Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benim cildim çok yağlı ve sivilceli.tabi sivilce yerini lekeye bırakıyor biri geçerken diğeri çıkıyor falan.şimdiye kadar o kadar çok marka kullandım.herkes gibi cildimi temizlesin siyah noktaları ve sivilceleri geçirsin istedim.yok böyle bi ürün derken LİERAC kullanmaya başladım ilk yıkamamda siyah noktaları temizledi ve cildimi yıkama sonrası yağlandırmadı şuanda kullanmaya devam ediyorum ve sivelcelerim de azaldı lekelerimde ben öneririm ama herkesin cilt tipi farklı bana iyi gelen ürünün sizede iyi gelecegi kesin değil ama araştırın ve imkanınız varsa deneyin.zaten bir temizleyiciye ihtiyacım var diyorsanız seçeneklerinize ekleyebilirsiniz.LİERAC LİERAC LİERAC

Arkadaşlar, ben yaplı bir cilt sahibiyim ve beyazım. Güneş lekelerim, aknelerden sebep geniş gözenelerim, çillerim ve mimik sebebiyle derinleşmiş alın çizgilerim, kaz ayaklarım ne ararsanız vardı yani..

1,5 ay önce dermapen yaptırmaya başladım, her 10 günde 1 seans şeklinde. Şu ana kadar 3 seansı bitirdim ve sonuç:

güneş lekelerim azaldı
çillerim görünmüyor
gözeneklerim daha küçük
en önemlisi mimik ve kaz ayaklarını artık göremiyorum :)

3 seansım daha var ama daha şimdiden sonuçlar mutluluk verici.

yaptırmadan önce çok inceledim.Dermapen, üstüne uygulanan serum ve serumun yedirilmesi için detaylı bir araştırma yaptım. Benim yaptırdığım üçlü birleşimde hepsi FDA onaylı ki bu içimi rahatlattı. Dermapen ile yüzümde bir sürü nano delik açılıyor ( acı yok, kanama yok, kızarma yok) üstüne özel bir serum uygulanıyor ( 6 büyüme faktörü ve kollajen içeren bir serum) ve bu serum cilt ütüleme denen radyofrekans (ultrasound) denilen bir cihazla cilde yediriliyor. Böyle etki 3 e katlanıyor.

Görenler botoks mu yaptırdın diyorlar :) övgüler süper, tavsiye ederim.
cildiniz şuan nasıl ? ve fiyatları nasıl bu tedavinin? ben de böyle bi tedavi düşünüyorum gözeneklerim büyük ve çukurlarım var bunlar için iyi gelir mi acaba:KK43:

benim de sivilceler sadece dudak üstümde çıkıyor ve orada leke kaldılar cinnet sebebi. resmen yüzümün o kısmı çok hassas. hatta vücudumdaki tek hassas nokta diyebilirim. dudak üstü tüylerini almam bile deli gibi sivilcelenmesine sebep.

Sivilce izleri için maya estetikte 2 seans lazer tedavisi 2 seans kimyasal peeling 2.500 ama kampanya var 4 seans 2000 demişlerdi ancak ben tam araştırmadığım için yaptırmadım ayrıca izler için denemediğim sey konusmadığım doktor kalmadı bu kimyasaldan başka çözüm bulamadım

valla ne klinkmiş nede vichy miş para vermiyorum onlara... 3.5 yıldır evde kendim tca uyguluyorum çokta memnunum.... ilk % 15 ile başladım sonra % 20 uyguladım .. bu senede %25 tca yı 4 gün önce uyguladım artık mevsimide geldi... uygulamadan birkaç gün sonra soyulma başlıyor ve 2-3 seansta iz miz kalmıyor bende... en başından beri skin renu diye bir ürün kullanıyorum gayette memnunum.

herşey güzellik için tamam ama bu lazerler ve peelinglerde çok pahalı be kızlar ben diğer forumada yazdım çok pahalı olmayan etkili bi ürün buldum uzun araaştrmalar sonunda hızlı etki yapıyo isterseniz bi sitesine bakın yorumlarıda çok iyi zaten para iadesi olmasıda cezbetmişti beni hihi :) linki bu http://bit.ly/1qgdcRP bol güzelliklerrrr :)

ben peeling için tca % 25 lik kullanıyorum memnunum yüzdeki delikleri ve çilleri gidermede % 25 tca yeterli daha fazlasına gerek yok doa kozmetik ürünü kullanmıştım hiç yararını görmedim, şimdi kullandığımı ise sanalpazar dan almıştım şefaf şişede ondan memnunum markasını yazmayayım

ben peeling için tca % 25 lik kullanıyorum memnunum yüzdeki delikleri ve çilleri gidermede % 25 tca yeterli daha fazlasına gerek yok doa kozmetik ürünü kullanmıştım hiç yararını görmedim, şimdi kullandığımı ise sanalpazar dan almıştım şefaf şişede ondan memnunum markasını yazmayayım

bende çil yok ama burnumdaki gözenekleri kapatmada % 25 bende de işe yaradı tavsiyem üzerine alan arkadaşım çilleri için kullandı oda çok memnun kaldı... doa kozmetiği bilmiyorum ama ben süreki bizde.com diye bir sitede satılanı alıyorum gayet memnunum hızlı sonuç veriyor.

essence pure skin 4ü 1 arada yeni çıkan bir ürünmüş jel maske peeling olarak kullanılıyo onu aldım gratisten yıkayınca bembeyaz yapıyo yüzü sivilceleri söndürüyo ama lekeler için aynı şeyi diyemiycem

öyle geçici bir sönüklük yapıyor ama lekeleri geçirecek bir ürün yada tedai yaptıran varsa bende bilgi istiyorum.

En iyisi cildiyeye gitmek ben gittim suan devam ediyor tedavim siyah noktadanda sivlcedende eser yok

Hangi ilaclari kulandiniz acaba

Canım verdiği ilaçlar roaccutane hap,aknefloks krem ve pharmaceris jel. Bunları kullanıyorm 2.ayımdayım. Benim sikayetlerim kılcal damar ve siyah noktaydı sivilce azdı ama izleri vardı. Suan siyah nokta ve kılcal damar yok adet döneminde tek tük sivlce ckıyor o kadar. Birde O hapın etkisi cok fazla bu konuda.

Arkadaşlar sorunumuz tek olduğu için başlığı genelleyerek yeniliyorum
Birçoğumuzun sorunu olan akne izlerini geçirmek için yaptığınız,yapmakta olduğunuz iyi veya kötü sonuçlar aldığınız
kısacası bu konuyla ilgili olan bütün tecrübelerinizi burda paylaşmanızı rica ediyorum kızlar...
Özellikle de kimyasal peeling,dermabrazyon,lazer ve benzeri uygulamaları yaptıran arkadaşlardan mutlaka yanıt bekliyorum
Herkese sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim.
Saygılar...
Slm yüzündeki izler
arkadaşlar aranızda veya çevrenizde kimyasal peeling yaptıranınız var mı, varsa gerçekten beklediği sonuca ulaşabildi mi veya en azından yaklaşabildi mi lütfen yazsın..
yüzümde yakın geçmişten kalan derin olmayan bi akne deformasyonu mevcut ve ben bu sonbahar mutlaka peeling yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütteyim tecrübelerinize ve fikirlerinize çoooook ihtiyacım var, cevaplarınızı bekliyorum kızlar...
sanırım senin cildeki problem gülsuyu ile giderilecek gibi değil kimyasal p
arkadaşlar aranızda veya çevrenizde kimyasal peeling yaptıranınız var mı, varsa gerçekten beklediği sonuca ulaşabildi mi veya en azından yaklaşabildi mi lütfen yazsın..
yüzümde yakın geçmişten kalan derin olmayan bi akne deformasyonu mevcut ve ben bu sonbahar mutlaka peeling yaptırmayı düşünüyorum ama tereddütteyim tecrübelerinize ve fikirlerinize çoooook ihtiyacım var, cevaplarınızı bekliyorum kızlar...
slm cildindeki sıkıntı ne boyutta ne kadar eski

ya lütfen cevaplar mısınız ? benim yüzümde çok az var belirli zamanlarda çıkıyor ama onlar pek sorun değil benim için . benim sırt ve göğüs bölgemde var aşırı derecede ve izleride var ve ben bu sebeblerden dolayı bikini bile giyemiyorum el losyon sabun krem falan hepsini kullandım ama sırt bölgeme etki etmiyorlar sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edebilir misiniz cylindoxil tretin benjamin falan kullandım hep . 6.sınıftan beri böye 9.sınıfta doktora gittim ve tretin cylindoxl ve limonlu bir sabunu kullandım yüzümdekileri geçirdi ama vücumda geçmiyorlar izleride var :KK43:(((

Tam olarak anlayanadım kusua bakma sırtındakiker sivilce mi? Sürekli çıkıyorlar mı yoksa izleri mi kaldı? En son ne zaman doktora gittin? Tam olarak ne teşhis kondu? Sanırım çok soru sordum ama doğru teşhis yoksa doğru çözüm de zor demektir geçmiş olsun bu arada

Tam olarak anlayanadım kusua bakma sırtındakiker sivilce mi? Sürekli çıkıyorlar mı yoksa izleri mi kaldı? En son ne zaman doktora gittin? Tam olarak ne teşhis kondu? Sanırım çok soru sordum ama doğru teşhis yoksa doğru çözüm de zor demektir geçmiş olsun bu arada
Bazıları sivilce bazıları da kıl köklerinden kaynaklanan sivilce gibi birşey 3 ay önce gittim ama doktora hamile olduğundan izine çıktı o yuzden gidemedim ama tedaviyi bırakmadım kremleri kullandım ama pek bi fayda olmuyor . Hem sivilce hem izleride var önceleri kullandıklarım sivilceleri kuruttu yok etti ama sivilce yerleri iz gibi kaldı yani . 2 doktora gittim ikiside aynı krwmleri verdi ama sürekli gittiğim her ay gidiyodum böyle en son aknetrent verdi ama ben olsam kullanmazdım dedi kötü yönleri varya o yuzden birde hormon testi yapılcaktı ama yaptırmadım

X