Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Gerçekten çok etkili bir tedavi. Roaccutane kullanmış biri olarak bu doğal tedaviden çok daha iyi sonuç aldım. Deri altına detoks uygulanıyor aynı zamanda detoks için içilebilenleri de var. Cilt hep yüzeyden hem de içten organların temizlenmesiyle tedavi ediliyor. mutlaka deneyin. Daha fazla bilgi

Detoks Tedavisi Nedir Bentonit Ayak Banyosu Detoks Nasıl Yapılır?

Burcu merhaba :) Roaccutane tedavim biteli altı ay oldu ve şimdi sorunum kırmızı lekeler :KK43: sen bu tedaviyle kaç ayda sonuç aldın paylaşırsan çok sevinirim , dermarollerı kimyasal peelingi derken kafayı yemek üzereyim :/

arkadaşlar aranızda veya çevrenizde kimyasal peeling yaptıranınız var mı, varsa gerçekten beklediği sonuca ulaşabildi mi veya en azından yaklaşabildi mi lütfen yazsın..
yüzümde yakın geçmişten kalan derin olmayan bi akne deformasyonu mevcut ve ben bu sonbahar mutlaka peeling yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütteyim tecrübelerinize ve fikirlerinize çoooook ihtiyacım var, cevaplarınızı bekliyorum kızlar...

ben izmirde oturuyorum medidermde yaptırdım hemde 2 defa.yanlız tıtızlık ıster bu peeling.yaptıktan sonra 4 gun dısarı cıkamadım.ondan sonrada soyulma ınce oldugu ıcın dudak cevremde ız kaldı izden kutulayım derken.2.seansa gıttım doktora 80 lira verıyodum fakat her seans bası 200 tl ye patlıodu bana cunku sureklı malzeme aldırtıyodu.sımdı pek de emın degılım hangısının bana sonucu kazandırdıgı.ha gıttın ee sonuc ne oldu dıe sorcaksan halen lekeler morluklar sıvılceler var.kimyasal peeling kesın cocum deıl gecıcı bı cozum bence.

Burcu merhaba :) Roaccutane tedavim biteli altı ay oldu ve şimdi sorunum kırmızı lekeler :KK43: sen bu tedaviyle kaç ayda sonuç aldın paylaşırsan çok sevinirim , dermarollerı kimyasal peelingi derken kafayı yemek üzereyim :/

Ben yaklaşık 8 ay kullandım. Kullanım sırasında çok ağır yan etkileriyle karşılaştım. sivilceler geçince bende de izler kalmıştı, peeling düşünürken 1 sene içinde tekrar sivilcelenmeye başladım:KK43:( eskisi kadar çok olmasa da çıkıyordu. Karamsarlığa düştüm çok ve bu arada bu ilaçlarla kendimi ne kadar hırpaladığımı farkettim..sonra bir arkadaşım sayesinde MEDİKİL kullandım, aslında Amerika`da çok da kullanılan bentonit kiliyle tedaviye başladım. Bu sonucu bende beklemiyordum çünkü hem sivilcelerim hemde izlerim kayboldu 3 ay gibi kısa bir sürede...O bildiğin killerden değil gerçekten tamamen tedavi amaçlı ve en önemlisi hiç bir yan etkisi yok. Hiç kimyasal peeling kullanma derim, Medikil`i dene. Sağlık bakanlığı izinli ve bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış mucizevi bir kil.

Şuan sırf bakım amaçlı haftada 2-3 defa hala aynı maskeden uyguluyorum. Cildim pamuk oldu!

Ben yaklaşık 8 ay kullandım. Kullanım sırasında çok ağır yan etkileriyle karşılaştım. sivilceler geçince bende de izler kalmıştı, peeling düşünürken 1 sene içinde tekrar sivilcelenmeye başladım:KK43:( eskisi kadar çok olmasa da çıkıyordu. Karamsarlığa düştüm çok ve bu arada bu ilaçlarla kendimi ne kadar hırpaladığımı farkettim..sonra bir arkadaşım sayesinde MEDİKİL kullandım, aslında Amerika`da çok da kullanılan bentonit kiliyle tedaviye başladım. Bu sonucu bende beklemiyordum çünkü hem sivilcelerim hemde izlerim kayboldu 3 ay gibi kısa bir sürede...O bildiğin killerden değil gerçekten tamamen tedavi amaçlı ve en önemlisi hiç bir yan etkisi yok. Hiç kimyasal peeling kullanma derim, Medikil`i dene. Sağlık bakanlığı izinli ve bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış mucizevi bir kil.

Şuan sırf bakım amaçlı haftada 2-3 defa hala aynı maskeden uyguluyorum. Cildim pamuk oldu!

selamlar. kullandığınız ürün bumu acaba ?

selamlar. kullandığınız ürün bumu acaba ?

linki göremiyorum ama medikil.com.tr idi sanırım

linki göremiyorum ama medikil.com.tr idi sanırım

teşekkürler. bende orayı bildirmek istemiştim ama beceremedim sanırım. sizin nasıl bir şikayetiniz vardı yüzünüzde.

tam olarak nasıl kullandınız ürünü anlatırsanız çok memnun kalırım. haftada kaç kere ve ne şekilde. fiyatı ne kadardı ?

yüzünüze kullandığınız ürün kutusu hangi renk ti. .

teşekkürler.

Son düzenleme:
pardon ama üç mesajın var üçüde medikil ile alakalı.. reklam gibi geldi bana

rizeli1907 Hanım, siteye yeni üyeyim ve bentonit kiliyle ilgili yazılmış, benim bahsettiğim ürün aklıma geldi ve paylaştım:) ve sorulan sorular var..reklam neden yapayım, sonuçta herkes kendi deneyimlerini paylaşıyor.

rizeli1907 Hanım, siteye yeni üyeyim ve bentonit kiliyle ilgili yazılmış, benim bahsettiğim ürün aklıma geldi ve paylaştım:) ve sorulan sorular var..reklam neden yapayım, sonuçta herkes kendi deneyimlerini paylaşıyor.

lütfen ürün kullanımı ile ilgili bilgi verirmisiniz. nasıl kullandınız . vs..bir önceki mesajımda rica etmiştim. cevap verirseniz çok memnun kalırım. nerden temin ettiniz. kaç tl. haftada kaç kere ve nasıl kullandınız ?

pardon ama üç mesajın var üçüde medikil ile alakalı.. reklam gibi geldi bana

lütfen ürün kullanımı ile ilgili bilgi verirmisiniz. nasıl kullandınız . vs..bir önceki mesajımda rica etmiştim. cevap verirseniz çok memnun kalırım. nerden temin ettiniz. kaç tl. haftada kaç kere ve nasıl kullandınız ?

Emel Hanım, sivilcelerim çok olduğu ilk 10 gün her gece uyguladım, maske kalın sürülüyor ve kurumaya bırakılıyor, kalın sürünce kuruma süresi uzuyor ve etkisi artıyor. Maske kuruduktan sonra etki etmezmiş. sivilcelerim kurumaya başladığında haftada 4 e indirdim..Simdi 2-3 kez yapıyorum. cildi biraz kurutuyor o yüzden maske sonrası su bazlı nemlendirici kullanın derim. bir de ilk uygulamalarda fark etmiştim, gözenekler tamamen boşalıyordu, o yüzden gözenekleri kapatacak sıkılaştırıcı tonik de kullandım. ilk kutuyu arkadaşım verdi denemem için sonra telefonla sipariş ettim 4 kutu aldım ( sitelerinde vardı no hatırlamıyorum) şu an belki internetten alınabiliyordur.

arkadaşlar bende tereyağının işe yarayacağını sanmıyorum :KK1: benim size tavsiye edebileceğim bir dermatolog var.ben adresini ve telefonunu veriyim siz görüşmek için randevu alırsınız.şimdiden geçmiş olsun :KK3:
çukurambar mah. 1426.cadde no:28/A
tel:KK43:0312)284 11 44

bu sonbaharda tatile bir otele gitmiştik bende kese yaptırmıştım bilindiği üzere keseden önce genellikle saunada 10 dakika beklersin kirler yumuşasın diye her neyse.. Tatil boyunca yüzüme hiç fondoten sürmedim. Yüzümdeki lekeler %80 azaldı.. Ve evdede devam ettim simdi neredeyse hiç yoklar.. Kesinlikle işe yarıyo deneyin.. İlk önce yüzünüzü sabunla iyice temizleyin.. Daha sonra biraz su kaynatın ve genişçe bi kaba dökün.. Kaba dogru egilin basınızın arkasınıda havluyla örtün ki buharı kaçmasın.. Bu şekilde 10 dakika bekleyin yüzünüz yumuşasın.. Sonra alın keseyi elinize yüzüm kızaracak diye korkmadan keselemeye başlayın.. Evet biraz kızarıyo fakat yarım saat sonra kızarıklıgı geciyo.. Kızarıklıgı gectikten sonrada ben gül suyuyla nemlendiriyorum.. Ve uyuyorum:) Kesinlikle sadece 5 gün bile deneyin farkını görüceksiniz

Benim annemin bi arkadaşı var çok kokoştur kendisi öyle en pahalı markaları kullanır yüzüne doğal yöntemlere burun kıvırırdı. Kadın gezenti de birazcık. Güney afrikaya tatile gidiyor. Orada köy gibi bi yerde yaşayan kadınların yüzlerine bakıyor hepsi bebek poposu gibiymiş ve kendisiyle yaşıt kadınlar neredeyse kırışıklık yokmuş ne yapıp edip öğreniyor o taraflarda yaygınmış hep tereyağı sürerlermiş ciltlerine doğal tereyağıdır tabi. Kadın yıllar sonra Türkiyeye geldiğinde annem kadındaki değişikligi farkediyor tabi meğer kadın kozmetiği bırakmış tereyağına başlamış. İngilterede doğal ürün satan marketlerden buluyormuş. Bizim de ananelerimiz yapar artık ben cesaret edemedim yağlı cildim diye annem başladı sürmeye bakalım ne olacak

Arkadaşlar ben de bu sivilce izleri konusunda hep sıkıntı çektim. Ama size söylemem gereken bir şey var kimyasal maddeleri yüzünüze uygulamak yerine bence elma kabuğu kullanın. Yıllar boyu sıkıntı çektim ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine elma kabuğunu yüzüme uyguladım. biraz sabır gerektiriyor. birkaç hafta, haftada 3 kere. ve izlerden eser kalmıyor. bence deneyin derim. :nazar:

Arkadaşlar ben de bu sivilce izleri konusunda hep sıkıntı çektim. Ama size söylemem gereken bir şey var kimyasal maddeleri yüzünüze uygulamak yerine bence elma kabuğu kullanın. Yıllar boyu sıkıntı çektim ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine elma kabuğunu yüzüme uyguladım. biraz sabır gerektiriyor. birkaç hafta, haftada 3 kere. ve izlerden eser kalmıyor. bence deneyin derim. :nazar:

Selamlar. tam olarak elma kabugu uygulamasını nasıl yapıcaz. ayrıntılı anlatma şansımız varmı. yeşil elmamı? kırmızı elmamı gibi.

Selamlar. tam olarak elma kabugu uygulamasını nasıl yapıcaz. ayrıntılı anlatma şansımız varmı. yeşil elmamı? kırmızı elmamı gibi.

tabii. elmanın kabuklarını soyuyoruz. biraz kalın olursa iyi olur. elma kabuklarını yüzünüze yerleştirin 5-10 dk bekletin. sonra da elma kabuğunu artı olarak yüzünüze sürün. 2 dk sürün. sonra yüzünüzü öylece bırakın ve kurusun. kuruduktan sonra ılık suyla durulayın. sonrada yüzünüzü sabunla (soğuk su ile) yıkayınız. ama sabırlı olmanız gerekir. bunu haftada 2 kez yapın. cilt türünüze göre süresi değişir. umarım yardımcı olmuşumdur. ^_^ elma rengi farketmez. kabuğunda çürük olmamasına dikkat edin yeter.:KK16:

Emel Hanım, sivilcelerim çok olduğu ilk 10 gün her gece uyguladım, maske kalın sürülüyor ve kurumaya bırakılıyor, kalın sürünce kuruma süresi uzuyor ve etkisi artıyor. Maske kuruduktan sonra etki etmezmiş. sivilcelerim kurumaya başladığında haftada 4 e indirdim..Simdi 2-3 kez yapıyorum. cildi biraz kurutuyor o yüzden maske sonrası su bazlı nemlendirici kullanın derim. bir de ilk uygulamalarda fark etmiştim, gözenekler tamamen boşalıyordu, o yüzden gözenekleri kapatacak sıkılaştırıcı tonik de kullandım. ilk kutuyu arkadaşım verdi denemem için sonra telefonla sipariş ettim 4 kutu aldım ( sitelerinde vardı no hatırlamıyorum) şu an belki internetten alınabiliyordur.

bu bahsettiğiniz kil normal killerden ne farkı var yüzünüzün son durumu nasıl peki birde fiyatı ne kadar sürekli işe yaramayan şeylere para vermekten çok sıkıldım pahalı bişeyse almayalım boşa :) bu arada bence kimseyal peling herkes için uygun değil örnek olarak benim cildiğim çok hassaslaştırdı yeni bir sürü minik leke yaptı :KK43:

X