mi ?

Tuğbacım sana da hayırlı doğumlar canım. Benim bebişin hareketlerinde bir değişme ya da azalma olmadı henüz, birde bebek henüz aşağı inmedi sanırım hala yukarıda duruyo. Ben genel anesteziyle sezeryan istiyorum canım çünkü hiç birşeyin farkında olmadan uyumak ve uyandığımda kızımı kucağıma almak istiyorum kısmetse.

Bende biraz önce dr dan geldim kızımın kilosu 2,280 gr boyu 47 cm olmuş bende 5 kilo almışım ama :KK43: haftaya cuma nst ye giricem kalp atışlarını dinlemek için alttan mı muayene ediyorlar kalp atışları için ?

Ya canım ne güzel kendine hiç kilo almadan bebişini beslemişsin. Allah yardımcın olsun canım, hayırlı doğumlar sanada. Doğumdan sonra hikayeni okumak isterim buradan canım.

hyir canim gobekten dinleniyo :) ben de yarin dogum yapacam insallah sancim halla yok 10 gun gectigi icin artik suni sanci verecekeler herhalde.

Müjdecim sana da hayırlı doğumlar diliyorum canım. Allah hayırlısıyla bebeşini kucağına almayı nasip eder inşallah canım. Bu hafta ne kadar çok kişi doğum yapacakmış arkadaşlar. Allah hepimizi kurtarsın.

Ya canım ne güzel kendine hiç kilo almadan bebişini beslemişsin. Allah yardımcın olsun canım, hayırlı doğumlar sanada. Doğumdan sonra hikayeni okumak isterim buradan canım.

Zehracım kızımdan çok kendimi beslemişim ben 55 ile hamile kaldım suan 74 kiloyum :KK43: Allah yardımcın olsun canımm sağlıkla bebeğine kavuşman temennisi ile Şeniz

cnm sende geldin yolun sonunaaaa.güçlüsün güçlüyüz cnmmm.hayırlısıyla al kızını kucağına inşallahhhhhhhhh

Zehracım kızımdan çok kendimi beslemişim ben 55 ile hamile kaldım suan 74 kiloyum :KK43: Allah yardımcın olsun canımm sağlıkla bebeğine kavuşman temennisi ile Şeniz

cnm sen yine iiisin ben 62 ile başlayıp 92 olmuştum.ama kalmıyo kilolar 23 günlük mkızım ve ben 74 kiloyum hergün gidiyo valla kilolarrrrr

Bebeğine kavuşmana çok az zaman kalmış. Umarım herşey yolunda gider.

Kızlar biliyorsunuz 20 eylülde sezaryen olucam ama sancılarım çok sıklaştı, karnımda koskocaman bişey oldu. Bugün son kontrolüm var NST ye giricem gene, ama çok korkuyorum çünkü ya sancı ya da bebeğin kalp atımında bir sorun çıkarda hemen alırlarsa ameliyata diye. Bir yandan da kendimi belki hemen olur diye hazırlamaya çalışıyorum. Benim için dua edin olur mu kızlar. Hepinizi çok seviyorum.

dualarımız seninle inşallah şu mübarek günlerde sorunsuz bir doğum yaşar bebeğini sağ salim gucağına alırsın

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder...doğur başlığını görmel dileğiyle...

X