Aşılama İlk aşılamada hamile kalan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
  • Konu Sahibi beyaz karamel
evet canım ilk aşılamada benim görümcem hamile kaldı bende 1 defa oldum ama ben kalamadım inşallah kalırsın ben aşılamadan sonrada tedavi gördüm ama olmadı tedaviyi kesmek zorunda kaldım hemen sonra hamile kaldım hadi ahyırlısı senini için

Meralun Sen Iğne Kullaniyormuydun.yoksa Yalnizca Ilaçlami Tedavin Devam Ediyor.

aşılaman inşallah tutar canım. hayırlı haberlerle inş:teselli::teselli:

ben son mr ı çekineceğim onun sonucunda ne olacağı belli olacak çikolata kisti varmış ben de

Rabbim dualarımızı tez zamanda hayırlısıyla kabul etsin inşallah

a.s.

Sevgili arkadaşlar geçen sene bu zamanlarda harıl harıl erken gebelik belirtilerini defalarca okurdum.Haziranda aşılama yaptırdım.Şimdiyse 24 hafta+3 günlük hamileyim şükürler olsun. Hem de ikiz.Gebeliğimi temmuz ayında öğrendim.İnanılmaz bir mutluluktu ..Allah tüm isteyenlere bu duyguyu tattırsın. ancak haber verebiliyorum çünkü İlk zamanlar öyle sıkıntılı geçtiki size tarif edemem.Neyse ki şimdi daha iyiyim.Aşılamayla ilgili sorusu olanlar merak ettiklerini sorabilirler.Herkese sağlıklı bebekler....

canım ilk aşilamanmıydı

ben konu açmıştım ama aşılama ve kasık agrısı bı bakarmısın canımya sendede olmuşmuydu

benim eşimde sperm hareketleri yavaş.aşılama yaptırsak olur mu acaba bir biginiz var mı kızlar

slm ben daha yeni üye oldumbana yardımcı olurmusunuz bu ayın 23 ünde aşılama yaptırdım şimdi belim ve kasıklarım çok ağrıyo sanki regli olcam normalde 10 unda belli olcak böle ağrı yaparmı yoksa reglimi olcam:çok üzgünüm:

arkadaşlar ben ayın 23 ünde aşılama yaptırdım ma şimdi belim ve kasıklarım sanki regli olcakmışım gibi ağrıyo 10 unda anıcam negatifmi pozitifmi diye bu ağrılar oluyomu

canı benim eşimdede siperm yavaşlığı vardı aşılama yaptırdım sonuçlarını bekliyorum işte

arkadaşlar ben ayın 23 ünde aşılama yaptırdım ma şimdi belim ve kasıklarım sanki regli olcakmışım gibi ağrıyo 10 unda anıcam negatifmi pozitifmi diye bu ağrılar oluyomu

canım merabalar bende 22 sınde oldum asılamamı benımde agrılarım oluyo bu normal gercı benım 2-3 subatta adet olmam lazım eger hamıle degılsem ama hayırlısı hepimiz için agrılar normal merak etme bu benım2. asılamam oncekındede agrılarım vardı ama adetım zamanında geldı

slm arkadaşlar bende pko hastasıyım aşılama yapılacak 4 gündür iğne oluyorum yarın dr konrolüm var bakalım hayırlısı inş...allahım isteyen herkesin bebeklerini tez zamanda kabul etsin inş...

slm arkadaşlar bende pko hastasıyım aşılama yapılacak 4 gündür iğne oluyorum yarın dr konrolüm var bakalım hayırlısı inş...allahım isteyen herkesin bebeklerini tez zamanda kabul etsin inş...

inşallah canım allah yanında olsun bugün hepimiz için dua ettim kabul olur inşallah bizde bebişlerimize kavuşuruzkaydirigubbakcemile5

inşallah canım allah yanında olsun bugün hepimiz için dua ettim kabul olur inşallah bizde bebişlerimize kavuşuruzkaydirigubbakcemile5

ağzına sağlık arkadaşım allah hepimizin yardımcısı olsun...

arkadaşlar bende pco hastasıydım,ilk aşılamamda tek yumurtam olmasına ve eşimin sperm sayısı sınırın biraz üstü olmasına rağmen tuttu ve şu an 4 aylık hamileyim,lütfen inancınızı yitirmeyin

arkadaşlar bende pco hastasıydım,ilk aşılamamda tek yumurtam olmasına ve eşimin sperm sayısı sınırın biraz üstü olmasına rağmen tuttu ve şu an 4 aylık hamileyim,lütfen inancınızı yitirmeyin

ay inanmıyorum canım ya ne güzel moral veriyosun allah gönlüne göre versin allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin :):Saruboceq:

canım nasıl sevindim anlatamam bende yarın aşılama olucam benimde 10 yumurtam olmuş eşimdede bi problem yok çok şükür inş. bende hayırlı haberler alırım...allah sağ sağlim kucağına almanı nasip etsin arkadaşım...

canım çok sevindim hayırlı olsun...bizim içinde dua et

çok sağolun kızlar,bu illet hastalıkla savaşın lütfen pes etmeyin,inanın sonuç alacaksınız,hep dua ettim kızlar bende anne olayım diye ama hiç bu ay bu sene olsun demedim hayırlısı ne zamansa o zaman olsun dedim ve eğer o gün çok uzaktaysa bana sabır ver dedim,inanın hergün şükredip allahım olmayanada ver,çocuk hasretiyle yanan göz yaşı döken herkese bu mucizeyi yaşat diye dua ediyorum.inşallah burdan güzel haberlerinizi alırız.aşılama ile olmazsada tüp bebekle olur yine sizin çocuğunuz değilmi,lütfen gözünüzde çok büyütmeyin,sıkıntı stres yaptıkça hormonlarınızı bozuyorsunuz. ve size şunuda söyliyim ben o tek yumurtayı tam 20 günde büyütebildim eminim çoğunuz benden daha iyi durumdasınızdır.

canım ne güzel ya çok sevindim benimde tek yumurtam var ama tutmadı aşılama sen nerde yaptırdın aşılamayı dr undn memnunmusun canım allah kucağına almak nasip etsin canım bizim içinde dua et hamilelerin duaları kabul olurmuş:1hug:

X