gebelik kan testi kacıncı günde net sonuc verir...

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytmeraba ben siteye yeni üye oldum 5 aylık evliyim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı 7 gün kahve rengi akıntım geldi 8 günönce pembe sonra kırmızı akıntı oldu ve miktarı adetime göre çok azdı sizce ben hamile olabilirmiyimhihoyyythihoyyyt

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytmeraba ben siteye yeni üye oldum 5 aylık evliyim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı 7 gün kahve rengi akıntım geldi 8 günönce pembe sonra kırmızı akıntı oldu ve miktarı adetime göre çok azdı sizce ben hamile olabilirmiyimhihoyyythihoyyyt

çok eminsen ilişki döneminden bence bir kan testi yaptır

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum..Benim hastalığım normalde her ay 4-5 gün öne atıyor ama bu ay atmadığı gibi üstüne de 4 gün geçti idrar testi yaptım ama ikisinde de negatif çıktı..Çok az lekelenmem de oldu ama sonra kesildi..Sizce hamile olma şansım varmıdır? Birde kan testi için daha ne kadar beklemem lazım sizce?

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum..
ben geçenlerde bir kaç tahlilim wardı onları yaptırırken hadi birde beta hcg ye bakılsın dedim ama çok erkendi reglimin birinci gününden sayarsak 19.günündeydim.(30günde regli oluıyorum). reglime 11 gün kala yapılan test sonucuna sizce güwenmelimiyim.
0.517 gibi bişiler çıktı. negatif yani ama çok erkendi işte. sizce bu ay ümidi kesmelimiyim?

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum..
ben geçenlerde bir kaç tahlilim wardı onları yaptırırken hadi birde beta hcg ye bakılsın dedim ama çok erkendi reglimin birinci gününden sayarsak 19.günündeydim.(30günde regli oluıyorum). reglime 11 gün kala yapılan test sonucuna sizce güwenmelimiyim.
0.517 gibi bişiler çıktı. negatif yani ama çok erkendi işte. sizce bu ay ümidi kesmelimiyim?

bence kesme...geçtimi peki adetin...ben burda çooookkkkk okudum valla 0.2 lerden yükselen 0.1 den artan :) regl olana kadar umut var...

mrb adetim 3 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı hala hamile olabilme ihtimalim vvarmı yoksa kan testi kesin sonuç mu verir??lütfennnn cvp

arkadaşlar tarnsferimin 10. günüydü dün kan testi yaptırdım 5'in altında yani negatif çıktı 12. günümde tekrar yapılacağını söylediler. acaba 10. günde negatif çıkıpta 12. gününde pozitif çıkan varmı??

Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum. Ben 2 yıldır aralıksız doğum kontrol hapı kullanıyorum. 3 aylığına bıraktım. Bu ay tam adetten 3-4 gün öncesi adet kanamasına benzemeyen çok az bi kanama oldu bi gün sürdü. Hapın en az 6 ay koruduğu söyleniyor daha adetime 2 gün var. Acaba hamile olmuş olabilirmiyim?

Bildiğim kadarıyla hap sadece bi kaç ay koruyo bende bi 8 ay falan kullanmıştım over kist yüzünden doktor bana çocuk yapmak istediğinde 2-3 ay önceden bırak demişti oyüzden 6 ay koruyacağını sanmıyorum canım eğer adetinide normal oluyosun 1 gün sürmesi şüpheli bi doktora görün istersen canım bu arada bende yarın adetime 4 gün kala kan testi yaptırcam çatladım artık meraktan bazı belirtilerde var. E ramazanda geldi bileyimki ona göre oruç tutayım ay çok heyecanlıyım yaa inşallah hamileyimdiiir.. :KK66:

Merhaba arkadaşlar;
Bende hep yorgunluk hissi,şişkinlik,halsizlik vb. belirtiler var.6 gündür bebek istiyoruz,deniyoruz.Adet olmama daha 15 gün var.gebelik ne zaman belli olur.:Mesela yarın veya diğer gün test yapsam belli olurmu?Beni bilgilendirirseniz sevinirim.:KK43::KK43:

merhaba bayanlar...
ben hazıranın 8ınde bır ılıskı yasadım ve 29 hazıranda adet qordum adet duzensızlıqı yasıyorum qecen ayın 29 unda adet olmadm kan testı yaptrdım 0.1 çıktı bu gebelık yok demektr deqılmı ? ılıskı yasalı 2 ay qectı qecen ayın 20 ve 25 ınde kan testı yaptdım kesın sonuç almısımdır umarım... soruma ceavp verırsenız cok svınırım :)

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.. ben 4 aylık evliyim ve bu ay hamile oldugumu düşünüp idrar testi yaptırdım işkinci çizgi silik çıktı ama pozitifti heral emin olmak için kan testi yaptırmka istedim ve yaptırdım sonuçlarıda bugun aldım doktor olabilirde olmayabilirde dedi perşembe tekrar gel dedi gidecem.. ben B-hCG degeriim 35.5 sizce hamile olabilrmiyim lütfen yardımcı olun...

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.. ben 4 aylık evliyim ve bu ay hamile oldugumu düşünüp idrar testi yaptırdım işkinci çizgi silik çıktı ama pozitifti heral emin olmak için kan testi yaptırmka istedim ve yaptırdım sonuçlarıda bugun aldım doktor olabilirde olmayabilirde dedi perşembe tekrar gel dedi gidecem.. ben B-hCG degeriim 35.5 sizce hamile olabilrmiyim lütfen yardımcı olun...

canım tebrık ederım hamılesın :) ıkı gun sonra tekrar baktır degerın 2 ye katlanması lazım.. darısı bıze ıns :)

arkadaşlar bende 4 aylık evliyim 2 aydır çocuk istiyoruz ve deniyoruz benim bu ayın 10unda hasta olmam gerekiyo ben 7 sinden enfeksiyondan şüphelendiğim için hastaneye gidicem gitmişken kan testi yaptırsam belli olurmu hastalanmama 3-4 gün kalmış oluyoo :KK43:

arkadaşlar bende 4 aylık evliyim 2 aydır çocuk istiyoruz ve deniyoruz benim bu ayın 10unda hasta olmam gerekiyo ben 7 sinden enfeksiyondan şüphelendiğim için hastaneye gidicem gitmişken kan testi yaptırsam belli olurmu hastalanmama 3-4 gün kalmış oluyoo :KK43:

geç döllenme olsudsa çıkmayabilir ama erken döllenmede çıkabilir gözdeciğim

3-4 gün kala çıkar canım merak etme
inşallah vardır
ben yumurtlama dönemimde yaptırdım çıkmadı bişey
gebelik için gitmedim tabiki başdönmesi şikayetiyle gidince adam yapmak istedi
yani adete 11 gün kala yapılmıştı çıkmadı bişey

3-4 gün kala çıkar canım merak etme
inşallah vardır
ben yumurtlama dönemimde yaptırdım çıkmadı bişey
gebelik için gitmedim tabiki başdönmesi şikayetiyle gidince adam yapmak istedi
yani adete 11 gün kala yapılmıştı çıkmadı bişey

ayy canım saol inşş çıkar :) :KK71: