kasık ağrısı:((

vivace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
65
0
arkadaşlar son 1,2 haftadır kasıklarımda inanılmaz bir sancı var oturup kalkarken biraz fazla ayakta durursam yürürsem sancıdan duramıyorum doktoruma sordum olur dedi ama bana pek de normal gelmiyo çünki sancı başladıktan bir süre sonra iki büklüm kalıyorum sizlerde de aynı problem var mı yumurtalıklarımda ve rahim bölgesinde ağrılar çok şiddetli aynı dertten muzdarip olan var mıı

cnm kasık ağrığrısı olması normal ama şidddetliyse doktoruna bidaha sor cnm umarım bi sorun yoktur hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah

canım bende de var o sorun dr normal dedi kafana takma olacak böyle sancılar ağrılar

canım bendede oluyo gunlerımız yakın bırbırıne normal bu agrılarr birden şiddetli gelıyo ve geçiyo takma kafana tatlım

Aynen bende de oluyor. Herkeste aynı haftalarda aynı belirtilervar hamileliğin seyrinden dolayı normal böyle şeyler takma yani

vivace hamileliğin ne kadar bilmiyorum ben de ilk hamile kaldığımda kasık ağrısı oluyordu doktor normal demişti. ama biraz yatınca geçiyordu ağrılar. bana hiç bişey anlatmadı. ben de normal hareketlerime devam ettim . temizlik herşey. daha sonra o bebeğimi düşürdüm ben. ikinci defa hamile kaldım . gene aynı doktora gittik . beni hatırlamadı bile bilgisayar kaydı yok bişey yok. gene düştü dört ay içinde iki düşük iki kürtaj . mahfoldum üzüntüden . en sonunda başka bir doktora gittim. o bana kasık ağrısının düşük belirtisi olduğunu söyledi sağlık ocağında da bir hemşireye sormuştum. oda şu işide yapayım bu işi de yapayım diye uğraşma ne iş yapıyorsan öylece bırak . git yat demişti. vücut ağrıyla anlatıyor. ağrı da bir nimet aslında. sana önce den bildiriyor anormal bişey yani bu kadar ağrıması . sonra dokuz ay yattım şimdi bir yavrum var. ama sağlığımdan oldum. düşük insanı çok kötü etkiliyor. dikkat et derim ben. biraz iş yaparsın biraz yatarsın benden tavsiye.

vivace hamileliğin ne kadar bilmiyorum ben de ilk hamile kaldığımda kasık ağrısı oluyordu doktor normal demişti. ama biraz yatınca geçiyordu ağrılar. bana hiç bişey anlatmadı. ben de normal hareketlerime devam ettim . temizlik herşey. daha sonra o bebeğimi düşürdüm ben. ikinci defa hamile kaldım . gene aynı doktora gittik . beni hatırlamadı bile bilgisayar kaydı yok bişey yok. gene düştü dört ay içinde iki düşük iki kürtaj . mahfoldum üzüntüden . en sonunda başka bir doktora gittim. o bana kasık ağrısının düşük belirtisi olduğunu söyledi sağlık ocağında da bir hemşireye sormuştum. oda şu işide yapayım bu işi de yapayım diye uğraşma ne iş yapıyorsan öylece bırak . git yat demişti. vücut ağrıyla anlatıyor. ağrı da bir nimet aslında. sana önce den bildiriyor anormal bişey yani bu kadar ağrıması . sonra dokuz ay yattım şimdi bir yavrum var. ama sağlığımdan oldum. düşük insanı çok kötü etkiliyor. dikkat et derim ben. biraz iş yaparsın biraz yatarsın benden tavsiye.

öncelikle cevapladığın için teşekkürler şu anda 17 haftalık hamileyim ve şikayetlerim hala devam ediyo umarım bir zararı olmadan geçer.

bende ani oturup kalktığımda bazen uyurkan derın nefes aldığımda bile sancı gırıyo normalmiş

canım bazı hamişlerde kasıklara bazılarında da bele vurur sancılar hafif yorgunluklarda bende de inanılmaz bel ağrılarım olur biraz iş yapıp ayakta kaldığımda benim doktrumda normal olduğunu bol bol dinlenmem gerektiğini söylemişti ama dayanamayacak gibiysen tekrardan doktoruna bir görün veya başka bir doktorun daha görüşünü al derim

geçmiş olsun....

Vivace, bende forumda/internette bu konuyu arayıp duruyorum, bende de 2-3 haftadır sendekine benzer ağrılar var yoğun olarak kasık bölgemde doktora gittim uterusun genişliyor normal dedi ama bana pek normal gibi gelmiyor çok acıyorbenneyaptımki..Hamilelikte bol yürüyüş yapın vs.. diyorlar ya çok üzülüyorum ben 10 dk. ayakta kalamıyorum..:sm_confused:

kızlar bebekler olduğu gibi durmuyor değilmi gün geçtikçe gelişiyor büyüyor
özellikle 5-6 aydan sonra daha da hızlı büyüyor büyüdükçe karnımız
genişliyor,rahime baskı oluyor tabiki ağrılar olacak bunlar normal şeyler
strese girmeyin bebeğinizde etkilenir sonra :emir_bebek:

arkadaşlar son 1,2 haftadır kasıklarımda inanılmaz bir sancı var oturup kalkarken biraz fazla ayakta durursam yürürsem sancıdan duramıyorum doktoruma sordum olur dedi ama bana pek de normal gelmiyo çünki sancı başladıktan bir süre sonra iki büklüm kalıyorum sizlerde de aynı problem var mı yumurtalıklarımda ve rahim bölgesinde ağrılar çok şiddetli aynı dertten muzdarip olan var mıı

CANIM BEN O AĞRILARDAN ÇOK ÇEKTİM AMA DOKTORUM KORKMA DEDİ...BENDE ÖÖLE ZAMANLARDA SAKİNLEŞİP UZANDIM...

oğlum biraz yaramaz sanırım sıpam benim yerim ben onu sağlıklı olsunda ben dayanırım bu acıya gülü seven dikenine katlanırmış herkese tekrar teşekkürler yardımlarınız içina.s.a.s.a.s.

kasık ağrılarım benim de bu ay çok oldu ölüyorum ağrıdn belim kopuyor bebek çalışmasındayız ama bir etkisi varmıdır bilmem

merhaba
çok sık olmamak kaydıyla oturup kalkarken bazen kasıklarım ağrıyor.
şuan 10.hafta içindeyim.daha evvelki haftalarda da olmuştu nadiren...
endişe etmem gereken birşey yoktur inş ???

X