Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaslar bende almak istiyorum bu kremden üretimden kalkmısmı cidden ya :KK43: bide doktor tavsiyesi olmadan veriyolarmı eczanede acaba
evet veriyolar... hammadde sıkıntısı yüzünden pek üretilmiyor.. Ama piyasadan kalkmadı.. Araştırırsan bulabilirsin

Herkese merhaba :) Foruma sırf bu başlığa yorum yapabilmek için üye oldum. Madecassol'ü burada duydum ve eczaneye gittim. Bepanten ve Madecassol aldım, ilk gün ikisini cam bir şişeye karıştırıp öyle sürmüştüm ama tüylenme yaptığına dair yazılar okuyunca Bepantenden vazgeçtim, bu arada Bepanthol olmuş adı da. Her neyse pazartesi gününden beri düzenli olarak her gece Madecassol kremi temiz yüzüme ince bir tabaka halinde sürdüm ve henüz 6. günümde olmama rağmen inanılmaz bir sonuçla karşılaştım diyebilirim. İlk farklılık burnumun üzerindeki ve burnumun çevresindeki siyah noktaların tamamen kaybolması oldu. Aynaya baktığımda inanamadım. 26 yaşındayım ben ve göz altlarım da zayıfladığım için çökmeler olmuştu, kremi kullandığımdan beri çökmeler dolmaya başladı. Kilo almadığım halde yanaklarım daha sağlıklı görünüyor. Göz altımda ki kızarıklıklar da azalma oldu. Kaşlarımı çattığım için oluşan ve beni acayip derecede rahatsız eden, kaşlarımın arasında bir çizgim vardı ve ona daha yoğun sürdüm ve dolduğunu hissediyorum, en azından daha az belirgin çizgi. 2 gündür de yüzümün derisi soyulmaya başladı. Sabahları normal bildiğimiz beyaz sabunla da yüzümü yıkıyorum, dışarı çıkmayacaksam koruyucu krem filan sürmüyorum, arada aklıma gelirse saf gül suyu sürüyorum. 6 gündür kullanmama rağmen güzle görülür farklar var. 21 gün kullanmaya devam edeceğim, sonra cildim alışmasın diye ara vereceğim.

ya kızlar madecassol deri soyuyor mu bayağı soyulma oldu bende. Lekeler kayboldu. Ama ben soyulmasını istemiyorum. 4 yıl önce zaten acnelyse kullandım yüzüm felaket soyulduğu için derim inceldi.Dolayısıyla kılcal damarlarım yüzeye yakınlaştı . Yüzümde kılcal damarlı görüntü var çok rahatsızlık veriyor görüntüsü. E madecassol da soyunca daha kötü olmaz mı sizce. Derim daha da incelmez mi? Gerci sanırım 1 ay kadar oldu kullanalı ama cildim kötüleşmedi daha da güzel oldu madecassolu kullanalı.. Ama korkuyorum derim incelir diye. Bu madecasolun soyma etkisi ne zaman kesilir. Hep soyacak mı böyle?Ben sürekli kullanmak istiyorum da bu kremi :KK16:

ya kızlar madecassol deri soyuyor mu bayağı soyulma oldu bende. Lekeler kayboldu. Ama ben soyulmasını istemiyorum. 4 yıl önce zaten acnelyse kullandım yüzüm felaket soyulduğu için derim inceldi.Dolayısıyla kılcal damarlarım yüzeye yakınlaştı . Yüzümde kılcal damarlı görüntü var çok rahatsızlık veriyor görüntüsü. E madecassol da soyunca daha kötü olmaz mı sizce. Derim daha da incelmez mi? Gerci sanırım 1 ay kadar oldu kullanalı ama cildim kötüleşmedi daha da güzel oldu madecassolu kullanalı.. Ama korkuyorum derim incelir diye. Bu madecasolun soyma etkisi ne zaman kesilir. Hep soyacak mı böyle?Ben sürekli kullanmak istiyorum da bu kremi :KK16:
Bende 1 haftadan fazla süredir kullanıyorum ve lekelerim açıldı aynı zamanda da yüzüm soyuldu. Bu zaten ilacın etkisi diye biliyorum ben, deriyi soyarak lekeleri açıyor. Soyulmasından rahatsız olduğum günler nemlendirici ya da aleoverayı ortadan ikiye ayırıp jelini sürüyorum ve kötü görüntü ortadan kalkıyor.

Birde yazmayı unutmuşum sürekli kullanmak doğru değil, cildiniz alışırsa tepki vermemeye başlar, 21 gün kullanıp ara vermek sonra tekrar kullanmak daha doğru olur.

Bende 1 aydir kullaniyorum lekeler acildi cildimi biraz soyuyor ama lekelerin gitmesi icin herseye katlanirim :) cildin alistigini bilmiyordum ogrendigim iyi oldu kac gun ara vermeliyim? Bide madecassolun etkisini arttirmak icin baska ne kullanabilirim

21 gün kullanip bir hafta hatta 10 gün kadar ara vermek iyi olur diye okumustum bi güzellik uzmaninin yazisinda.

Benim sivilce sorunum yok biraktim kremi artik kullanmiyorum ve sivilce filan cikmadi. Derim hala soyuluyo yalniz, bu beni rahatsiz etti.

Çillerim hala yerinde sağolsunlar :KK70: ama onun dışında burnumun üstünde keselenme işini abarttığımdan dolayı oluşan bir leke vardı o artık yok, çenemde ve alnımda birer tane sivilce izi vardı onlar artık yok :)) annemin yüzünde 18 yıllık yanık izi vardı 20 günde %90'a yakını kayboldu ve uçuk lekesinin ortası tamamen açıldı ve kenarlarda çok az leke kaldı. Aslında bu kremden daha etkili bişey varsa mayalı süt hanımlar :) onu uzun zamandır içiyorum ve cildim parlıyo, tırnaklarım kemik gibi sert :) Gözeneklerim kapandı. Kremden ziyade doğal çözümler tavsiye ederim ama maya her bünyede aynı etkiyi yapmıyo, çok az bi miktar deneyip vücudunuzun nasıl tepki verdiğinine bakın lütfen.

Kizlar bu kremi sivilce izleri ve yaralar icin guzellik uzmani onermis anneme bende denedim sevdim yuzum daha canli duruyor bazen makyaj yapmadan once bile suruyorum ancak şöyle bir sorun var burun deligimin ucunda 1 haftadir kurtulamadigim bir yara var defarca kez sürdüm hic bir ise yaramadi arko krem sürdüm o daha guzel snuc verdi kizarikligini aldi iyilesti derken sonra eski haline döndü yine kizardi :///

Çillerim hala yerinde sağolsunlar :KK70: ama onun dışında burnumun üstünde keselenme işini abarttığımdan dolayı oluşan bir leke vardı o artık yok, çenemde ve alnımda birer tane sivilce izi vardı onlar artık yok :)) annemin yüzünde 18 yıllık yanık izi vardı 20 günde %90'a yakını kayboldu ve uçuk lekesinin ortası tamamen açıldı ve kenarlarda çok az leke kaldı. Aslında bu kremden daha etkili bişey varsa mayalı süt hanımlar :) onu uzun zamandır içiyorum ve cildim parlıyo, tırnaklarım kemik gibi sert :) Gözeneklerim kapandı. Kremden ziyade doğal çözümler tavsiye ederim ama maya her bünyede aynı etkiyi yapmıyo, çok az bi miktar deneyip vücudunuzun nasıl tepki verdiğinine bakın lütfen.
Mayalı süt derken anlamadım :KK43:nasıl yani yaş mayamı

Mayali sut nedir o gozenekler nasil kapandi kafamda deli sorular o_O

Konuyuda hortlattim :KK53:

Kimse yazmamış ben yazayım .etkilerini bilmem sadece bir kaç gün kullandım devam edemedim ama yeniden başlayacağım.Bence .google a Kozmik bakım yazın orada mayayı tıklayın.sizlere her türlü bilgi ve yorum var.Şifalar olsun...

arkadaşlar bu ilacı araştırıyorum da bir blogda okudum kıl köklerini de uyardığından kıllanma yapabilir demiş böyle bi sonuçla karşılaşan oldu mu acaba ? tüm yüze mi uyguluyorsunuz ?

Ya konu eski ama ben bunun merhemini almışım krem yerine yanlışlıkla fark eder mi acaba açtım da değiştiremem artık :KK43:(

konu cok eski ama hala sivilce icin bu kremi kullananlar yazabikirse sevinirim
dogum sonrasi dikis izleri icin bana dojtor verdi ama nette okudugum kadariyla sivilce izleri icin de kulananlar olmus bende denemk istiyorum kullananlar yazabikir mi

konu cok eski ama hala sivilce icin bu kremi kullananlar yazabikirse sevinirim
dogum sonrasi dikis izleri icin bana dojtor verdi ama nette okudugum kadariyla sivilce izleri icin de kulananlar olmus bende denemk istiyorum kullananlar yazabikir mi
Benim cildim yağlı yüzümde yara ve lekelerin üstüne sürüp yatmıştım sabahına yüzümü sivilce basmıştım.

X