gebelik kan testi kacıncı günde net sonuc verir...

canım döllenme olduktan 7 gün sonra kanda belli oluyor.aslında dr lar bekleyin diyorlar ama adetine 1 hafta kala bile belli oluyor.biçok arkadaşım öyle öğrendiler.

merhaba canım ben yeni üyeyim adetime 10 gün vardı şimdi hamile olduğumu öğrendim seninki de istediğin sonuçla çıkar inşallah...

selam ben aranıza yeni katıldım 3 aylık evliyim dün yazınızı okudum daha öncede belli olmuş diye benimde adetim 2 gün gecti buğün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı sonuc acaba hamilemiyiym lütfen yardım edin ne yapamam lazım adetim hiç gecikmez benim adet belirtisde yok

canım 0,100 gebelik yok demektir
benimde 1 hafta gecikmişti ve ilk defa böyle oldu, kesin hamileyim dedim
ama bende de sonuç 0,100 negatif
5,00 dan yukarı olursa gebelik var demek
hakkında hayırlısı olsun canım
adetin birkaçgün önce veya sonra gelmesi normaldir, fakat bu süre uzarsa dr.a görünmek lazım yerimseniben

Arkadaşlar bi sorum olcak ben bu ay hamileyimdir die bekliodum fakat dün regl oldum 28 gün sürüo hiç şaşmaz. Geçen ayda tam hamileyim kesin dedim kan testi yaptırdım 17.06 çıktı sonuç yani hamile peşine yine adet gördüm ve çok üzüldüm.(kimyasal gebelik diyolarmış) şimdi adetim eskisi gibi yoğunda degil acabamı diyorum böyle bişi yaşayan varmı acaba? yardımcı olun lütfen? :1no2:

arkadaslar gebelik kan testi ilişkinin kacıncı günü net sonuc verir...

ne güseeel bi ismin var kııııs çikolatalı süt cokacimcoook nefis
güzelim adetine 1-2 gün kala ancak sonuç veriyor tabi geç yumurtlama yoksa geç yumurtlama varsa daha geç çıkar
idrar testiyle adetten 1 hafta sonra
kan testiyle adete 1-2 kala öğrenirsin daha önce olmuyo bildiğim kadarıyla a.s.

selam ben aranıza yeni katıldım 3 aylık evliyim dün yazınızı okudum daha öncede belli olmuş diye benimde adetim 2 gün gecti buğün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı sonuc acaba hamilemiyiym lütfen yardım edin ne yapamam lazım adetim hiç gecikmez benim adet belirtisde yok

Canım maalesef değilsin. 5'in üzerinde çıkması gerekirdi. Allah en kısa zamanda verir inşallah.

canım yumurtlama gününü biliyorsan kolay yumurtlma gününe 10 gün falan kat bu sürede belli olur. döllenme o zaman oluyor çünkü. inşallah hamilesin:eek:dir canım.

kızlar benim de adetim geçtikten sonra belli olmuştu yani adetimden 3 gün geçmişti ozaman belli olmuştu daha önce yaptıgımda çıkmadı yani en kesin sonucu adet geçince veriyor gerçi o zaman zaten hamile oldugunu anlıyosun ama bende görünmedi daha önce

sen kendiliğinden mi hamile kaldın tedaviyle mi.Ben aşılam yaptırdım bugün 7 gün çok merak ediyorum ama daha çok erken kan testi için.

X