Eşinin sperm sayısı düşük olup da normal yolla hamile kalanlar?

Ve onun spermi az ama ben fındık kabugu kürü yaptım adetin ilk gününden iticbarem bir avuç fındığı 1 lt suda haslazım 5 dakika sonra onun dakika demlehim daha sonra sabah aksam bir bardak içtim anlayacağınız allahın takdiri işte

Bu arda yazmayı unutmusum 15 gün boyunca içtim ben şifasını buldum ama ilk ay hamilelik olmasada ikinci adeti beklemek gerek tekrar denemelinin benim ilk ay tuttu allah isteyen herkese evlat verir insallah

Merhaba cnm .hamilesin tebrik ederim. allah kucagina almayı sağlıcakla nasip etsin. Normal yolla mi hamilesiniz . yada tup bebekle mi
sagol canim allah her isteyene nasip etsin insallah tup bebekle hamile kaldim biz ne denediysek fayda etmedi spermlere tabi herkeste ayni olacak diye birsey yok kürlerden ilaclardan fayda gorende cok

sagol canim allah her isteyene nasip etsin insallah tup bebekle hamile kaldim biz ne denediysek fayda etmedi spermlere tabi herkeste ayni olacak diye birsey yok kürlerden ilaclardan fayda gorende cok
Ama şuan çok mutlusun demi. Allah sağlıcakla doğurmayı nasip etsin. :anne::nazar:

Slm arkadaslar 23 yaşındayım esimde 37 yaşında sprem satışı 15 milyon ama hız sınırı düşük normal yollardan çocuğumuz olurmu acaba hız sınırını nasıl yukselte biliriz bilgisi olan yazabilirmi

X