BÜYÜ

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
41
KIZLAR BÜYÜYE İNANIRMISINIZ. HİÇ ŞÜPHELENDİĞİNİZ OLDUMU MERAK ETTİM. :uhm:YADA MEYDANA ÇIKAN

Ben inanıyorum çünkü Kuran-ı Kerimde de yeri var bununla ilgili ayetler var.Allah kimseye bu konuda fırsat vermesin

Inaniyorum başıma su sekilde geldi ilk iki senesini kirada geçirdiğim evimi ttemizlerken annem mutfakta muska bulmustu neyse attikmi ne oldu hatırlamıyorum ben o evde kaldigim sürece kotu ruyalar görüyordum 1ay araliklarla hocaya gitti annem bi kac bilgimi vermis yilfizname dusuk cikmis ama kendi evime gevtikten sonra hic bisey olmadi o evde yasadiklarimi ona bagliyorum . Sevgiler.

Evet Kuranı Kerimde yazıyor benimde başıma geldi...kudurdu güm kişinin karşısında susuyordum sonra da sustuğum için kuduruyordum ve rüyamda çok önceden görmüştüm. .dualar var dua okumak gerek

Ben inanıyorum çünkü bizzat annemin başına gelmiş bir olay var. Dedem annemi kimseye vermezken abisi askerde derken babamlar gelince ağzı bağlanmış sanki vermiş hemde başka şehire. Annem severek yapmıyor evliliğini. Gel git zaman bir hocaya tesadüfen gidiyorlar bir çocuk küreye bakıyor reşit olmamış. Anneme köfteyle büyü yapıldığını söylemiş annem bende bakıcam demiş ama olmaz demiş sen göremezsin. Annem ısrar edince ojelerini falan çıkar yarın gel diyor gidiyor aynı siyah beyaz film gibi ama kim olduğu belli değil anneme köfte uzatıyor hoca bile şaşırıyor annemin görebilmesine sonra bir muska yazıyor bunu yastığının altına koy uyu kimin yaptığını göreceksin diyor ve rüyasında görüyor babamın annemlerin köyündeki bir akrabası anneme köfte uzatırken görüyor. O muskayı da hiç ayırma sana büyü işlemez diyor sonra annem kaybediyor onu.

X