Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhaba,bende sivilce izlerinden şikayetçiyim ve çukurlarından:KK43: ama tereyağını hiç duymamıştım.açıkcası iyi geleceğini sanmıyorum,hayvansal bi gıda çünkü.bence iyice araştırmadan denemeyin.
size çok kötü ciltlerde bile kullanılan aloveralı ürün öneririm

bence en doğal peeling gülsuyu canım has gülsuyu bul onu sür yüzüne .doğal bir sıkılaştırıcı o çünkü .hepinize geçmiş olsun aynı sorun bendede var avonun bir kremi yüzünden cildim bozuldu ogünden beri de avonun cilt ürünlerini kulanmam.bir bilgiye ulaşan olan olursa yazarsa sevinirim bende.
şuan gündemde olan 30 yıllık alman firması olan yüzde seksene kadar aloveralı ürünleri öneririm üyelikle çok uygun fiyatlara

dogru urunlerı kullanın sorunlarınız azalsın LR yı duydunuz mu aleovera ıcerıklı zeıtgard urunu var cılt temzleme leke azaltıcı mesaj atın detaylı bılgılendırımCok guzel orneklerı var

Her türlü cilt lekelerinde aloevera icelikli alman markasi lr world ürünleri ile yardimci olmaya çalışıyoruz bir cok kiside olumlu sonuclar alindi detaylı bilgi almak isteyenlere numarami yapabilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel kurtulmuş,çok beğendim. mümkünse ismini özelden verin face sayfasından resimlerini inceleyeyim.

X