Aşılama İlk aşılamada hamile kalan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
  • Konu Sahibi beyaz karamel
Asilama planli denemeden ne kadar sonra yapiliyor? Bilen var mi?

Bizede sebepsiz infertilite teşhisi konuldu ilk asilama malesef tutmadı inşallah allah banada nasip eder
Amin canim insallah. Hic moralini bozma. Sebepsizse isler daha kolay yuruyor. Ben sebep bulunamiyor diye cok uzulurken doktorlar oyle soylememem gerektigini boylesinin daha iyi oldugunu dusunyorlardi. O zmnlar anlamiyordum ama simdi sebepsiz olmasinin iyi bir sey oldugunu biliyorum :) cok kararliydim tek asilama,tek tup bebek deneyecektim. İlk asilamam tuttu ❤ sen de kararli ve inancli ol canim
Allah yardimcin olsun. Cok dua edecegim...

Amin canim insallah. Hic moralini bozma. Sebepsizse isler daha kolay yuruyor. Ben sebep bulunamiyor diye cok uzulurken doktorlar oyle soylememem gerektigini boylesinin daha iyi oldugunu dusunyorlardi. O zmnlar anlamiyordum ama simdi sebepsiz olmasinin iyi bir sey oldugunu biliyorum :) cok kararliydim tek asilama,tek tup bebek deneyecektim. İlk asilamam tuttu ❤ sen de kararli ve inancli ol canim
Allah yardimcin olsun. Cok dua edecegim...

Allah razı olsun bu mübarek günler hürmetine Rabb'im bana da anneliği nasip etsin.aşılamadan sonra ruh halin nasıldı mesala? ben çok stresliydim 3-4 gün çok az uyudum heyecandan 2-3 saat falan.sonrada devamlı uyuyordum doktorun bu normal beklenilen bir durum olduğunu söylemişti tv izlerken kitap okurken uyuyakalıyordum içim geçiyordu.bide eşimin ailesi benimkiler durumu biliyordu hergün arayıp soruyorlardı bu da beni çok streslendiriyordu.15 günü zor getirdik velhasıl.15 gün sonra kontrol vardı.kan tahlilini yaptırdık hemen doktora gittik.zarfı alınca açamadık heyecandan direk doktora götürdük ilk doktor baktı doktor zarfı açarken öyle heyecanlıydım ki anlatamam kalbim yerinden fırlayacaktı nerdeyse.doktor biraz düşünüp söyleyince içim darlandı sonuç hüsran tabe o gün çok ağladım hüngür hüngür gözyaşım hiç durmadı. ama sonuç malesef hüsran ben yaradana sığınıyorum vardır elbet bi zamanı rabbim aratmasın yeter ki benim hikayemde bu işte arkadaşım...

X