Sivilceli Ciltler gözenek sıkılaştırmak için doğal maske..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar bunu bir arkadaşımdan öğrendim..kendisi 1 aydır uyguluyormuş ve çok da memnun.fakat ben denemedim..yaş maya ve biraz sütü küçük bir kasede homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın.özellikle duştan sonra bu maskeyi uygulamanız daha iyi olur cildinizin çok iyi temizlenmiş olması gerekiyor.pamuk yardımıyla yada elinizle bu karışımı yüzünüze iyice sürün..kokusu biraz kötüymüş ama idare edin artık..:)ilk başta yüzünüzde her hangi bir değişiklik hissedilmiyormuş fakat 10 dk içinde yüzünüz toparlanmaya başlıyormuş..yarım saat kadar maske yüzünüzde durmalı ve ardından ılık suyla durulayıp elma yağı,elma sirkesi yada gülsuyuyla yüzünüzü tonikler silin ve uygun bir nemlendirici ile nemlendirin..bu maskeyi haftada 1 kez düzenli olarak uyguladığınızda gerçekten gözeneklerde farkedilir bir değişiklik oluyormuş..a.s.

canım suna dumankayanın tariflerini çok fazla takip etmiyorum açıkçası...arkadaşım önerdi bu tarifi fakat o nerden duymuş bilmiyorum..miktarlarını sormadım ama ikisinden de eşit miktarda yüzünüze yetecek kadar kullanmanız yeterlidir heralde..

bunu bende denemiştim... ama bi fayda görmedim.. o anlık mayanın kurumasıyla sanki sılılasıyor gibi bi his veriyor ama yok.... belki cok uzun vadede etki gösteriyodur..... yada yasam seklide etkilidir bilemiyorum....

bende yapıyorum daha önceden biliyordum ama suna dumankayadan değil çoook eskilerden evet işe yarıyo....hemde çok yarıyo...

cnm ben 23 yaşındayım yaşımıza uygun bi maskemi yoksa olgun ciltler için yoparlayıcı bi maskemi bende denemeyi düşünüyorum...

kızlar bu maskeyi ben lekelere iyi geliyor diye biliyorum ayrıca bıldırcın yumurtasının beyazı da işe yarıyormuş resmen askıya alınmış gbi olurmuşun deneyip yazıcam

kızlar bu maskeyi ben lekelere iyi geliyor diye biliyorum ayrıca bıldırcın yumurtasının beyazı da işe yarıyormuş resmen askıya alınmış gbi olurmuşun deneyip yazıcam

canım bıldırcın yumurtasının beyazını nasıl uygulucaz cildimizi biraz daha ayrıntılı anlatırmısın?a.s.

yumurtanın akını göz hariç tüm yüzünüze sürüosunz boyun ve dekolteyede kullanabilirsinz kuruyuna cildinz akını emene kdr bekliyorsunuz ortalama 20 30 dk sonra ılık suyla yıkıyosunz kızlar ben bunu nette dolaşırken buldum kendime de uygulucam sonuçları yazarım

]slm
arkadaslar yüzdeki ölü deriyi atmak için evde yapabileceğimiz bir şey varmı lütfenn yardımcıı olunnnn

Maske Sonrasinda elma sirkesinin suruldugune eminmisiniz?Benim bir arkadasim sivilcelerine surmus tavsiye uzerine simsiyah leke kaldi?

bende kesinlikle denicem ama yine olmazsa off.neyse moralimi bozmayım umut dünyası nede olsa dimi

X