gebelik kan testi kacıncı günde net sonuc verir...

Anladım.. Yakında belli olur.. Adetine 2 gün kala yaptır istersen kan testi. Ben değerlerimi bile bilmiyorum :) doktor a sormak aklıma bile gelmedi

Adam cumaya kadar yokmuş . Yarın gidecektim . Yurt dışına çıkıyorum sorun teşkil eder mi dedim. Yok gelince görüşürüz dedi ama içim rahat etmedi. Yarın bir hastaneye gidip batıracağım iyimi bebişimiz diye :emir_bebek:

Merhabalar ben cuma günü gebelik için kan testi yaptırdım sonuç 22.50 çıktı sizce hamilemiyim ve eczane testini bu gün yaptım tek çizgi adet günümde gelmedi

Merhba arkadaslar gecen gun reglim ucgun gecikti geldi ama normalde 5 6 gun sururyordu bukez ucgun surdu kesildi.aradan 12 gun sonra tekrar geldi.bende dayanamadim kan testi yaptrdim malesef bebis yok dediler.acaba gec neden boyle oldu lutfen bilgisi olan varsa yazabilirmi

Merhaba benim adet günlerim 26 mayıs,21 haziran,17 temmuz,10 ağustos son olarakta 5 eylül benim sorum 17-23 ağustos yumurtlama dönemim eşimle 25 ağustostan 5 eylüle kadar korunmasız birlikte olduk yumurtlama döneminde belirttiğim tarihlerde bir arada değildik yumurtlama döneminden sonra geçen sürede hamile kalmış olabilir miyim ilişkimizden bu yana 18 gün geçti hamilelik idrar testinde belli olur mu ve belirttiğim gibi 5 eylülde normal bi şekilde adet oldum ama sanki düzensizdi yani bigün geldi bigün gelmedi bigün az geldi bigün çok geldi adetim bitti kasıklarımda hala ağrı mevcut sık sık idrara çıkıyorum adet olmadan önce sistit olmuştum o yüzden de olabilir tabi bilemiyorum benim durumum da olan bi bilgisi olan var mı acaba

X