Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar ben 6sene boyunca sivilce + lekeleriyle uğraştım. kullanmadığım şey kalmadı! ama bi türlüü geçmiyodu psikolojim bozulmuştu artık. 4 ay önce elma sirkesinin efsanesini duydum. başta inanmadım. ama içim el vermedi ve 1 ay kullandım. yüzümde kırmızı koca koca lekeler vardı. şuan sadce çok çok açık renkte pembe bir iz kaldı okadar. Allah razı olsun elma suyundan ya. öle ilaçlarla uğraşmayın kızlar. şifa doğada dedikleri gibi. iyiki denemişim diyorum!

elma sirkesini nasıl kullandın? :KK43: ben de kremler vs kullanıyorum ama işe yaramıyor sanki

bi cay fincanına bir yemek kaşığı elma sirkesi ve aynı orandada su ekle. pamukla lekeleri bölgelere sür. ama yüzün temizlenmiş olsun ok. 2 günde 1 yap bunu. rengin açıldığını farkediceksin. bi de bişey daha söylicem peelingli ürünler kullanma. bunlar sivilceleri dağıtır. ve daha fazla çıkar. yüzünü herzaman temiz tut. inş kurtulursun bu dertten tatlım:1rolleyes:

bi cay fincanına bir yemek kaşığı elma sirkesi ve aynı orandada su ekle. pamukla lekeleri bölgelere sür. ama yüzün temizlenmiş olsun ok. 2 günde 1 yap bunu. rengin açıldığını farkediceksin. bi de bişey daha söylicem peelingli ürünler kullanma. bunlar sivilceleri dağıtır. ve daha fazla çıkar. yüzünü herzaman temiz tut. inş kurtulursun bu dertten tatlım:1rolleyes:

ben hep o tür ürünleri kullanıyordum :S artık kullanmam, bir de bunu deneyeyim bakalım :) saol canım

bende themra nın aynısefa özlü kremini aldım kullanıyorum gayet hooş bi görüntü oluşuyor

arkadaslar benim de sorunum siyah noktalar :KK43: temzleme bantlri işe yaramıyor. bi dahakı sefere daha da çoğalıyo sanki...çözümü olan arkadaşlar cvp yazarsa çok memnun olurum :))

kızlar bende raaucutane tedavısı gordum ve cogu kısıde oldugu gıbı sıvılce izleri kaldı yuzumde denemedıgım ılac kalmadı.su anda gunduzlerı nadıxa gecelerı eritredın ve expigment kullanıyorum saonuclar ıyı.erıtedını yaklasık 2 aydır kullanıyorum ızlerımın rengı acıldı expigment zaten derının rengını actıgı ıcın uzun bır surede ıkısını beraber kullanacam.

kızlar bende raaucutane tedavısı gordum ve cogu kısıde oldugu gıbı sıvılce izleri kaldı yuzumde denemedıgım ılac kalmadı.su anda gunduzlerı nadıxa gecelerı eritredın ve expigment kullanıyorum saonuclar ıyı.erıtedını yaklasık 2 aydır kullanıyorum ızlerımın rengı acıldı expigment zaten derının rengını actıgı ıcın uzun bır surede ıkısını beraber kullanacam.

ben de aynı ilaçları kullandım ama sadece derimin rengini açtı :KK43: lekeler olduğu gibi duruyor doktor bir fayda görmezsen değiştiririz dedi bir ay sonra gideceğim tekrardan :KK43: bakalım nolcak

merhaba arkadaşlar. ben sivex losyon ve azelderm kremini kullanıyorum. sivex günde 2 kere uygulanıyor. sabah ve akşam olmak üzere. azelderm ise yatmadan önce sürülüyor. sude diye bir arkadaşım kullanıyormuş. sivilcelerim yok artık falan diyodu. gercektende öyle sivilceleri artık yok. ben kullanmaya başladım gerçektende işe yaradı çok azaldı bitti gibi birşey. kesinlikle tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar. ben sivex losyon ve azelderm kremini kullanıyorum. sivex günde 2 kere uygulanıyor. sabah ve akşam olmak üzere. azelderm ise yatmadan önce sürülüyor. sude diye bir arkadaşım kullanıyormuş. sivilcelerim yok artık falan diyodu. gercektende öyle sivilceleri artık yok. ben kullanmaya başladım gerçektende işe yaradı çok azaldı bitti gibi birşey. kesinlikle tavsiye ederim.

aslında sivex kaşıntın varsa kullanılan bir losyonmuş doktorum öyle demişti belki sivilcelerde işe yarıyordur ama lekelerde bir işe yaramıyor :KK43: ben de kullanmıştım

merhaba, infertilite tedavilerinde tanıştığım sivilcelerim ve ardından ikiz gebelikte edindiğim korkunç lekeler sonucunda ben kimyasal peeling yaptırdım 4 kez. önceleri harikaydı cildim. sivilceler zaten hamilelikte kaybolmuştu izleri vardı ama lekelerim yanaklarımda cok fazlaydı. her seansta 1 ton acıldı yüzüm. acayip mutlu oldum. ta ki bir sonraki yaza kadar. bir sonraki yaz yüzümde leke olmayan hiç bir yer kalmadı göz altlarım haric. ki yaz kış koruyucu kullanıyorum. bundan bir hafta 10 gün öncesine kadar beyaz tenli olmama rağmen yüzüme bakınca esmer olduğumu zannederdiniz. kimyasal peelingten agzımın payını almış olduğumdan lazerle soydurmayı araştırmaya başladım. bu arada lazerle soydurma yaptıran biri ile tanıştım ve lekelerinin soymadan önce cok daha az olduğunu söyleyince hemen vazgectim. bana bir eczacının geliştirdiği sonradan üretim tesislerinde üretime geçen ve bakanlık ve üniversite onaylı bir markadan bahsetti. (aslında bunu dün cilt bakım ürünleri tavsiyeleri başlığı altında da yazdım) ürünleri internet sitelerinden aldım. (eczanelerde de var ama her eczanede değil bulamadım) ve gercekten bir hafta içinde lekeler parça parça kaybolmaya başladı. şimdiye dek kullanmadığım bir ürün ilaç vs. kalmamıştı. aslında e bari bunu da deneyeyim yoksa bu lekelerle yaşamaya alışıp porselen makyaj ürünleriyle kapatmaya devam ederim diye düşünüyordum. bu arada ürünlerin içinde kimyasal madde yok. ufak tefek akneler için de akne solüsyonunu kullanıyorum. yegenimin yoğun aknelerinde de gözle görülür bir fark yarattı. dün yazdıklarımı cilt bakım ürünleri tavsiyeleri başlığı altında bulabilirsiniz

Benimde nerisona c krem kullanmıştım sivilce geçiyo ama izleri kalıcak galiba :KK43:
Siv,lce izlerini gidericek hesaplı bi ürün varmı bildiğiniz.. yardımcı olun lütfennn ??????????

Merhaba arkadaslar

Cildimde aniden sebebini bilmedigim sivilceler olustu 5 6 aydir ugrasiyorum sivilceler sondu fakat kirmizi kirmizi lekeler kaldi tedavi goruyorum Ermeni hastanesi dr serkis barisa gittim hala devam ediyorum ama lekeler gecmedi yardimci olabilir misinizzz Çok üzgünüm çoook

aynennn benim de yüzümde sivilceler çıktıktan sonra izleri bir türlü gitmiyor ve ben delirmek üzereyimmm gül suyu kullanıyorum her akşam yatmadan sürüyorum fakat bana pek bi katkısı olmadı ilk zamanlar biraz azaltır gibi oldu ama sonra yine aynı...

ben bugün gttm doktora sivilce izleri var çok değil ama rahatsız oluyorum sıktığım için iz kalıyo
ERİTRETİN verdi bana jel gece sürülecekmiş
varmı hiç kullanan başlacam baklılm umaım güzel sonuç alırım

Arkadaslar dermalogia diye bir urun kullanmaya basladim eczaneden tavsiye ettiler gercekten mukemmel bir urun peeling yapmis gibi cildiniz inanilmaz parliyor ve benim lekelerimin renkleri acilmaya asladi daha 1 hafta oldu kullanmaya baslayali kendinizi cok mutlu hissediyosunuzzzz 150 tl ama icinde cok var 1 sene gidiyo pirinclerden yapilmis harika bir urun:dance::dance::dance:

aynennn benim de yüzümde sivilceler çıktıktan sonra izleri bir türlü gitmiyor ve ben delirmek üzereyimmm gül suyu kullanıyorum her akşam yatmadan sürüyorum fakat bana pek bi katkısı olmadı ilk zamanlar biraz azaltır gibi oldu ama sonra yine aynı...
cildin eger yagliysa kesinlikle gul suyu kullanma daha da yaglandiriyor onun sivilce izlerine bi cozumu olcagini sanmiyorum

arkadaşlar izleri lekeleri geçiren varsa lütfen paylaşın önerilere ihtiyacım benimde var tereyagı hiç duymadım

X