Aşılama İlk aşılamada hamile kalan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
  • Konu Sahibi beyaz karamel
ben aşılamamı dokuz eylül üniversitesi hastanesinde yaptırdım doktorum doç.erbil doğan,çok memnunum,ücreti 120 tl.tedavi sırasında çokta para ödemedim diyebilirim benim tedavim 4 sürdü 240 tl ücret ödedim doktora.

bende bu ay aşılama yaptıracağım dua edin ne olurr, pkoluyumm :KK43:

demresucum hayırlı olsunnn peki cripone jel kullanmışmıydın*ve hamilelik belirtilerin nelerdi bize azcık anlatırmısın canımmsüprizzzzz

benim ilk aşılamam negaitif yani 12sinde test yaptırdım 2sinde olmuştu aşılama negetif çıktı.ara vermden ikinciye başladık hayırlısıylaa valla bir ay bekleyelim vücut dinlensin dediler ama ben eminim daha çok strese girerdim

mrhaba zeynepcim allah hayırlısını versin.Peki crione jel kullandın mı ? Belirtilerin var mıydı....şutarafagitti

demresucum hayırlı olsunnn peki cripone jel kullanmışmıydın*ve hamilelik belirtilerin nelerdi bize azcık anlatırmısın canımmsüprizzzzz

aşılamadan sonraki 15 gün crinone jel kullandım hamile olduğumu öğrenince 3.aya kadarda devam ettim.belirtiler şöyle,aşılamadan 13-14 gün sonrasında adet olmadan önce böyle alttan biri çekiyormuş gibi bir his olurya aslında o rahim kasılması sanırım öyle bişeyler oluyordu hatta eşime dedim ben bu ay adet olcam yakındır diye,göğüslerimde hassasiyet arttı ki bnimki genelde çok hisli değildi,aşılamadan 15 gün sonra hamileliğimi öğrendim zaten,ardından rahim kasılmaları daha sık olmaya,göğüsler dahada hassaslaşmaya (hatta yanlışlıkla biryere değersem ağlayacak kadar acıyordu)başladı sonrasındaki haftada bulantılar başladı zaten.

arkadaşlar dün bende ilk aşılamamı oldum.pcoluyum..sol kasığım sancılanıyor.ara ara artıyo sancı şiddetti.ve sol tarafım gergin,sert ve şiş gibi....ne dersiniz< bunlar olumlu bir şeylere işaret midir..crinone jel de kullanıyorum..morale çooooooooooook ihtiyacım var...benneyaptımki.

arkadaşlar ilk aşılamammı oldum bugün 3, günüm çok heyecanlıyım ilk aşılamada tutanlar neler yaşadınız lütfen detaylı anlatırmısınız

selam arkadaşlar benim 2.aşılamam olacak ilk aşılamamda kasıklarımda ağrı şişlik göğüslerimde acayip gerginlik ve sabah uyandığımda bazen midemde bulantılar vardı aşılamamın 10. gününde kan testi yaptırdım hamile çıktı daha sonra değer düştü ve hamile değilmişim son güne kadar bekleyin hatta idrar testimde bile pozitif çıkmıştı. bişey sorcam jeli neden kullanıyorsunuz ilişki açısındanmı yoksa rahimi desteklemesi içinmi

arkadaşlar ilk aşılamammı oldum bugün 3, günüm çok heyecanlıyım ilk aşılamada tutanlar neler yaşadınız lütfen detaylı anlatırmısınız

slm:) ilk aşılama olunca tabii heyecanda daha fazla oluyor..ben ilk aşılamada hamile kaldım çok şükür..bebeğim şu anda 12 hafta 1 günlük oldu:) ben 13.günü kanda baktırdım ve hamile olduğumu öğrendim..doktorun belirttiği zamandan önce test yapmayın çünkü ilaçlardan dolayı değer yüksek çıkabiliyor bazen ama sonradan düşüyor yani kesin sonuç için dr hangi tarih dediyse o tarihte yaptırın testi. benim adet ağrısı gibi ağrılarım olmuştu ve hatta pek ümitli değildim tutacağından PCOS luyum ve hipotiroidim var birde. ama çok şükür tuttu..26 eylülde yumurtalık dönmesi geçirdim ve ameliyatla yumurtalık düzeltildi bebeğim o zaman 9 hafta 3 günlüktü dr pek umutlu değildi bebeğin yaşayacağından ama yaşıyor çok şükür..cumartesi günü kontrole gideceğiz..
sende sakin ol, stres yapma ve başka şeylerle ilgilen sürekli bebeği düşünme canım... sakin ol çok önemli

slm:) ilk aşılama olunca tabii heyecanda daha fazla oluyor..ben ilk aşılamada hamile kaldım çok şükür..bebeğim şu anda 12 hafta 1 günlük oldu:) ben 13.günü kanda baktırdım ve hamile olduğumu öğrendim..doktorun belirttiği zamandan önce test yapmayın çünkü ilaçlardan dolayı değer yüksek çıkabiliyor bazen ama sonradan düşüyor yani kesin sonuç için dr hangi tarih dediyse o tarihte yaptırın testi. benim adet ağrısı gibi ağrılarım olmuştu ve hatta pek ümitli değildim tutacağından PCOS luyum ve hipotiroidim var birde. ama çok şükür tuttu..26 eylülde yumurtalık dönmesi geçirdim ve ameliyatla yumurtalık düzeltildi bebeğim o zaman 9 hafta 3 günlüktü dr pek umutlu değildi bebeğin yaşayacağından ama yaşıyor çok şükür..cumartesi günü kontrole gideceğiz..
sende sakin ol, stres yapma ve başka şeylerle ilgilen sürekli bebeği düşünme canım... sakin ol çok önemli

merhaba
senin yazı çok dikaktimi çekti bndede hipotiroid var hemde pcosluyum hiç umudum yoktu cok mutlu oldum ilaç alıyormuydun hipon ıle ilgili bide ne ilac kullanıldı yumurta gelıstırmek ıcın

kızlar bana da bugün aşılama yapıldı...ilk aşılamam..çapa tıp fakültesinde yapıldı..çok dua ediyorum inşallah tutar..tecrübelerinizden biraz ben de umutlandım...allahım emeklerimizi boşa çıkarma ne olur yardım et...

merhaba
senin yazı çok dikaktimi çekti bndede hipotiroid var hemde pcosluyum hiç umudum yoktu cok mutlu oldum ilaç alıyormuydun hipon ıle ilgili bide ne ilac kullanıldı yumurta gelıstırmek ıcın

slm, ben hipotiroid için yaklaşık 4 yıldır levotiron kullanıyorum 1 tablet... aşılama için de 10gün, 75 doz, göbekten iğne yapıldı sonra çatlatma iğnesi pregly idi yanılmıyorsam ondan yapıldı.. sol yumurtalıkta 2 yumurta oluştu ve çok şükür tuttu şimdi 22 haftalığız:) darısı başınızakaydirigubbakcemile5

merhaba.bende 14 eylülde ilk aşılamamı oldum ve şuan 16 haftalık hamileyim.bence aşılama hiçde öyle gereksiz bir işlem değil.doktorunuza güvenin,iyi bir hastane seçin ve dua edin..

arkadaslar gebelık belırtılerınız neydı yazarsanız sevınırım ben pcosluyum 2.asılamam oldu 2.kımyasal gebelık oldu 3.asılamayı denıycez bu ay dua edın nolur herkeze sevgıler

ulfett slm,
ben aşılamada hiçbir belirti yaşamadım açıkcası..sadece regl ağrısı gibi ağrım oldu biraz, gögüslerde hassasiyet filan..onun dışında bişey olmadı...inşallah bu denemen başarılı olur..şansın bol olsun...

ben 2 yıl once asılama ıle hamıle kalmıstım ılk denememızde tuttu cok sukur.
kasıklarımda batma adet agrısı gıbı agrılar oldu. bide bolca mıde yanması. asılamadan 12 gun sonra evde yaptıgım testle ogrenmıstım sonucu :)
darısı basına

kızlar istanbul da nerde yaptırdınız aşılamanızı

Benımde aŞılam sonrası 10.gÜnÜm kasık aĞrılarım var ama sÜreklı deĞıl ınŞallah gebelık belırtısıdır

X