cyclo-progynova hk

CHOSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
269
8
arkadslar adet düzensizliği için doktora gittim.bekarkende vardı adet düzensizliği. ozaman gitttiğimde doktor dogum kontrol hapı vermişti.hapı kullandıgım sürece düzenli adet oldum ama bıurakınca tekrar düzensizleşiyodu.evlendim bi süre daha korundum hapla.bıraktım iki ay oldu adet olamamstım.tekrar doktora gittim.bütün testlerim normal cıktı.doktorum bile sasırdı bi sorun yok nedne adet olamdın diye.önce primolut sonra bu ilacı (cyclo-progynova )verdi bana.ilaca baslayalı üç gün oldu ama ben çok tereddütlüyüm.hapı okudugumda sanki daha çok menapozla ilgili bi hap oldugunu anladım.daha yasım 23 ve hiç çocugum yok.acaba diyorum doktor yanlış vermiş olabilirmi.su anda cocuk düşünmüyorum ama ilerde istediğim zaman çocuk yapmama bi etkisi olabilirmi bu ilacın.çünkü 3 ay kullan dedi bana.bu haptan kullananlar varsa ütfen yardım etsin bana.

canım hiç merak etme. 5 yıl kullandım o ilacı. Adet düzenleyici. Son gün içtikten 3 gün sonra adet olursun

canım hiç merak etme. 5 yıl kullandım o ilacı. Adet düzenleyici. Son gün içtikten 3 gün sonra adet olursun

tsk ederim canım ama 5 yıl kullandıysan bi sorum daha olacak sana.cevaplarsan sevinirim.doktor 3 ay kullandedi bana.öncesindede primolut diye bi alaç vardı.ben bu hapı nasıl kullanıcam.önce primolut içip sonra tekrar bundan kullanıcam yoksa bu hapın direk kullanım şeklini bilmiyorum.hap bittikten üç gün sonra adet olup kacıncı gününde kullanıcam.cevaplarsan sevinirim

X