heyet raporu almak için üç yıl evli olmak şart mı?

hituci

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
1.932
31
arkadaşlar tüp bebek raporu alırken 3 yıllık evli olmak şartmı?üç yıldan daha az
evli olup bu raporu alan varmı?:1ninca:

üç yıl gerekli diye biliyorum ben ama sorunun spermlerde olduğu belli.doğal yöntemle gebelik şansı belkide binde bir.yinede beklemek şartmı?of ya tess napcam ben.sen neler yapıyorsun.senin iğnelerede iki gün kaldı.inş bu ay tutar canım hayırlısıyla.

rapor almak için 2 yıllık evli olmak yeterli.eminim bizde öyle yaptık çünkü.allah yardımcın olsun.hayırlı olur inşallah

teşekkür ederim ikinizede(tess,dilek perisi)sayenizde daha mutlu ve umutluyum.
pazartesi hsg var cesur olmam lazım.herşey bebişlerimiz için.sizleri çok seviyorum.hayırlı ramazanlar.

dilekperisi biraz önce senin diğer mesajlarını okudum.tüp bebek neden tutmadı acaba bunun sebebini bulmak lazım.sorun bulunursa eminim cevabı bulmak daha kolay olur.canım Allah yar ve yardımcımız olsun bu yolda.hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

hituci bildiğim kadarıyla 3 yıla gerek yok zaten erkek faktörü varsa direkt tüp bebeğe yönlendirmişlerse 3 yıl niye beklensinki? 3 yıllık evli olmadan yaptıran arkadaşım var benim.

Merhaba ben geÇen hafta rapor veren bır hastane ıle gÖrÜŞtÜm
ınankı Çok zor alması o raporu ..hastaneden yazmıŞtım gerekenlerı ıstersen yazabılırım

X