Nakış Kanaviçe şemaları

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2006
3.385
20
Link Silinmiştir.
alıntıdır

kaynak unutulduğu için belirtilmemiştir, fotoğraflar alıntıdır emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
etamin değil mi bunlar denizyıldızı?
bende çok güzel bir tablo işledim evime...ve çerçeve yaptırıp duvarıma astım.çok güzel oldu.fotoğrafını çekip bende sizlerle paylaşırım

Hepsi çok güzeller.Pek beceremiyorum ama ördekten denemeye başlayacağım.Sanırım bu konu ile ilgilisin denizyıldızı.birgün tesadüfen nette dolaşırken bir yunus etamin işlemesi bulmuştum ve çok beğenmiştim.Fakat şuanda bulamıyorum.Eğersende varsa veya bulursan onu da paylaşırmısın bizimle?Beceremediğim noktalar olursa senden bu konuda yardım isteyebilirmiyim?

tamam krizantemm ben bakarım dediğin modele bulunca hemen eklerim etamin konusunda çok iyi değilim ama elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım :1yes2:

Krizantemm istediğin modelden birkaç örnek buldum ama hiç birinin şeması yoktur işlenmişini ise anlamak çokzor eğer ben yapabilirim diyorsan bir kaçını eklerim canım ama nerdeyse hiç anlaşılmıyor şemasız zor :1no2:

Link Silinmiştir.
üstteki modelin şeması
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
alıntıdır

bunlar senin için krizantemm bulursam yeni modeller eklerim yine :1yes2:

X