Sivilceli Ciltler gözenek sıkılaştırmak için doğal maske..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben de süt yerine soda koyuyordum. Ben de gazetede mi okumuştum bir programda mı dinlemiştim ne... Üst üste 3 kur yapın diyordu.Başlarda iyi gelmişti de yapa yapa belki cildim alıştı daha az etki etmeye baaşladı :)

evet gerçekten çok etkili bir maske eğer siyah noktalar için güzel bir formülünüz varsa paylaşırsanız sevinirim.....

canım ben başka bi topiktede yazmıştım yoğurt limon mısın unu siyah noktalara iyi geliyo söküp alıyo ama delik bırakıyo diye sıkılaştırma için çözüm bulamadım bıraktım bende ama bu sıkılaştırıyosa eğer üstüne bunu yaparız oldu bitti haftada 1 falan olabilir...

yanlış anlamadım değilmi cildi sıkılaştırıyo bu maske gözenekleri sıkılaştırıyo delik falan kalmıyo değilmi kıslar.. deneyenler...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar yumurta beyazını ben daha önce denemiştim, nerdeyse botox etkisi yapıyo ve cildi çok geriyo. üstelik ben yaparken içine çok az da şeker kattım ( bunu da biyerde duymuştum.) cilde hafif dairesel hareketlerle sürüyosunuz şeker cilde peeling etkisi yapıyo. 20 dk sonra yıkadığınız zaman gergin ve yumuşacık bi cildiniz oluyo, ayrıca yukarıda yazan yaşmaya süt ve youğurt limon ve mısır unu karışımı da çok iyi geliyo.. tecrübeyle sabit olunmuştur.. Bilginize.....

Son düzenleme:
Ben de deniyorum ama benimkisi biraz farklı 1 yumurta akı,1 paket yaş maya ,1 tatlı kaşıgı süt iyice karıştırıp sürüyorsunuz 15 dk beklet ve yıka sonra tonik mutlaka çok memnunum haftada 1 kez yapıyorumm .mutlaka yapın :80:

Peki bu karışımı nerede saklayacağız buzdolabında mı yoksa oda sıcaklığında mı muhafaza edicez ve ne kadar sürede bozulur?

maya maskesi yaptım ve cildim şuan cayır cayır yanıyo üstelik kızardı :KK43:((

böyle doğal maskeleri yapmadan önce bilek içimizde 5 dk. test edip herhangi bir kızarıklık ya da yanma yoksa uygulamalyız.allerjik olabiliyor maalesef kızlar...:KK43:

Kızlar yeni öğrendiğim bir ürünü paylaşayım sizinle birimiz hepimiz için ne de olsa:KK66:
Evet ürünümüz bebak acı badem sütü.bu ürünü cikt temizlemeden makyaj çıkamaya her yerde kulanabiliyormuşuz.ben henüz denemedim ama en kısa zamanda bir adet bebak acı badem sütü edinmem lazımm

Aslına bakarsaniz bu tarifi yağlı ciltliler denemesin bence. Çunku süt yeterince tehlikeli. Ben şuan limon ve sodayı dondurup kullanıyorum yeni başladım. Daha bir faydasını göremedim.(Yani tabi bu islerin acelesi olmaz ama ben beklemeyi hic sevmem).Lütfen kesin sonuç alanlar yazsın.

X